Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Hotel z opisów wydaje się mniejszy, ale nic bardziej mylnego. Z tego co się zorientowałam ma około 1100 pokoi, rozmieszczonych na dość dużym terenie w dwupiętrowych budyneczkach z piękną zielenią. Same pokoje małe, ale wystarczające.Jedyny mankament jak dla nas, to brak jakiejkolwiek wentylacji w łazience. Klimatyzator bardzo mocny, ale jak się dobrze ustawi to nie mrozi /hihi ktoś tak napisał/. Coś o czym nikt nie pisał wcześniej-na terenie hotelu na lewo od baru basenowego jest drugi basen w strefie ciszy i tylko dla dorosłych-jak dal mnie wspaniałe rozwiązanie, bo mogłam w spokoju poczytać. Jedzenie bardzo dobre i dużo, lunch można zjeść przy basenie w stroju kąpielowym. Dobre lody i piwo, alkoholu do drinków też nie żałują jak się powie. Obsługa bardzo duża i bardzo się stara-naprawdę szacunek dla wszystkich pracowników. Wszystko sprzątane na bieżąco. Basen główny za mały jak na taką ilość ludzi i leżaków. Do tego już od 10 czerwca ,dużo głośnych rosyjskich dzieci z materacami wszelkiego rodzaju, tak że nie ma miejsca dla dorosłych. Hotel opanowany przez turystów z Rosji i Anglii -ci ostatni jak zwykle okropni. Rosjanie na ich tle wychodzą pozytywnie Przez 2 tygodnie przez hotel przewinęło się może 20 osób z Polski. Hotel ma swój sklep od strony ulicy i małą restaurację płatną. Posiłki można zjeść na dużym pięknym tarasie z widokami na góry.W przeciwieństwie do arabskich krajów obsługa hotelu nie przyjmuje żadnych napiwków. Wszędzie ustawione są skrzyneczki na dobrowolne tipy. Wspaniała baza wypadowa nad morze i na błękitna Lagunę. My korzystaliśmy z 4 wycieczek i chodziliśmy na Lagunę od tyłu, gdzie nie ma ludzi. Cudowna woda Cudowna przyroda.cudowne góry. Niedaleko do 3 miasteczek , gdzie można wybrać się na większe zakupy dolmuszem za nieduże pieniądze. Hotel wart polecenia, ale ja już tam się nie wybiorę ze względu na turystów z Anglii.

1  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano: 4 grudnia 2018

Super lokalizacja , jest co zwiedzać jest też dużo atrakcji , niedaleko wielka plaża , deptak pod nosem , dużo knajpek otwartych do późna i serwujących ciekawy repertuar .
Wszystko zrobione pod turystę z Anglii - czyli wszystko angielskie śniadania ,obiady kolacje , wieczorki,imprezy,wycieczki i ceny też są pod anglika.Ma to plusy i minusy .
Ogólnie jestem zadowolony z wakacji hotel w miarę czysty , małe pokoje ,małe balkony ,
jedzenia nie brakowało ,ale jak dla mnie to mało mięsa ,dużo jarzyn sałatek różnych miksów i ciast .Basen , atrakcje, wieczorki
Idealna baza wypadowa.

Wskazówka dotycząca pokoi: lepiej wybrać pokój z podwójnym łóżkiem jest większy, niż małe pokoje z osobnymi łóżkami
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 433waldi
Zrecenzowano: 6 października 2018

Lokalna kategoria 4 gwiazdki a naprawdę uczciwe 3.
Dobrze położony- na końcu deptaczka prowadzącego do plaży (ok. 400) ale już poza największym hałasem.
Jedzenia w porządku, sprzątanie staranne i codzienne (oczywiście opcja one $).
Można się czepiać, że nie za duże pokoje i tych położonych na parterze może być ciemno- ale kto na wakacjach jest dłużej w pokoju?
Ogólnie można polecić

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej na wyższych pietrach i nie od strony basenu
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano: 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny hotel . Wspaniałe warunki , duży basen , pyszne jedzenie przemili , pomocni , życzliwi ludzie z obsługi hotelu i restauracji , po prostu cudowni . Wspaniali animatorzy, pozdrowienia dla jednego z nich o imieniu Levent .

Termin pobytu: maj 2018
4  Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano: 7 października 2015

Bardzo fajna lokalizacja: kawałek od morza, ale przy samym deptaku. Brakowało mi tylko dobrej herbatki na śniadaniu oraz większych kubeczków. Dużo zieleni oraz w miarę kameralna atmosfera, cicho jak na samo centrum.

Termin pobytu: październik 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi