Koniecznie.

Zrecenzowano: 12 lipca 2019
pawe_r822
Łódź, Polska
Jeden z najbardziej okazalych wodospadów

Zrecenzowano: 22 czerwca 2019
Karlusia
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 161)

Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dojazd w księżycowym krajobrazie. Trzeba dojść od parkingu około 509 metrów. Wodospad o jednym z największych przepływów wody. Polecam

Dziękujemy, pawe_r822
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Jeden z najbardziej okazalych wodospadów - ogromny z nieprzebranie ogromna iloscią wody opadającą do rzeki. Warto do wejsc zarówno od góry i stanąc blisko krawędzi jednak w bezpiecznym miejscu jak i zobaczyc go z drugiej strony z tarau widokowego po drugiej stronie gór. Wodospad robi ogromne wrazenie

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Karlusia
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Perspektywa z jakiej podziwiamy wodospad powoduje, przynajmniej dla mnie że to jeden z ciekawszych punktów na mapie Islandii. Mieliśmy szczęście że było też przy nim mało turystów wiec nie musieliśmy uciekać przed ich aparatami :) warto poświęcić trochę czasu i obcować z tą potęgą natury.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, DarkMike77
Zrecenzowano: 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowity wielki wodospad z mocą wody. Można zbliżyć się do samej tafli wody po kamieniach. W 2011 roku wodospad służył za scenerię podczas sceny otwierającej film Prometeusz w reżyserii Ridleya Scotta

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, sojazz
Zrecenzowano: 27 lipca 2018

Wodospad z największy przepływem wody na Islandii. Spacer z parkingu wraz z sąsiednim wodospadem wynosi ok godziny. Można dojechać z obu stron wodospadu, od zachodu parking bezpłatny

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, skysoltys