“Całkiem smaczne jedzenie po wycieczce do Meteorów”
Restaurant Theoxenia — recenzja

Restaurant Theoxenia
Nr 94 wśród 109 Restauracje (Kalambaka)

Po drodze do Kokkino Nero wstąpiliśmy grupą wycieczkową do tej restauracji na szybki obiad. Jedliśmy mousakę oraz grecką sałatkę. Myślę, że jedzenie, nie było złe, cena to 9 euro. Napoje są dodatkowo płatne. Obsługa bardzo szybka i miła.

Dziękujemy, Katarzyna Ć

Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

jedzenie niezbyt smaczne, jak na kipeskiej stołówce, ceny kompletnie nieadekwatne, 12 euro za obiad wart 5 , nie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wojtek W
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Szybko, drogo, mało smacznie - niestety, bo mogłaby to być super miejscówka dla osób które odwiedzają Meteory.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na szybki posiłek na wylocie z kalambaki. Niskie ceny, miła i szybka obsługa, dobra jakość posiłków,

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Lukasz A
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

Restauracja Theoxenia to wspaniałe miejsce na przerwę w podróży do lub z Meteorów. Restauracja posiada duży parking dla autokarów i samochodów osobowych który jest również wspaniałym miejscem widokowym na okoliczne góry i Meteory. Restauracja posiada kilka odrębnych wejść które od razu rozładowują tłok. W głównej sali jedną ścianę tworzą trzy bary: kawowy oraz dwa z daniami głównymi z bardzo dużym wyborem. Bierzemy tacę, ustawiamy się w kolejce i szybko przesuwamy do przodu. Za ladami kilka osób nakłada na nasze talerze wybrane dania - wszyscy, mili, kompetentni, władający angielskim i nie tylko i co bardzo ważne w takim barze pracują ekspresowo. Serwowane dania są bardzo smaczne, co ma być gorące jest gorące, co zimne jest zimne, na dodatek bardzo ładnie ułożone na talerzu. Płacimy w kasie na końcu lady. Stoły w sali głównej nakryte są typowo restauracyjnie- na dłuższe posiedzenie natomiast w salach pobocznych - barowo.
Restauracja posiada duże, przestronne toalety - wejście z głównej sali do piwnicy po schodach. (nie widziałam toalet dla niepełnosprawnych - może są z boku?)
Podczas mojego pobytu turystów z 5 pełnych autokarów obsłużono w 20 minut!)
Ciekawostką jest też to, że obok restauracji można podziwiać pole z uprawą bakłażanów, papryki, pomidorów, cukinii.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Irena K

Restaurant Theoxenia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kalambaka, Trikala Region
Kalambaka, Trikala Region

Byłeś(-aś) w Restaurant Theoxenia? Podziel się wrażeniami!