“Gorąco polecam”
Port Smaku — recenzja

Port Smaku
Nr 5 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy trzy razy w ciągu jednego wyjazdu. Obsługa miła, szybko i sprawnie obsługiwała. Kelner niestety nie umiał doradzić win natomiast wieczorem kelnerka już jak najbardziej. Nawet przyniosła odrobinę do spróbowania. Również gdy poprosiłam by dała znać jak stolik na dworze się zwolni by można było się przesiąść to od razu zawołała.
1) sandacz z sosem kurkowym dobry ( trochę było ości mimo że to filet ), sałatka bardzo dobra, gnocchi suche i odgrzewane. Ogólnie danie dobre
sandacz z sosem borowikowym ( nie było problemu by zamienić sos na
inny ), sałatka bardzo dobra, gnocchi odgrzewane do poprawy. Danie
dobre.
Lemoniady, kawy bardzo dobre
2) pizza prosciutto bardzo średnia - do poprawy (grube , nie trzymające formy ciasto, za dużo sera.
3) Deska ryb - bardzo dobra i spokojnie dla 3 osób. Stynki strasznie suche.
Warto tu zjeść dużo, dobrze i tanio

Dziękujemy, Ratowniczka

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy lokal. Po pierwsze przyjazny zwierzętom, po drugie bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie, po trzecie wspaniała lokalizacja nad samym jeziorem. Krewetki w tempurze nasz numer 1.

Dziękujemy, 763magdalenag
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wspaniała, rodzinna atmosfera, smakowite jedzenie, cudowna deska żeglarza i smaczna pizza, która miała bardzo dużo składników. Kelnerzy bardzo szybko obsługują i pomagają klientowi w wyborze

Dziękujemy, Justyna B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre (my jedlismy ryby), desery super, zarowno szarlotka jak i beza. Obsluga mila, choc moglaby byc troche szybsza..

Dziękujemy, AnnaWindorpska
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wybraliśmy j się w ciągu 10 dniowego pobytu w Mikołajkach az dwa razy i z calym sercem polecamy. Regionalnie ubraliśmy deskę ryb danie serwowane dla 2 osob. Byliśmy bardzo głodni a deska ryb zaspokoiła nasze pragnienie. W daniu za niecałe 80 zł mamy różne rybki, w tm regionalna sielawa. Czuć ze rybki były swieze, soczyste. Nie daliśmy się nabrac tak jak w przypadku Lady Mary. Ale najbardziej warto pójść tam na zupę rybna jest najlepsza jaka kiedykolwiek jadłam Jutro już opuszczamy piękna Krainę Jezior i zmierzamy na Wrocław Ps. Obsługa troszczy się o klientow a i zapomniałbym, Grzegorz umili wasze uszka szantowymi piosenkami

1  Dziękujemy, Mariusz K

Port Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Port Smaku? Podziel się wrażeniami!