“Polecam”

Kuchnie Świata - Mikołajki
Nr 18 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo szybka i miła obsługa. Miejsce przyjemne bo przy ryneczku i tuż nad wodą. Dania ok. Moja zapienanak mazurska super Zapienanak tagiatele żony pikantna i to tyle. Ogólnie miejsce na plus. Z chęcią wrócę i sproboj pozostałych dań z menu.

Dziękujemy, Gorka_Michal

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mizerne. Rosół nie przypomina rosołu. Pomidorowa tłusta jakby na słoninie była. Obsługa średnia. Nie polecam

Dziękujemy, Krzysztof J
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nieuprzejmą kelnerka, mrożone ryby (czego nawet nie ukrywają), jedzenie doprawiane chemią. Typowe miejsce zerujące na turystach

Dziękujemy, 846jano
Zrecenzowano 5 lipca 2019

W pizzy Szefowa kuchni zdecydowanie przesadziła z solą oraz mąką. Czuć było mąkę na języku, szynka na pizzy jest strasznie marnej jakości a ciasto nie dopieczone. Gdy poszedłem do Szefowej kuchni, zwróciłem kulturalnie uwagę opisując dokładnie co było źle. Szefowa kuchni się nagle oburzyła i powiedziała "jakoś nikt z klientów nie narzeka" Jestem właścicielem firmy i jeśli klient mi zwróci uwagę to oznacza że coś jest nie tak i należy to zmienić. Podejście do klienta jest tragiczne. Całą restauracje ratują tylko kelnerzy ktorzy są mega uprzejmi oraz mają świetne podejście do klienta, pozdrawiam.

1  Dziękujemy, poprostumk
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Niestety nie polecamy tego miejsca, słabe jedzenie, mieliśmy wrażenie że jest odgrzewane i generalnie nie smaczne. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Mimo iż porcje są dość duże to jednak za mało by polecoć to miejsce.

Dziękujemy, blada1982

Kuchnie Świata - Mikołajki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kuchnie Świata - Mikołajki? Podziel się wrażeniami!