Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wszystko na 5+ , jedzenie różnorodne, kolacje tematyczne naprawdę nie da się wszystkiego skosztować przez pobyt, naprawdę nie sugerujcie się opiniami ze jedzenie monotonne czy coś w tym stylu bo jest to nie prawda! Duża ilość basenów, rozłożona na dużym Terenia ośrodka, każdy znajdzie miejsce dla siebie, nie trzeba biegać rano i rezerwować leżaków , obsługa bardzo miła , naprawdę wakacje super udane! Chętnie wrócę tu raz jeszcze ! A zapomniałam dodać ze jest bardzo czysto, obsługa sprząta na bierząco, nie ma nigdzie kubeczków czy jakichkolwiek śmieci !

Dziękujemy, Pioaga7282
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tmlmasmavibelek, Public Relations Manager, TUI MAGIC LIFE MasmaviOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear Pioaga7282,

Thank you for choosing us for your holiday and thank you very much for your positive comments.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W sierpniu 2019 w szczycie sezonu byłam z całą rodziną oraz znajomymi gościem hotelu Tui Magic Life Masmavi. Hotel jest przepięknie położony, przy brzegu ciepłego morza i znajduje się na rozległym terenie. Na uwagę zasługuje czystość hotelu i dbałość o każdy szczegół. Poza recepcją obsługa jest bardzo miła, stara się wczuć w każdego klienta, stoły sprzątane są sprawnie, zamówienia szybko przynoszone. Atrakcją są kelnerzy na rolkach poruszający się po terenie obiektu. Transfer z lotniska zajmuje 30-40min. Wifi jest w cenie na terenie całego hotelu. Bardzo dużo basenów i leżaków. Fajna strefa dla dzieci - mały brodzik zadaszony i większy basenik z atrakcjami. Do tego game center, mini klub, plac zabaw na trawie, klub dla nastolatków. Blisko hotelu można skorzystać z atrakcji typu paralotnia czy przejazd motorówką. W samym hotelu mnóstwo animacji, od rana do północy. Dużo zajęć sportowych, animatorzy uśmiechnięci. Disco dla dzieci. Imprezy dla dorosłych do północy. Bardzo dużo różnorodnego jedzenia, przy basenie naleśniki i frytki, przy morzu pizza i snack bar, do którego można się udać zamiast obiadu. W restauracji głównej codziennie coś innego, różnorodne śniadania, obiady i kolacje - dużo mięs, warzyw, w różnych postaciach. Strefa free gluten. Mnóstwo owoców i ciast. Każdy znajdzie coś dla siebie.Do tego czynny całą dobę wunderbar (kanapki od 21 do 7 rano) plus napoje, kawa. Drinki standardowe na alkoholach lokalnych. Smaczna kawa z ekspresu, a nie z proszku, tak samo prawdziwa coca-cola. Można skorzystać z restauracji ala carte - 4 bezpłatne, raz na pobyt. Byliśmy w tureckiej i bardzo fajna. W hotelu jest prawie codziennie rezydent z TUI, do tego guest service i lekarz. Jeszcze raz muszę pochwalić niesamowicie pozytywną i sympatyczną obsługę, uśmiechniętą, zagadującą do dzieci, sprawnie ogarniającą tłumy. Nie było problemów z organizacją urodzin, bardzo chętni do współpracy. Na terenie hotelu kilka sklepików, dmuchańce, autka do jeżdzenia, popcorn i wata wieczorami za dodatkową opłatą. Większość cen w euro. Bardzo fajne pokoje rodzinne, dość wygodne łóżka, sprzątane codziennie, pani układa różne zwierzątka z ręczników, a dzieciaki dostały pakiet balonów. Mały balkonik z suszarką. W pokoju różne narodowości, mało Polaków, sporo Anglików, Niemców.
Dla mnie minusem jest głośność hotelu, mieliśmy pokój na 6 piętrze który zbierał 3 dyskoteki, poza tym w większej części hotelu - głównego budynku gdzie zazwyczaj trafiają Polacy słychać było imprezy, czasami nawet do 2 czy 4 rano. To zdecydowano psuło mi wypoczynek z dziećmi. I za to dla mnie aż jedna gwiazdka mniej.
Kolejny minus to obsługa w recepcji, ciężko cokolwiek załatwić, problem z mówieniem po angielsku.
Mieliśmy też problem z przedłużeniem pokoju, doba do 11, a pick up time o 20, ale jednak to szczyt sezonu i obłożenie było pełne. Ze zmianą pokoju na cichszy również był problem.

Dziękujemy, Gosia G

Dear Guest,
Thank you for choosing us for your holiday and thank you very much for your comments.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Masmavi. Jest to jeden z najlepszych hoteli w jakim byliśmy. Mieliśmy pokój rodzinny w budynku głównym FZX2. Dwa pokoje i łazienka bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Dwie klimatyzacje. Mini bar uzupełniany w dniu przyjazdu. Ekspres do kawy. Pokoje są ładnie urządzone i codziennie sprzątane. Jedzenie było wspaniałe i w bardzo dużych ilościach. Zupa, sandwiche oraz owoce do rana w jednym z barów 24/7. Napoje alkoholowe - każda ilość 24/7. Drinki dostarczane do basenu przez obsługę na rolkach. Bardzo przyjazny personel, piękna czysta plaża, mnóstwo basenów do wyboru. Bardzo duży teren umożliwiający spacerowanie wśród drzew z Cykadami. Animacje dzienne i wieczorne były najlepsze, jakie kiedykolwiek widziałem. Zajęcia były podzielone na różne poziomy trudności. Było tyle zajęć że ciężko je wszystkie wymienić. Animatorzy super. Specjalne podziękowania dla Tugce najlepszej animatorki jaką moja rodzina poznała. Dziękuję jej oraz wszystkim z pracownikom Hotelu Masmavi za udane wakacje.

Dziękujemy, Podr1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tmlmasmavibelek, Public Relations Manager, TUI MAGIC LIFE MasmaviOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Hello Podr1234,

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy hotele Tui Magic Live Masmavi w maju obecnego roku. Hotel wygląda świetnie na zdjęciach a w realu jeszcze lepiej. Położenie hotelu niedaleko lotniska ( czas transferu około 35 min ) był dla nas bardzo dużym atutem ponieważ podróżujemy z 5 letnim dzieckiem i chcemy uniknąć pytań daleko jeszcze ;)))
Hotel pięknie usytuowany, drzewa rabaty kwiatów i przystrzyżone trawniki robią niesamowite wrażenie. Alejki hotelowe pozwalają na spacery wieczorowa pora jeśli nie mamy ochoty na imprezowanie przy pool barze ( jedno nie zakłóca drugiego naprawdę można się wyciszyć z racji ogromnego terenu ) Pokoje ładne sprzątane codziennie, jedzenie dobre duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie. Drinki bardzo dobre. Duża liczba basenów oraz szeroka plaża pozwalają na znalezienie wolnych leżaków, baseny dla dzieci i zjeżdżalnie to dopełnienie pełni szczęścia nic tylko szaleć i szaleć ;)

Hotel naprawdę godny polecenia dla każdej rodziny jak i par poszukujących relaksu ;)
Polecam w 100%

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Tomasz M

Hello Tomasz M,

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam wszystkich
Polecam hotel w 100%, jedzenie bardzo dobre i różnorodne, super kolacje tematyczne, pokoje bardzo duże i czyste. Super zjeżdżalnie i obsługa przy basenie, kelner dowozi drinki na rolkach.
Przez cały pobyt nie można się było nudzić, animacje, zabawy dla dzieci oraz różne przedstawienia w amfiteatrze, nie czuć tak dużej ilości gości, w barze bez kolejek lub minimalne, na kolacji brak tłoku
Polecam

2  Dziękujemy, poloyo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tmlmasmavibelek, Public Relations Manager, TUI MAGIC LIFE MasmaviOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear poloyo,

Thank you for choosing us for your holiday and thank you very much for yor positive comments.