Ten hotel ogląda właśnie 11 osób
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Expedia.com126 USD
Priceline109 USD
Hotels.com126 USD
Trip.com130 USD
Travelocity126 USD
Orbitz.com126 USD
Wyświetl 14 oferty
Zrecenzowano: 22 września 2015 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem tego hotelu. Jedzenie jest przepyszne. Hotel kameralny. Jest spokojnie. Pokoje sprzątane codziennie ręczniki wymieniane co 2 dni. Barek w pokoju darmowy. Bardzo miła obsługa. Bus na plażę hotelu która znajduje się 3 km od hotelu. Ale ja polecam tą publiczna która jest 900m od hotelu. Zdecydowanie ładniejsza plaża i morze. Spacerkiem zajmie to 20 minut promenadą. Jeśli chodzi o wycieczki to polecam je u pani wiesi na promenadzie podczas spaceru na plażę. Tańsze wycieczki i bardzo miła pani wiesia.

1  Dziękujemy, Ilona G
Zrecenzowano: 10 września 2015 z urządzeń przenośnych

wszystkim bardzo polecam hotel Manaspark, przepiękne widoki, wspaniałe jedzenie a przede wszystkim fantastyczni ludzie, którzy tam pracują... z hotelu do morza tylko 15 min spacerem, niedaleko błękitna laguna:)

Dziękujemy, Iwona B
Zrecenzowano: 7 września 2015 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce!przemiła ,przekochana obsługa. Jedzenie bardzo dobre ,mnóstwo potraw do wyboru (zupy,mięsa,makarony,naleśniki,sałatki,surówki,owoce,ciasta). Codziennie wieczorem wystepy,konkursy,filmy.Na pewno jeszcze tu wrócę.polecam

1  Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano: 1 września 2015

Hotel położony na górce,co jest atutem. Omija nas zgiełk głośnego wieczornego życia w dolnej części miasteczka. Jeżeli zależy Ci na imprezowaniu to zdecydowanie nie jest hotel dla Ciebie. Budynki położone są kaskadowo więc jest wspaniały widok na zatokę. Często wieje chłodny wiaterek zwłaszcza podczas kolacji. Pokoje zaczynające się od 15.. są z widokiem na... Restaurację. W pokoju jest telewizor z TVP info. Czajnik,filiżanki,kawa,herbata,śmietanka. Oczywiście wszystko w ramach allincusive 24.
Mini bar z pepsi,7 up,tureckim odpowiednikiem mirindy,woda mineralna nie gazowana,oraz gazowana. Codziennie uzupełniane w ramach allincusive 24 (ale jak dopijesz do końca). Klimatyzacja działa,ale jest trochę zanieczyszczona. Przez pierwszy dzień wydobywał się z niej niemiły zapach. Toaleta na pierwszy rzut oka zaskakuje wyglądem,jest ładna. Ale można dopatrzeć się małych mankamentów typu głośny wywietrznik,nieszczelne drzwi kabiny prysznicowej i ogółem nieszcelny brodzik. W moim pokoju nad prysznicem było trochę grzyba na suficie.
W łazience jest szafka na kosmetyki,suszarka do włosów,wieszaki na ręczniki,muszla klozetowa z podmywakiem no i oczywiście lustro.
Ręczniki wymieniane są niby co drugi dzień ale ja miałem wymieniane codziennie. Pościel co 3 dni. Sprzątanie pokoju codziennie (w moim przypadku dopiero po godzinie 12-13). Jedzenie w restauracji (bufecie) było różnorodne i smaczne. Tutaj nie mam się czego czepiać. Forma wydawania posiłków na zasadzie bufetu. Niektóre dania są przygotowywane przez kucharzy podczas śniadania,obiadu lub kolacji więc możemy sobie wybrać z czego nasze danie ma być skomponowane. Napoje do posiłków podaje obsługa,która jest bardzo sympatyczna i bez problemu zrozumie po polsku o jaki trunek nam chodzi. Z językiem angielskim też nie jest źle,da się dogadać. Raz w tygodniu na każdy pokój przypada kolacja w tureckiej restauracji która znajduje się przy basenie. Jedzenie podawane tam jest przez kelnera. Nie mamy możliwości zamówienia sobie czego chcemy tylko sami nam serwują potrawy. Przykład: przystawka - pieczywo,sałatka i 2 pasty. Pierwsze danie zupa pomidorowa,drugie danie oryginalny turecki kebab,ryż,sałatka cebulowa,frytki,grilowany pomidor i papryka. Wszystko przykryte ich chlebkiem. Po drugim dniu deser. Do picia woda i wino do wyboru czerwone,różowe i białe. Lub piwo. Bar przy basenie i w ogrodzie. Napoje alkoholowe i bezalkoholowe podają barmani. Po 22:00 bar do rana otwarty w ogrodzie. Od 21:30 rozpoczyna się główna animacja,mniejsze rozrywki w ciągu dnia zapewniają animatorzy. Plaża hotelowa daleko,dwa razy dziennie jeździ bus hotelowy by zawieźć i odebrać z plaży. Leżaki na plaży za darmo. Basen przy hotelu nieduży leżaki,ręczniki i parasol za darmo. Ogródek sympatyczny,dużo miejsc do odpoczynku. Hamaki,pufy,huśtawki. Kącik zabaw dla dzieci. Stół do tenisa stołowego,darty,piłkarzyki. Boisko do siatkówki.
Nawet w Ölüdeniz pojawiła się polska moda zajmowania leżaków od samego rana ręcznikiem a sami zainteresowani pojawiają się nawet dopiero w godzinach popołudniowych co bardzo jest denerwujące. Jak dla mnie hotel był skromny ale w pełni sprostał moim oczekiwaniom. Polecam każdemu.
Wstęp na lagunę płatny 6 lir na cały dzień. Jeżeli opuścisz lagunę to po okazaniu paragonu możesz wejść ponownie bez dodatkowej opłaty. Na lagunie leżaki płatne około 27 lir za dwa leżaki i parasol. Oczywiście możesz rozłożyć się na kocu lub ręczniku. Sama Laguna szału nie robi,śliskie wejście do wody,dużo ludzi,woda w zatoczce mętna. Jeżeli ktoś ma zamiar snurkować to polecam popłynąć do skał,tam znajdziemy bogate podwodne życie.
Wycieczki fakultatywne polecam zakupić w miasteczku,o wiele tańsze w dodatku jak ktoś potrzebuje informacji na temat wycieczek w języku polskim to jest tam biuro podróży seaside w którym pracuje pani Wiesia i chętnie opowie o ofercie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje zaczynające się na 15.. omijać. Widok na ... restauracje i jedzących ludzi.
Termin pobytu: sierpień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Ewengard
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2015

W hotelu spędziliśmy jedenaście dni. Umiejscowiono nas na poziomie 13xx z widokiem na Oludeniz.Jak już wielu pisało hotel jest niewielki, kameralny w cichym zakątku ( pomijając meczet ).
Początkowo pokój wydawał nam się mały, ale w hotelu tylko się śpi. Na jedzenie nie można było narzekać, wybór był duży.
Obsługa restauracji często pomagała zabawaiając nasze dwuletnie dziecko. Animacje skromne, bez narzucania się, ale akurat nam o to chodziło.

Polecamy hotel dla ludzi ceniących sobie ciszę. Można znaleźć sobie swój kąt w ogrodzie, rozłożyć się i odpoczywać. Ewentualnie schłodzić się w basenie. Skład narodowościowy to w większości Anglicy, później Turcy i Polacy. Patrząc na dania w restauracjach w centrum i okolicach region jest bardzo mocno nastawiony na turystów z Anglii.

W mieście poniżej można znaleźć multum restauracji, sklepów z pamiątkami oraz knajp gdzie można poszaleć lub obejrzeć mecz piłki nożnej.

Manas Park to chyba pierwsze miejsce, jeśli chodzi o hotele, gdzie chcielibyśmy jeszcze kiedyś wrócić. Jak ktoś chce odpocząć w ciszy i mieć stosunkowo blisko inne atrakcje, to miejsce jest jak najbardziej godne polecenia.

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Tomasz M