Zrecenzowano: 31 stycznia 2015

Polecam dla rodzin z dziećmi - rewelacyjnie. Sale zabaw z prawdziwego zdarzenia, przestronne, kilka sal dobrze wyposażonych. W ferie zorganizowano zajęcia z animatorką. Menu dla dzieci, ale i dla dorosłych - duży wybór. Szef kuchni umie gotować. Basen nieduży, ale wystarcza na relaks, dla dzieci jest zjeżdżalnia, brodzik, jazuzzi. Hotel ma przestronne pokoje, korytarze, jest winda. Wrażenie robi przeszklona podłoga w restauracji Kapitańskiej. Na pewno wrócimy, bo byliśmy (dziecko też) zadowoleni.
Jeśli miałabym coś zmienić: dla smakoszy ciast mały wybór i ciasta przeciętne (widać inną rękę niż reszta dań). W okresie ferii dużo dzieci, więc jeśli ktoś lubi zupełną ciszę, to chyba musi wybrać inny termin

Termin pobytu: styczeń 2015
1  Dziękujemy, MarzenaPoland
Zrecenzowano: 25 stycznia 2015

Rewelacyjnie zorganizowany czas dla dzieci (ferie zimowe). Doskonała kuchnia - również menu dla wybrednych dzieci. Obsługa bardzo miła i pomocna.Wystrój elegancki ale funkcjonalny - jedyna niedogodność (jak dla mnie) - materace.Polecam hotel gorąco

Termin pobytu: styczeń 2015
1  Dziękujemy, madziac2015
Zrecenzowano: 27 listopada 2014

W hotelu spędziliśmy z mężem 4 noce. Odpoczynek połączyliśmy z zabiegami w hotelowym spa. O spa i strefie wellness nie możemy powiedzieć złego słowa. Wspaniałe masaże w klimatycznych pokojach i czas spędzony w bardzo przyjemnym basenie naprawdę umilają pobyt w hotelu.
Nie możemy też narzekać na jedzenie. Tak naprawdę dosyć standardowe ale smaczne i ładnie podane ( zwłaszcza serwowane indywidualnie obiady).
Obsługa hotelu bardzo miła i cierpliwa. Doceniliśmy to, gdy poprosiliśmy o zmianę pokoju ( za oknem naszego rozpoczęły się roboty budowlane i termin "cisza i spokój" przestał odnosić się do naszego pokoju). Wystrój pokoi i ich rozmiary są ( jak się okazało) różne w zależności od tego, w którym skrzydle się przebywa. Te w skrzydle z basenem naprawdę zasługują na 4 gwiazdki.
To co nam się nie podobało to: koszmarnie miękkie materace, brak czajnika i zestawu filiżanek do herbaty w pokojach, bardzo cienkie ściany ( słyszeliśmy rozmowy prowadzone normalnym tonem w pokoju obok- strach pomyśleć jak by się nam odpoczywało, gdyby hotel był bardziej obłożony gośćmi), korytarze zastawione sprzętami do wszelakiego rodzaju gier (np. piłkarzyki) bardziej przypominają korytarze ośrodka kolonijnego a nie czterogwiazdkowego "lake resort&spa" ( szczęśliwie w hotelu było b. mało dzieci ale gdyby chciały z tych sprzętów korzystać, podejrzewam, że hałas w pokojach gości byłby nie do wytrzymania).

Ogólnie miłe miejsce ale widać, że właściciel nie może się zdecydować czy iść w kierunku ośrodka wczasowego czy eleganckiego hotelu na rzeczone 4 gwiazdki.

Termin pobytu: listopad 2014
2  Dziękujemy, skotii
Zrecenzowano: 21 listopada 2014

Hotel super położony z widokiem na jezioro, kuchnia przepyszna i urozmaicona, basen niewielki ale wystarczający. Fajne wrażenie jedząc posiłki i widząc pod sobą basen;) Ceny adekwatne. Chęć powrotu tam to najlepsza recenzja.

Termin pobytu: grudzień 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, mloda_007
Zrecenzowano: 22 października 2014

Hotel ładny, zadbany, czysty. Naszą uwagę zwróciła obsługa - cudo! Pani w restauracji była tak wspaniale profesjonalna że byliśmy w szoku. Spa fajne. Wszystko co trzeba.. trzy sauny, basen, jakuzie. Jedzenie baaardzo dobre pięknie podane. Śniadania bogate. Dużym minusem była "konferencja" która odbywała się w ten weekend w hotelu. Konferencja zaczynała się od tarzania po ziemi zaraz po wyjściu z autobusu w pt wieczorem.. krzyk chamstwo itp. O ile w pokojach to nie przeszkadzało bo byliśmy umiejscowieni w innej części hotelu, o tyle w spa nie dało się wytrzymać.. Koleś skakał na główkę do 1,30 basenu..
Ogólnie hotel bardzo polecam.. sama pojechałabym ponownie.. ale rezerwując zapytałabym czy są w planach w tym terminie jakieś imprezy planowane...

Termin pobytu: październik 2014
3  Dziękujemy, Anna K