Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Bardzo mili ludzie. Pokoje w porządku. Obsługa fantastyczna. Widać, że się jeszcze uczą (studenci). Jedzenie dobre. Bardzo blisko do pięknej plaży. Hotel jest w centrum wszystkich barów, klubów, sklepów. Wszędzie blisko. Było super! Wrócę tam! 8 dni wystarczająco.

Dziękujemy, xvictoria1011
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu z żoną i dwójką dzieci, sieden dni z rainbow. Czytając opinie wcześniej miałem wątpliwości co do tego hotelu,ale się nie sprawdziły było super.Hotel mały kameralny tylko na 96 osób,pokoje czyste obsługa miła uśmiechnięta szczególnie panie sprzątające mówiące słabo po angielsku ale szło się dogadać.Jedzenie dobre cały czas donoszone .Basen mały ale wystarcza woda w basenie trochę jak dla mnie zaciepła.Obsługa jest miła i usmiechnięta i bardzo pracowita.Drinki słabe jak na każdym allu,trzeba prosić aby lali więcej alkocholu ale z tym nie ma problemu.Muzyka przy basenie gra do 23 a potem jest cisza więc można się wyspać.Oludeniz jest piękne ciepłe morze z błękitem i wkoło góry, szczególnie polecam blu lagun do nurkowania,OLUDENIZ to takie lasvegas turecei życie zaczyna tam się od 21 do 3 rano.Zdziwieni byliśmy cenami bo było bardzo drogo butelka wódki kosztuje około 80zł a dwa piwa na plaży to koszt 40zł.Ogólne wrażenia pozytywne hotel miły czysty i spokojny,nie ma niemców tylko anglicy rosianie i polacy. Polecam Turcie i oludeniz oraz hotel tylko trzeba wziąśc sobie dużo kasy bo drogo.

Dziękujemy, Wesoły I
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Witam wraz z znajomymi wybraliśmy się do tego hotelu na OŚMIODNIOWY pobyt w Turcji. Chcę opisać wam w skrócie cały pobyt w hotelu z naszego punktu widzenia. Na starcie zacznę może od obsługi, cała obsługa z wyjątkiem pań sprzątających nie posługuje się żadnym innym językiem niż tureckim, kelnerzy wraz z kucharzami przy każdym posiłku ustawiają się albo przed wejściem do stołówki albo na końcu sali stojąc i obserwując każdego kto wejdzie na sale przy tym szeptając sobie na wzajem słówka po turecku i smiejąc się, wygląda to po prostu jak by naśmiewali się z każdego gościa który wchodzi na stołówkę. Kolejną rzeczą którą chcę opisać to jedzenie, przez pierwsze trzy dni mieliśmy nadzieje że zmieni się kuchnia i znajdziemy coś dla siebie ale niestety przez cały pobyt próbowaliśmy potraw podawanych przez kucharzy i trafialiśmy albo na nie dosmażone omlety albo surowe mięsa lub też na nie dogotowane ziemniaki. Osobiście po powrocie spędziłem 3 dni w łóżku z przerażającym bólem brzucha, biegunką i temperaturą 39 stopni...
Kolejną ważną sprawą o której należy wiedzieć jest straszny smród wydobywający się z odpływów basenu, na nasze nieszczęście dostaliśmy pokój na wprost takiego odpływu co było koszmarne bo przy otworzeniu okna lub wychodzeniu z pokoju nie dało się oddychać, nawet siedząc przy basenie na leżakach czuć było tą masakryczną woń z którą nikt z obsługi się nie przejmował. Na terenie hotelu poznaliśmy około 20 osób z Polski, po rozmowach z nimi utwierdziliśmy się w tym że jednak to nie my jesteśmy wybredni lecz po prostu ten hotel ma tak fatalnie niski poziom.
Jeżeli mogę coś doradzić to nie wybierajcie się do tego hotelu bo spotkacie się z niezwykle nie miłą obsługą, paskudnym nie starannie przygotowanym jedzeniem oraz smrodem którego łątwo nie zapomnicie.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, MateuszKr
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wakacje all inclusive pierwszy raz w Turcji. All inclusive obejmuje: najgorszą z możliwych obsługę hotelową - nigdy nie spotkałam się z tak nieprzyjemnymi ludźmi, czuliśmy się bardzo niemile widziani, używając zawsze zwrotów grzecznościowych prosząc o cokolwiek z uśmiechem na twarzy nigdy nie odwzajemniali uśmiechu, w zasadzie się nie odzywali. Może spowodowane jest to tym, że podstawy angielskiego u kelnerów, kucharzy, barmanów to tragedia. Mówią tylko po turecku. Jedyną miłą odsłoną obsługi były zawsze uśmiechnięte Panie z housekeeping’u - odpowiadały na powitanie, pytały o samopoczucie (po angielsku, nie turecku). Podczas posiłków kelnerzy stali w rzędzie czekając aż zjemy, przy tym śmiejąc się, obgadując? Tak to wyglądało, bynajmniej nie było miłe.
Jedzenie to żart, półsurowe mięsa, niesmaczne warzywa, śniadania zawsze takie same. Po prostu było bardzo niesmacznie. Możliwe ze to tureckie smaki ale wątpię, że sami jadają kebaba z surowym mięsem.
Recepcja każde pytanie kwituje prześmiewczym tonem robiąc z gości idiotów. Nie zadałam najważniejszego pytania, czego skutkiem było brak wyżywienia przez 12h. Nie żebym żałowała, ile można jeść frytki ale chociaż mogli przy check-in poinformować, że muszę opuścić pokój do południa, gdzie wyjazd z hotelu był po północy. Dopłata do pokoju w takiej sytuacji to 80 euro. To wina biura podróży, bo byliśmy pewni ze płacimy za każdy dzień ale recepcja mogła nas poinformować wcześniej.
Basen mały, codziennie czyszczony jednak nadal brudny, prze cały dzień śmierdzi kanalizacją, leżaków jest dużo, ale teren wokół basenu jest strasznie brudny.
Pokoje czyste i nowoczesne, sprzątane w miarę dokładnie.
Lokalizacja bardzo dobra, dużo restauracji, sklepów i ludzi, którzy są mili. Jednak mimo to, obraz hotelu - szczególnie obsługi - sprawił, ze nikomu z ręka na sercu nie polecę tego miejsca. A cena tez nie była najniższa.

Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Patrycja9696
Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Hotel położony w malowniczym Ölüdeniz wśród gór! Kapitalne miejsce na tygodniowy urlop. Hotel mieści się przy głównej ulicy turystycznej. Dookoła dużo sklepów, barów, restauracji. Jedzenie: co prawda codziennie coś innego ale jednak bardzo podobne menu, jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatni dzień trzeba zapłacić 20euro bo od 12 godziny już nie obejmuje Cię all i jak chcesz wytrzymać 20h czekając na transfer to musisz wykupić. Chore zasady . Lokalizacja: Najlepsza w samym centrum Ölüdeniz. Pomiędzy górami tworzy kapitalne widoki każdego dnia i o każdej porze. Basen czysty, pokoje nowoczesne i wyremontowane!!
Pokoje zasługują na 5* standard. Czyste i codziennie sprzątane
Wifi mega słabe. działa z reguły tylko w nocy.
Stosunek jakości/ceny 5/5 :)
Ogólnie polecam - wróciłbym tam

Termin pobytu: lipiec 2018