Zrecenzowano: 19 stycznia 2017

Piękne ogrody ;hotel w niskim zabudowaniu bardzo czysto pyszne jedzenie choć brakowało mi klimatyzowanego pomieszczenia /bufet na otwartym powietrzu uroczo lecz czasem zbyt gorąco byliśmy w 2015 wiec być może cis się zmieniło jedyny minus to krótkie wieczorne animacje Ogólnie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Trochę zniszczony ale wygodny i duży pokój
Termin pobytu: lipiec 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Renata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Suncity Hotel B, Dyrektor generalny, Suncity Hotel & Beach ClubOdpowiedź udzielona 31 stycznia 2017

Szanowna Pani Renata,

Dziękujemy za pozostawienie oceny po Państwa pobycie W Suncity Hotel & Beach Club. Jest mi bardzo miło, że tak pobyt należał do udanych i dostrzegli Państwo nasze zalety. Zapraszamy w przyszłości.

Z pozdrowieniami

Zrecenzowano: 20 października 2016

Kolejny pobyt w Sun city, bez rozczarowania, jak zwykle miła atmosfera, fajni ludzie, dobre jedzenie, nienachalni enterteinarzy, fantastyczna pogoda i relax.
Super
Bez wątpienia wrócimy tam w przyszłości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje powyżej poziomu gruntu.
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, HubertG82
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: curlyomer, General Manager, Suncity Hotel & Beach ClubOdpowiedź udzielona 29 października 2016

Dear Hubert,

Thank you very much for your excellent feedback about your stay here in Suncity Hotel.

Będziemy bardzo zadowoleni, aby zobaczyć się z Tobą. Miłego Zima.

Zrecenzowano: 16 września 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel Sun City! Sprawdzi się dla każdego kto chce wypocząć we wspaniałym miejscu i przyjemnej atmosferze. Obsługa hotelowa bardzo miła i życzliwa. W ciągu dnia animatorzy dbają o rozrywkę dla gości, a wieczorem odbywają się ciekawe pokazy. Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, Marcela S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: curlyomer, General Manager, Suncity Hotel & Beach ClubOdpowiedź udzielona 17 września 2015

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za piękny opinii.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, aby dać Ci miłe doświadczenie wakacje. Zespół animatorów robi świetną robotę do tej pory.

Będziemy bardzo zadowoleni, aby zobaczyć jeszcze raz w przyszłym lato.

Zrecenzowano: 5 września 2015 z urządzeń przenośnych

Polecam ten hotel! Położony między górami, dużo kwiatów, dobre jedzenie, czysty basen, pokoje ładne i codziennie sprzątane. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi jak i par. Hotel położony blisko publicznej plaży i deptaku.
Animacja profesjonalna :) Pozdrawiam Beyhan, jestes super :)

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Gosia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: curlyomer, General Manager, Suncity Hotel & Beach ClubOdpowiedź udzielona 8 września 2015

Szanowny Gosia,

Dziękuję bardzo za ten piękny komentarz na temat wypoczynku w Suncity Hotel.
Beyhan jest bardzo dobra dziewczyna i bardzo dobry artysta.

Do zobaczenia w przyszłym lato.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2015

Opinia w imieniu moich rodziców, którzy spędzili w tym hotelu 11 dni.
Pobyt lipiec/sierpień 2015

Wspaniały hotel otoczony cudowną roślinnością: palmy, kolorowe kwiaty, banany, figi, oliwki na drzewach, zadbany teren. Miła i uczynna obsługa, jedzenie różnorodne, świeże, pyszne, ilości nie do przejedzenia (kilka kilo na plusie gwarantowane :) )
Pokój przy cichym basenie, elegancki, czysty, schludny, codziennie sprzątany, pościel i ręczniki także codziennie wymieniane.
Bardzo ładna hotelowa plaża z bezpłatnymi leżakami i ręcznikami.
Hotel godny polecenia. Nie można się do niczego przyczepić.
Duży pozytyw!!!!

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Magdalena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: curlyomer, General Manager, Suncity Hotel & Beach ClubOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2015

Szanowny Magdalena,

Bardzo dziękuję za napisanie tego pięknego opinii na Tripadvisor.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego ogrodu i mogę szczerze powiedzieć, że jest najlepszy w całym obszarze.

Jedzenie jest zawsze pyszne i na pewno przytyć podczas pobytu tutaj.

Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.