“Pyszne śniadanko”
Restauracja City — recenzja

Restauracja City
Nr 6 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 7 września 2019

Najlepsza restauracja na śniadanie w Mikołajkach. Polecam śniadanie Nowy Jork. Miła atmosfera, przyjemna muzyka i sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, magdablaboa

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania 68 minut bez wcześniejszej informacji, warzywa oraz boczek smażone na jednej patelni. Porcje bardzo małe, smak bardzo przeciętny.

Dziękujemy, ilonak556
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja, obsługa, wystrój i jedzenie na plus :) City Burger nazbierał męskich zachwytów, pierś z kurczaka soczysta, nie wysuszona wiec jak najbardziej polecam :)

Dziękujemy, 554katarzynap
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku, mimo w sumie nie krótkiego oczekiwania bo około 40 minut wszyscy wyszli zadowoleni i z pełnymi brzuchami. (8 osób dorosłych, 3 dzieci w wieku 3lata) Zamówiliśmy burgery, pizzę, makarony, rosoły. 4 rachunki średnia około 120 pln także ceny umiarkowane. Naprawdę warto zajrzeć jak się jest w mieście. Polecam

Dziękujemy, gosciuorlo
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Spędziliśmy z mężem w tej restauracji bardzo udany wieczór w czasie Festiwalu szantowego. Jedzenie smakowite, serwis kelnerski mistrzowski - dziękujemy Pani Justynie za rewelacyjną obsługę:)

1  Dziękujemy, Beata W

Restauracja City — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja City? Podziel się wrażeniami!