Zrecenzowano: 26 września 2015

W hotelu spędziłem tydzień w środku września. Zacznę od samej miejscowości. Oludeniz jest przepiękne ! Plaża kapitalna, piaszczysto żwirkowa ale bardzo przyjemna. Zależy od miejsca w którym się jest ale preferowane obuwie do wody, chociaż ja skorzystałem może z dwa razy. Kolor wody nieziemski. Czysta jak łza. Piękne góry wpadające do morza. Polecam plaże po lewej stronie przy samych skałach, mniej ludzi, piękne widoki. Na lagunie byliśmy raz. Nie było źle ale nam ten jeden raz wystarczył. Być może mało Turecka miejscowość ale kto chce poczuje tam trochę Turcji. Sam hotel bardzo ładny. Cukierkowe lobby, duży basen (w połowie września już od 10 prawie wszystkie leżaki zajęte), pokoje umieszczone w rozsypanych po ogrodzie bloczkach. Pokoje czyste, małe co w niczym nie przeszkadza, przecież służą one tylko do snu. Jedzenie bardzo dobre. Śniadania standard, kolacje bardzo dobre, masa ciastek, ciasteczek. Obsługa bardzo miła, kelnerzy w niektórych przypadkach można powiedzieć, że aż nadto ;) Do plaży katalogowo 550 m. Przyznam, że trochę się o to martwiłem patrząc na google maps ale w rzeczywistości jest to naprawdę nie duża odległość i spacer mija bardzo szybko. Hotel w samym centrum, przy głównym deptaku. Może nie jest to jakaś imprezownia ale co wieczór w barach organizowane są jakies atrakcje, karaoke, tańce. Tydzień to zdecydowanie za krótko, a na prawdę jest co zobaczyć. Masa wycieczek, oczywiście paragliding. Obok hotelu Miejscowe biuro prowadzi polka. Spokojnie o wszystko można Panią wypytać. Bardzo polecam hotel. W tej cenie naprawdę trudno znaleźć coś lepszego. Sama miejscowość - bajka ! Pozdrawiam ;)

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, johnyXIpalcow
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel jest usytuowany w bardzo dobrym miejscu, bo znajduje się przy głównym deptaku, obok jest zaraz Karbel Market, do plaży 10 minut. Jedzenie smaczne, można najeść się do syta, szczególnie duży wybór jedzenia do kolacji: pyszne ciasta i owoce :) Kelnerzy pomocni i uprzejmi. Pokoje zadbane, regularnie sprzątane, lobby z wifi z imponującym wyglądem, a basen duży i do tego są hotelowe materace do zabawy w wodzie do wypożyczenia za darmo. Przeważająca ilość gości z Wielkiej Brytanii. Wieczorami ciekawe animacje, głównie zespoły taneczne. Polecam hotel zarówno parom jak i rodzinom! ;)

Termin pobytu: sierpień 2015
2  Dziękujemy, 947karolinak
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2015

Hotel składający się z kilku niezależnych budynków. Pokój mały (około 18 m2) z bardzo małym balkonem (około 1 m2). Jako dostawka wąska kanapa pod oknem. Łazienka dość standardowa, niestety ciepła woda ledwo leci, w szczycie (przed kolacją) kąpiel to udręka, spłukanie dłuższych włosów prawie niemożliwe. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki natomiast prane na miejscu bo na wymianę nie ma (jak się okazało po wykłócaniu się ze sprzątaczką).
Śniadania - najgorsze jakie spotkałem w hotelu. Jajko na twardo, mortadela jasna i ciemna, żółty ser, biały ser, pomidor ogórek. Nuda i beznadzieja. codziennie to samo, żadnego urozmaicenia. Raz w tygodniu jajecznica i raz placki, poza tym nic ciepłego.Lepsze były w Egipcie tuż po rewolucji. Kolacja podawana o godz. 20. dwa główne dania do wyboru (nie licząc ryżu i makaronu) Lepiej niż na śniadaniu, szału nie ma ale da się przeżyć. jeden raz przez 2 tygodnie zrobili gril z tureckim jedzeniem i to było naprawdę dobre i z dużym wyborem.
Basen, jak basen, jest, leżaki można było bez problemu znaleźć nawet koło godz.10.
Generalnie 90% Brytyjczyków, 5% Polaków i 5% reszta świata.
WiFi w recepcji i przy basenie. słaby przesył i zrywa, ale nic dziwnego jak w recepcji stale siedzi 50 osób z telefonami.
Lokalizacja dobra, na początku deptaku, około 1000 m od morza.
Ceny w hotelu (zresztą w całym Oludeniz podobne w kanjpach):
- piwo: 12 TL
- cola: 5,5 TL
- mała woda: 2,5 TL
- koktail alko: 15-20 TL
- hamburger z frytkami:~ 14 - 18 TL

Ogólnie. mając świadomość że hotel jest 3* hotel oceniam przeciętnie, ani dobrze ani źle. Z całą pewnością dziś szukałbym czegoś innego.

Termin pobytu: sierpień 2015
2  Dziękujemy, Jedrzej_Johnny
Zrecenzowano: 25 maja 2015

Hotel ok, blisko do plaży, małe pokoje, ale czyste i codziennie sprzątane. Jedzenie smaczne, napoje dodatkowo płatne, warto często regulować rachunek, bo nam doliczyli za coś czego w ogóle nie zamawialiśmy. Widoki piękne, polecamy wybrać się pieszo do Kayakoy, oraz w drugą stronę, w kierunku Lykia Word. Polecamy lokalne biuro Seaside, znajdujące się na głównym deptaku, bardzo blisko hotelu Karbel. Pracuje tam sympatyczna Pani Wiesia i syn Rafał:-) ceny przystępne, dużo taniej niż proponuje np Rainbow (40% taniej w Seaside, a wszystko tak samo zorganizowane i z ubezpieczeniem), warto wykupić paragliding. Pozdrawiamy panią Wiesię i Rafała:-)

Termin pobytu: maj 2015
2  Dziękujemy, Monika L
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2015

Hotel godny polecenia. Idealnie położony przy głównej promenadzie. Pokoje nie są duż ale zadbane i czyste. Łazienki malutkie, w pokoju ladóweczka i tv, indywidualnie sterowana klima. Obsługa uprzejma kompetentna i pomocna. Bardzo smaczne i obfite posiłki. Atutem jest położenie przy głównej ulicy Oludeniz. Polecam biuro turystyczne u Wiesi mieszczące się kilka kroków od Karbela. Można się wypytać na spokojnie o wszystko i ceny też przystępne

Termin pobytu: wrzesień 2014
3  Dziękujemy, Zosia111