Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zaraz po wejściu do hotelu uświadomiłem sobie, że to był dobry wybór. Wszystko było czyste, aż lśniło. Pokój był w bardzo dobrej cenie. I do tego bardzo zadbany. Prysznic był przystosowany do osób niepełnosprawnych, co nie dawało efektu dla mnie, ale komuś ta informacja może być przydatna. Jeżeli wyjżymy przez balkon, naszym oczom ukaże się piękny widok. Nie brakuje atrakcji dla najmłodszych, ani dla starszych! Na stołówce panował tzw szwedzki stół, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Malinowskil
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pojechaliśmy na rodzinne wakacje z dwiema zaprzyjaźnionymi parami i ich dziećmi. Rezerwację mieliśmy w wolno stojących domkach, tuż nad samą plażą i portem. Właśnie ten port okazał się zmorą naszego wyjazdu. Cumują tam luksusowe łodzie, niestety ich właściciele nie wiedzą co to spokój, odpoczynek i kulturalne zachowanie. Z nocną imprezą obsługa hotelu nie mogła sobie poradzić, pracownik hotelu kilkukrotnie schodził do gości i prosił o spokój, udało się dopiero ok.12 w nocy. Ponadto "państwo" z łódek twierdziło, że policja i prokuratura są z nimi. Jednym ze znajomych spędzającym czas w ciągu dnia w porcie był właściciel Robert's Port. Nie dziwi, że imprezowicze nic sobie nie robili z próśb pracowników obiektu o zachowanie ciszy nocnej. Po dwóch takich nocach zostali przeniesieni do hotelu. Niesmak jednak pozostał, na kolejne wakacje na Mazurach będziemy szukać zdecydowanie bardziej kameralnych miejscówek.

Dziękujemy, Magda R
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Po dokonanej i opłaconej rezerwacji w określonym pokoju zakwaterowano nas nie w samym hotelu, który widnieje na zdjęciach a w jakimś dwu piętrowym budynku oddalonym kilkadziesiąt metrów od hotelu z przejściem przez ulicę. Na pytanie czy możemy zrezygnować z pobytu, recepcjonistka stwierdziła, że tak ale bez zwrotu kosztów! O szlafroki prosiłam się przez 3 dni. Pokój akustyczny. Co ranek o 6 budziły nas dzieciaki wydzierające się na korytarzu. Łóżeczka miękkie jak galareta i wąskie jak dla nastolatków a należymy raczej do grupy szczupaków a nie wielorybów. Widok z okna na jakiś nasyp czyli zero widoków i przestrzeni. Generalnie męczarnia a nie odpoczynek. Porażka!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie płacić dopóki nie zaakceptujecie.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, asnieg
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu z cała rodzina na wyjeździe wakacyjnym. Jedyne co mogę pochwalić to piękny widok na jezioro i na tym się kończy dobra opinia.

Przed przyjazdem miałam zagwarantowany pobyt w konkretnym pokoju na wysokim pietrze, przy przyjeździe okazało się, ze go nie ma. Obsługa bardzo opryskliwym tonem przekazała, ze nic nie poradzi, bo maja obłożenie. Pozostał nam pokój na parterze, w którym było ciemno jak w suterenie, jedno małe okno. Hotel niby 4 gwiazdki, ale absolutnie na 4 nie wyglada. Pokoje nie są pierwszej czystości jakiej oczekuje się od 4 gwiazdkowego noclegu za te cenę. Pod prysznicem pleśń, odpływ zatkany, bateria przeciekala. Wykładzina brudna. Ale najgorsze były materace na łóżkach, zapadające się i tak miękkie , ze jak się usiadło to prawie spadało na ziemie. Jak ktoś ma problemy z kręgosłupem to jest to tragedia. Na basenie tłoki, nie da się w zasadzie nawet 2 metrów przepłynąć. Dorośli siedzą w brodziku, który ma może 4 metry kwadratowe i dzieci nie maja nawet jak się pobawić. Nie ma nikogo z obsługi aby zwrócił uwagę. Obsługa w recepcji nieprzyjemna i niepomocna. Na plazy dziecięcej brudno, podpaski brudne!! pływają koło zjeżdżalni dla dzieci, aż musiałam sama je sprzątać bo nikogo z obsługi nie ma. Jedzenie nieurozmaicone, średnio dobre. Absolutnie nie na 4 gwiazdki.

Podsumowując, za takie pieniądze można wypoczywać w dużo lepszych warunkach. Nie jest to hotel dla wymagających klientów. Reklama na stronie stwarza wrażenie, ze to wspaniały obiekt, a zderzenie z rzeczywistością jest przerażajace. Nie polecam za te pieniądze, bo to zdecydowanie nie są 4 gwiazdki. Mam nawet wątpliwość czy 3, jeśli już to słabe. Bardzo się rozczarowaliśmy.

1  Dziękujemy, dmz22101984
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelPortPolska, Kierownik ds. PR, Hotel Robert's Port Lake Resort & SPAOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowna Pani Doroto,

bardzo żałujemy, że podczas spotkania z Kierowniczką Recepcji nie zgłosiła Pani swoich uwag, wtedy twierdziła Pani, że wszystko jest w porządku. Ponadto wykonaliśmy w Pani stronę ukłon, anulując część Pani pobytu z przyczyn losowych, które Panią spotkały. Ze względu, iż większość Pani uwag dotyczy osobistych odczuć, nie odniesiemy się do tych krzywdzących nas uwag, a w odpowiedzi do całości wpisu odeślemy do pozostałych opinii na TripAdvisor, które stoją w zdecydowanej sprzeczności do Pani sugestii.

Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest w porządku, piękne widoki, czysto i zaskakująco dobre jedzenie. Ale odradzam osobom które szukają ciszy, jest mnóstwo atrakcji nastawionych na dzieci i ogromny hałas. Ponadto, brak sieci komórkowej i Wifi. Bez auta ani rusz.

1  Dziękujemy, lgodlewska

Szanowna Pani,

dziękujemy, że wybrała Pani nasz hotel na swój wakacyjny wyjazd. Uwagę o wielu atrakcjach dla dzieci traktujemy jako komplement :) Dziękujemy!