Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd w sierpniu jak zawsze i tak jak zawsze 2+2. Pisalem juz poprzednio, ze wraz z zona jezdzimy glownie tam dla dzieci (7lat i 4lata). Dzieciaki bardzo zadowolone. Z atrakcji m.in. sanki, tor pontonowy, stadnina koni, sala zabaw i plac. Jedna uwaga sala zabaw wielkimi krokami zbliza sie do kranca swej swietlnosci i zaczyna wolac o remont. Jeszcze co do dzieci. W tym roku bardzo fajni animatorzy. Dzieciaki bardzo zadowolone i co wazniejsze traktowali ich jak kolegow a nie Pan czy tez Pani.

Basen jak to basen ludzi pelno. Tu odnowiony, tam wymaga remontu ale nie szukajmy dziury w calym przy takiej ilosci osob MUSI tak byc. To, ze basen wymaga remontu to glownie zasluga NAS zero poszanowania. Hmm to nie moje.

Pokoj styl tzw., Gołąbka. Czy na Mazurach czy tez jakikolwiek inny hotel styl ten sam. Jedni go lubia inni nie. Nam trafil sie niezniszczony i balkonotrawnikiem czyli poziom 1.

Kuchnia super jak zawsze ale. Zauwazylem, ze wiele osob chodzilo do obslugi i prosilo o mleko bez laktozy i fakt nie bylo ono ogolno dostepne a to chyba blad.

Ogolnie bardzo dobrze jak to w Gołębiewskim ponizej pewnego poziomu nie zchodzi.

A taka dygresja jak chcesz zobaczyc wlasciciela z zona i rodzina przyjedz w sierpniu. Od kilku lat jezdzimy w jednym terminie i Pan Tadeusz jest zawsze a teraz zagadka rozpoznaj go. Je wraz z goscmi, chodzi tam gdzie goscie ale go rozpoznaj. Mowiac kolokwialnie gosciu przy duzej kasie a normalny mozna nawet zamienic kilka zdan.

Dziękujemy, 413januszf
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Zawsze do Mikołajek przyjeżdżaliśmy tylko skorzystać z aquaparku, bo mamy dosyć blisko. Jednak postanowiliśmy wybrać się z córką na weekend. Mieliśmy pokój z fajnym widokiem na jezioro. Panie w recepcji bardzo miłe i pomocne, zresztą jak i cały personel hotelu - czy to był basen, restauracja, panie sprzątające. Od razu czuć taką przyjazną atmosferę, co jest bardzo ważne. Ogólnie nie będę dużo się rozpisywać, bo zabrakłoby miejsca. Wszystko było idealnie. Przez 3 dni nie opuszczaliśmy terenu hotelu, bo wszystko było na miejscu - smaczne jedzenie, atrakcje dla dzieci (plac zabaw na zewnątrz, stadnina koni, sala zabaw w hotelu itd.) . Dodatkowo super opcją było przedłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu, dzięki temu córka planowo miała swoją drzemkę :D Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z hotelu i mamy już to w planach na jesień. Brawa dla właściciela i całego zespołu !

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na jezioro
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, karolina2805
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Po Dubaju,Miami, czy Las Vegas z oczywistych wzgledow nie mozna byc w ,, siodmym niebie ".....
Tropicanę zestawiamy na poziomie berlinskiej Tropicall Island, slowackiej Tatralandii czy litewskich Druskiennik..... dla Rafałka raj na ziemi - wiadomo - 5 latek....
Rokrocznie tutaj przybywamy z prozaicznego powodu - niespelna 3 godziny od Warszawy, w porownaniu z kilkunastoma godzinami transoceanicznych lotow lub wiecznie zakorkowanej ,, zakopianki " umieszczamy ,, Gołębia " na 1 miejscu na ,, pudle "
Wyjezdzamy w pelni usatysfakcjonowani - dla Rafałka 10 dni to jednak za malo - juz zrobilismy rezerwacje na lipcowo-sierpniowy pobyt - mamy nadzieje ze aura pogodowa dopisze analogicznie jak to bylo w zwrotnikowym czerwcu.....:)

Polecamy

Dziękujemy, joanna s
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Witam do Sieci hoteli Gołębiewski przyjeżdżamy z najblizszymiod wielu lat . Naszym ulubieńcem był hotel w Mikołajkach , w tym roku odwiedziliśmy go ponownie. Niestety woda w basenie na zewnątrz jest zielona i obrzydliwa . Zróbcie coś z tym , porażka! Pokój był kiepsko posprzątany. Na drugi dzień Pani się postarała i było ok. Oczywiście jedzenie , jak zwykle super . Obsługa hotelowa ( restauracje, recepcja ) jak zwykle rewelacja !

2  Dziękujemy, Optymistyczna13
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu dobrych wrażeniach z Wisły postanowiliśmy sprawdzić Gołębiewski Mikołajki.
Pozytywnie: mnóstwo atrakcji dla dzieci, standard wyżywienia dobry. Duże pokoje (mieliśmy tzw studio, czyli 2 pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami, łącznie chyba z 70m2, w każdym wygodna garderoba).
Do urokliwych Mikolajek spacerkiem kilkaset metrów.
Parking przestronny, naziemny. Windy szybkie, wystarczające.
Ceny jak Gołębiewski, z tych wyższych.
Tym, którym kolos hotelowy pasuje, polecam.

1  Dziękujemy, 694krzysztofo