Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Totalny brak profesjonalizmu. Poszlismy na wizytę w celu ustalenia komunii, gdzie wcześniej dzwonilismy i wstępnie zarezerwowalismy termin. Pani pokazała nam salę na której przyjęcie miałoby się odbyć, ale dodała że może okazać się że będziemy dzielis salę z inną komunią jak się trafi następna. W ofercie która otrzymaliśmy wcześniej była możliwość wyłączności sali za dopłatą, więc poprosiłam o podanie kosztów wyłączności sali , Pani stwierdziła że to kosztowne, ponowilam prośbę o podanie ceny, uważam że na pewno 100 000 zł nie trzeba byloby dopłacać. Usłyszałam że Pani musi skonsultować to z managerem, po 10 minutach wróciła i stwierdziła że jednak na tej sali jest wesele w tym terminie. Managera przerosło obliczenie kosztów, po co to robić, a może jednak trafi się wesel w tym terminie. Po co tylko marnować nasz czas i czas pracowników na rezerwację i wysyłanie ofert??? A co by było gdybyśmy podpisali umowę na te salę i zgodzili się na łączone komunię??? jakby trafiło się wesele zrywaliby z nami umowę???

Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cena za dobę wysoka jak na lokalizację/atrakcje i wszelkie udogodnienia. Dlatego wymagałam naprawdę dobrego pobytu. Zacznę od pokoju... ktoś ewidentnie w nim palił. W pokoju po prostu nieprzyjemny zapach. Pościel czysta, łóżko duże ale również pościel wchłonęła ten okropny smród. Łazienka sprzątana na szybko.. umywalka brudna, kabina prysznicowa zatkana.. Armatura łazienkowa popękana i zniszczona. Łazienka nadaje się do ogólnego remontu.
W pokoju bardzo głośno, hotel położony jest przy ruchliwej ulicy. O odpoczynku można zapomnieć.
Śniadanie średnie. Nawet pieczywo nie było pierwszej świeżości... Restauracja po prostu przeciętna. Nie było w tym hotelu nic, co by mnie pozytywnie zaskoczyło. Na pewno tu nie wrócę.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Lenka W
Zrecenzowano: 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo podobał nam się klimatyczny wystrój hotelu i jego teren z parkiem. Śniadania dosyć dobre. Dania obiadowe z karty akceptowalne cenowo i smaczne. Obsługa miła. Na minus: brak tlenu, duchota w całym obiekcie włącznie z pokojami. Ratowaliśmy się klimatyzacją i/lub otwartym oknem. Kawa przeciętna. Ogólnie polecam. Fajny obiekt na uboczu. W sam raz na weekendowy wypoczynek.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, nikodemo2017
Zrecenzowano: 3 stycznia 2019

W pałacyku Otrębusy mieliśmy przyjemność gościć w listopadzie 2018. Realizowaliśmy otrzymany voucher na nocleg z kolacją i śniadaniem.
Budynek - istotnie pałacyk - wygląda imponująco na zewnątrz, jak i w środku. Apartament (perłowy) śliczny i wygodny. Bardzo czysto, w łazience zestaw awaryjnych kosmetyków. Wielkie i wygodne łoże małżeńskie ;)
W obiekcie znajduje się mały basen z saunami i grotą solną. Po saunowaniu można się schłodzić tradycyjnie - prysznicem, skorzystać ze specjalnej kabiny z kilkoma programami (fajna sprawa) lub wylać na siebie kubeł zimnej wody z wiadra pociągając za sznurek :)
Basen i strefa saun dla gości hotelowych - bezpłatnie.
Kolacja szefa kuchni - bardzo smaczna, trzydaniowa, plus kieliszek (mocno przeciętnego) wina. Poza winem kolacja była super!
Śniadanie - tradycyjny stół szwedzki. Dania na ciepło mogłyby być cieplejsze - po doniesieniu do stolika były ledwo letnie. Kawa przeciętna.
Kolacja i śniadanie w innych salach - obie piękne, klimatycznie urządzone.
Ogólnie jakość posiłków ok, nocleg, spa i obsługa - rewelacja.
Z uwagi na organizowane wesela odradzamy pobyt w nocy z soboty na niedzielę - jest pewnie tłoczno i głośno, a i obsługa pewnie mocno zajęta.
My byliśmy z niedzieli na poniedziałek i to był strzał w dziesiątkę! POLECAMY!

Wskazówka dotycząca pokoi: Można zarezerwować pokój lub apartament - my byliśmy w perłowym. Jest jeszcze rubinowy i złoty - opis i zdjęcia na stronie hotelu.
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, kuleczki76
Zrecenzowano: 17 listopada 2018

Szukając miejsca na weekendowy wypad za miasto w rozsadnej cenie znalazłem Pałacyk w Otrębusach. Miejsce dość przyjemne, stylizowane i stosunkowo eleganckie. Wybrany apartament był przyjemny ale było tam zdecydowanie za goroąco. W łazience unosił sie dość przykry zapach - nie wiem czy to z kanalizacji czy wentylacji. Małe i spokojne spa z grota solną zdecydowanie na plus. Partnerka była bardzo zadowolona z zamówionego masażu. Obsługa zdecydowanie jest najmocniejszą stroną tego miejsca. Pani z recepcji - brunetka zdecydowanie zasługuje na specjalną wzmiankę - pełen profesjonalizm i uśmiech, pozwoliło to załatwic wszystko w szybkim tempie. Dziękuje!
Restauracja też zadowolająca. Czysto, miło i w rozsądnej cenie. Śniadanie doskonałe.

Zdecydowanie polecam.

R.