Mikołajki

“raczej nie”

Restauracja Magia Smaku
Nr 21 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 10 września 2019

Kolejne miejsce w Mikołajkach w którym się czeka ponad godzinę na posiłek. Jedzenie przeciętne. Konkurencja jest mocno do przodu.

Dziękujemy, ComfortMat

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy do tej restauracji z nadzieją, że zjemy dobra pizzę. Niestety czas oczekiwania powalił nas wszystkich na kolana. Przy składaniu zamówienie kelner poinformował, że przygotowanie naszego zamówienia potrwa 35 minut, finalnie czekaliśmy na pizzę i naleśniki 1 h 15 minut. Zupa pomidorowa dla dziecka była z olbrzymią ilością śmietany, zupa rybna męża była takich samych rozmiarów jak porcja dziecięca. Wszystkie stoliki zgłaszały taki sam problem, długie oczekiwanie na posiłek. W pewnym momencie wszyscy czekali na swoje dania, a kelnerzy nie potrafili wytłumaczyć tej sytuacji. Gdy już dostaliśmy nasze pizzę, nie było się nad czym zachwycać. Nie polecam!

Dziękujemy, 975aleksandras
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

zupa pomidorową czyli woda z koncentratem warta 1 zł dziecko było głodne ale nie dało się tego jeść Pierogi 18zl 6 sztuk bez masła i rzadnych dodatków!!!!! Oszustwo chytrusy Dzieci wyszły głodne Omijajcie to miejsce z daleka!!!!!

Dziękujemy, Agamario
Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ohydne!! Wszystko co zamówilismy bylo przyzadzone bez smaku. Zupy na kostce! Dania glowne gumowe! Mieso i ryby gumowe, pierogi mrozone plus zestaw gotowych surowek. To nie jest polska kuchnia!!!
Kelner byl bardzo mily jednak sklamal na temat pierogow ze sa swieze, zupa byc moze i nie byla mrozona ale co to za sztuka zagotowac wode zalac ksotke rosolowa i dodac suszonych grzybow lub koncentratu pomidorowego ze smietana. Jedyne smaczne danie jakie zamowilismy to przystawka placki ziemiaczane z kwasna smetana. Lepiej zjec w domu bo za caly obiad z napojami zaplacismy 250zl za piec osob!!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, KamiGrab
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczna pizza. Niestety miała być z papryka, ale kucharz najwyraźniej o niej zapomniał. Upomnialam się, ale posypanie pizzy zimna papryka i ponowne przekazanie do zjedzenia to nie to samo, co upieczenie pizzy że wszystkimi składnikami.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 682r_a_

Restauracja Magia Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Magia Smaku? Podziel się wrażeniami!