Dębska Kuźnia

“Pycha”
Gosciniec Stara Kuznia — recenzja

Gosciniec Stara Kuznia
Zrecenzowano 8 września 2019

Ależ dobry obiad dziś jadłem. Rodzinna (7 os.) uczta w tym lokalu okazała się świetnym wyborem. Każda potrawa była bardzo dobra, szybko serwowana jak na porę obiadową w niedzielę. Porcje są wystarczające, człowiek może zjeść zupę i drugie, a nawet deser, a nie "obeżreć" się po korek, jak to często bywa w knajpach. Jeśli miałbym się czegoś czepić to jakaś mało świeża cytryna wrzucona do pepsi, która popsuła jej smak. Poza tym super i na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, MrKaszanka

Zrecenzowano 10 maja 2019

Chyba tylko obsługa została z dawnych lat - jedzenie jest całkiem inne. Oszczędności widać na każdym kroku. Mięso suche i słone. Zupa smakuje jakby przesadzono z ... magi. Tłusta, porcje małe.
To była jedna z najlepszych restauracji z polską kuchnią jaką pamiętam z tras we wczesnych latach 2000. Teraz zostało tylko wspomnienie i wystrój.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Ewelina790
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po karcie dań i opisach można było się spodziewać super jedzenia. Pomyłka. Poledwiczki wysuszone, miały być zapiekane z serem, a był kleks na górze. Składniki potrawy przesolone. A obsługa dopasowana do jedzenia... kwaśna. Tylko wygląd potraw przyzwoity. Stanowczo nie polecam.

Dziękujemy, 399piotrm
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała restauracja, przemiła obsługa dobry nocleg.
Pokoje czyste, wyposażone w czajnik kawę, herbatę.
Polecam

Dziękujemy, Radek Z
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, lokal bardzo przyjemny i ciekawie urządzony. Jedzenie pyszne. Bardzo nam smakowało. Polecamy

Dziękujemy, Slawomir K

Gosciniec Stara Kuznia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polska Nowa Wieś, Opolskie

Byłeś(-aś) w Gosciniec Stara Kuznia? Podziel się wrażeniami!