“Polecam”

Kuchnie Świata - Mikołajki
Nr 18 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce w samym centrum. Ceny bardzo przystępne i porcje bardzo duże , byłam tam 2 razy i ani razu się nie zawiodłam.

Dziękujemy, Ataebb

Zrecenzowano 3 września 2019

Co roku przyjeżdżam do Mikołajek i zawsze wracam do tej restauracji a w szczególności do przepysznej zupy pomidorowej :) miła obsługa oraz duże porcje, jak najbardziej polecam :D

Dziękujemy, karmel6666
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Szkoda czasu marnować lepiej omijać szerokim łukiem. tagiatele rozgotowane czuliśmy się jakby nam ktoś podał miskę z koryta el patelo

Dziękujemy, Meander416126
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo szybka i miła obsługa. Miejsce przyjemne bo przy ryneczku i tuż nad wodą. Dania ok. Moja zapienanak mazurska super Zapienanak tagiatele żony pikantna i to tyle. Ogólnie miejsce na plus. Z chęcią wrócę i sproboj pozostałych dań z menu.

Dziękujemy, Gorka_Michal
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mizerne. Rosół nie przypomina rosołu. Pomidorowa tłusta jakby na słoninie była. Obsługa średnia. Nie polecam

Dziękujemy, Krzysztof J

Kuchnie Świata - Mikołajki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kuchnie Świata - Mikołajki? Podziel się wrażeniami!