Belek
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Skoro można skorzystać z aktualizacji swojej opinii to z chęcią teraz z niej skorzystam.

Ten hotel to porażka, poziom „Pamiętników z wakacji” albo „pierwszy raz za granicą”, jeśli ktoś „w du**ie był i gó**no widział” to może mu się tu podoba, ale zjechaliśmy praktycznie cały świat i podróżujemy kilka razy w roku to w tak fatalnym hotelu jeszcze nie byliśmy, po 2 dniach szukaliśmy innego obiektu w pobliżu, żeby się wynieść z tego miejsca, ale do rzeczy:

5 gwiazdek - istna kpina, 2 gwiazdki rozpadły się ze starości, 1 zapaćkana toną farby i silikonu, który jest w każdym miejscu hotelu, zostały 2 gwiazdki i taki standard realnie ma ten hotel.

Recepcja - oddzielny budynek, który wygląda jak przystanek PKS z czasów PRL, pierwsze wrażenie okropne, później jest już tylko gorzej….

Obiekt - ogromny, jak się ma szczęście to się pokój jest blisko basenu i restauracji, można też dostać daleko w krzakach - jakieś 20 min drogi, żeby dojść do jakiejkolwiek cywilizacji. Hotel wybudowany w 1992 r sic !!! I od tego czasu remonty to kolejne warstwy farby, ostatnia w kolorze odchodów jakiegoś zwierzęcia, wszystko jest stare i zdezelowane, wieczorami światła na alejkach powyłączane, alejki nie przygotowane pod wózki dziecięce - co 3-4 m nierówna dylatacja z kostki lub kamieni.

Pokoje - także stare, zniszczone, bardzo ciemne (jak by było więcej światła pewnie znalazł bym więcej negatywów, więc to pewnie zabieg celowy), śmierdzące stęchlizną, widok najczęściej na jakieś krzaki, tylko w budynku głównym szansa na widok na morze. Klucz do sejfu wygląda jak z poprzedniej epoki, całe wyposażenie powinno stanowić raczej eksponat w muzeum, telewizja wyłącznie niemiecka i rosyjska z durną piosenką powitalną po włączeniu TV

Łazienki - królestwo silikonu - po co coś naprawić jak można to zapaćkać silikonem, toaleta działa jak kierunkowskaz - działa - nie działa - działa - nie działa, odpływ wody zapchany pomimo 2 próśb nikt nie raczył tego zrobić, w brodziku ślady nakapanej farby, umywalka trzyma się chyba na ostatniej warstwie porcelany- cała popękana, suszarka żyje swoim życiem i chyba nie wie, że ma służyć do suszenia włosów, na drzwiach od prysznica grzyb

Internet - jeśli pamiętacie wybieranie w TePsie numeru 0 20 21 22 to mniej więcej taką prędkość można uzyskać, pod warunkiem, że akurat nie zerwie połączenia

Restauracja - stara, z plastikowymi dekoracjami, które pamiętają lata 90, do toalet przy restauracji aż strach wejść, bo syf i wszystko w rozsypce

Śniadania - jak na teoretyczne 5 gwiazdek totalna porażka (kwestię gwiazdek sobie już wyjaśniliśmy), skorupy od jaj w jajecznicy, to samo jedzenie powtarzane w kilku miejscach dla sprawienia wrażenia ilości, ale realnie nie ma co zjeść

Lunch - podobnie jak ze śniadaniem, troche warzyw, owoców i sera na wielkim stole i to x3 - jest dużo ? Jest !

Kolacja - dresscode to żart, każdy łazi jak chce - Kuboty i szmaty prosto z plaży na porządku dziennym, wieczory tematyczne - żart - w sushi znalazła się ryba z lunchu, której nikt nie chciał, a sos sojowy przypominał ocet balsamiczny, z kolei że to włoski domyśliłem się tylko po występie kucharz „śpiewającego” O sole mio ! i upieczonej kromki chleba ze śniadania oraz poszatkowanych pomidorów z lunchu, których nikt nie zjadł, a miały pewnie robić za bruschettę i znów powtórka ze ściemy - naukładajmy wszędzie sałaty - będzie obraz przepychu.

Przekąski - jeśli ktoś lubi frytki i naleśniki na starym oleju - opcja idealna

Basen - jeden główny , z pourywanymi drabinkami, w połowie dnia woda przestaje być przezroczysta, płytki w około basenu trzymają się jak wszystko w tym hotelu wyłącznie na silikonie, leżaki odkupili pewnie z jakiegoś egipskiego hotelu, który zbankrutował w latach 70 poprzedniego wieku, a za parasole słoneczne robi tu szmata od podłogi z wypłowiałym logo Tui

Basen dla dzieci - chyba nikt go nie czyścił od 2000 r., bo na dnie warstwa piachu, zjeżdżalnie zdewastowane, pokryte 16. warstwą farby, która odchodzi i pływa razem z dziećmi, do tego ściera przywieszona nad głowami, która służy za osłonę przed słońcem

Zjeżdżalnie - także dobre czasy mają już bardzo bardzo bardzo dawno za sobą, schody pokryte jakąś dziwną siatką, która śmierdzi jak kuter we Władysławowie.

Ogólnie był to najgorsze wczasy w życiu, czuliśmy się jak na jakiś koloniach za karę w ośrodku odosobnienia. Ten hotel powinien kosztować 1000 zł z przelotem na 4 os. rodzinę, a i tak to byłoby za dużo. Do tego doszła sytuacja naszych znajomych, gdy zastali swój pokój otwarty na oścież, bo technik wymieniał kratkę i zapomniał jej zamocować, posprzątać, po czym zniknął zostawiając drzwi otwarte - gotowe do kradzieży. Po interwencji na recepcji stwierdzili, że nie mieli co robić i sami otworzyli drzwi i teraz robimy aferę - totalna porażka. Chwila wyjazdu z tego miejsca była najwspanialszym momentem tej dekady.

Jeśli ktoś z Was będzie się zastanawiał nad tym hotelem - proszę o kontakt ze mną - wybije mu to z głowy.

Nawet nie chciało mi się zdjęć tego syfu robić......

To Hotel Manager !

Please don’t send me standard „copy-paste” answer with assurance of taking care about all this claims. You can be sure that I rather stay in tent, then use any of Tui „horrible” Life hotels, I just want to to forget about it as soon as possible, but from the other side also warn of this place others people.

2  Dziękujemy, Mixu700
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tui MagicLife W, Halkla İlişkiler Müdürü, TUI MAGIC LIFE WaterworldOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Mixu700,

We thank you for your feedback and regret that your stay didn’t pass the way you imagined it.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Ten hotel oferuje naprawdę cudowny pobyt! W związku z tym, że okolica nie jest zbyt atrakcyjna turystycznie, nie trzeba się martwić o brak rozrywek!
Przede wszystkim KOMPLETNIE nie rozumiem opinii, mówiących o słabym jedzeniu lub czystości hotelu..Nie jest się w stanie spróbować wszystkiego, co oferuje kuchnia w trakcie 7 dniowego pobytu. Jedzenia jest mnóstwo, kilka razy w tygodniu była kolacja tematyczna. Do wyboru, do koloru- od drobiu, przez ryby, pizze, spaghetti, kuchnię regionalną itp. A do każdego obiadu i kolacji- do wyboru kilkanaście rodzajów ciast, słodyczy, puddingów i innych deserów.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane, codziennie też wymieniane ręczniki.
W cenie pobytu- ręczniki plażowe, kilka barów i restauracji (przy basenach), aquapark, sporty wodne, tenis itp.
Napoje normalne, tzn cola marki cola, a nie podróba (fakt, że rozwodnione jak np. w McDonalds), woda butelkowana, tonik do drinków markowy no i dużo by tak wymieniać.
Przemiła obsługa, chętnie we wszystkim pomogą, przyniosą, posprzątają, a nawet pouczą się mówić po polsku.
Można skorzystać z usług fotografa- robią cudowne zdjęcia w pięknej scenerii.
Plaża ekstra- piasek delikatny, morze ciepłe, leżaki i parasole dostępne.
Za te samą cenę w Grecji dostaje się wiele mniej. Mam porównanie, choć nie powiem, żeby tam było źle:)
Bardzo dziękujemy i z wielką ochotą odwiedzimy Was jeszcze raz!!!!:)

1  Dziękujemy, Jolanta M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tui MagicLife W, Halkla İlişkiler Müdürü, TUI MAGIC LIFE WaterworldOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dear Jolanta M,

Thank you very much for choosing us for your vacation and for sharing your impressions.
We are pleased to hear that you liked all facilities and services in our hotel!

Looking forward to welcoming you again soon, we send you sunny greetings from Turkey!

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Niestety hotel nie spełnia oczekiwań w porównaniu z opisem. Przy większym tłoku obsługa gubi się i już w pierwszych dniach zostaliśmy wyrzuceni ze stolika który podobno był zajęty. Inna kelnerka posprzątała napoje ze stolika i znowu nam przepadł. A ludzi było dość sporo i trzeba było pilnować wolnego miejsca. Różnorodność jedzenia na śniadanie w tak pięknym obiekcie to porażka. Nigdy nie narzekaliśmy na wybór jedzenia przy śniadaniu ale tutaj to brak słów. Skorupy od jajek w jajecznicy. Jajka o różnej twardości....wszystkie nie dogotowane. Omlety to sam stary olej. Za tłuste. Odpływ wody w umywalce jest zatkany. Lampa przy drzwiach wejściowych nie świeciła i też nic z tym nie robią. Wystarczy tylko wymienić żarówkę. Baseny przy zjeżdżalniach zbyt płytkie. Może dla dzieci ważących 40 kilo są ok. Ale dorosły przy dużej prędkości może uderzyć tyłem głowy w dno basenu. Ubikacje przy Lobby i basenie też już nie świeże i rozlatujące się. Łazienka w pokoju w nie najlepszym stanie. Natomiast obiady i kolacje były pyszne. Ogrody piękne. Trzy baseny w różnych miejscach super. Różnorodność napoji świeżych i tych mnie zdrowych też spoko. Alkohole różne do wyboru. Czasami brakowało nam nocnych przekąsek, ponieważ nie było ich wogóle. Ale to i dobrze bo nie kusiło objadać się na noc. W innych hotelach też 5 gwiazdek dużo większy wybór potraw na śniadanie. Jeden seropodobny produkt taki jasnożółty to słabo. Ogólnie obsługa miła i pomocna. Szczególnie kelner od Special Drinks- Yücel spoko chłopak. Fajnie że były przekąski w ciągu dnia. Każdy mógł sobie coś wybrać. Obiekt jest bardzo duży. Fajnie że bagaże wozili meleksami. Nie trzeba się męczyć. Ochrona też spoko. Pilnowali wszystkiego. Hotel przyjazny środowisku. Nie plastiku. Żadnych rurek i sztućców tego typu. Papierowe i drewniane. Wszędzie dużo koszy na śmieci do segregacji. Wszelkie informacje przekazywane przez aplikacje którą można zainstalować na smartfonie. Trochę na niej też nie ścisłości ale przynajmniej serwis hotelowy pomoże wyprostować różne błędy.
Żółwie i kotki można spotkać przy wodopoju.
My już byśmy tam nie pojechali ale każdy decyduje za siebie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, bnowak77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tui MagicLife W, Halkla İlişkiler Müdürü, TUI MAGIC LIFE WaterworldOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2019

Dear bnowak77,

First of all, we would like to thank you for sharing your opinion about your stay in our hotel.
We regret that your stay didn’t pass the way you imagined it.

Our main target is to assure the guest satisfaction. Please be sure that we take the mentioned issues seriously for an improvement.

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Moją recenzję powinienem podzielić na 2 etapy: pierwszy dzień ,noc i reszta pobytu. Mianowicie zakwaterowani zostaliśmy w pokojach na samym końcu kompleksu. Pokoje śmierdzące wilgocią z widokiem na krzaki,płot, oraz deratyzator na szczury . Myślę, że pokoje stały całą zimę niewynajmowane.Trafili się Polaczki to im upchniemy.(zaznaczę ,że wycieczka była rezerwowana 7 miesięcy wcześniej,inne pokoje były napewno wówczas dostępne).Po naszej interwencji u Pani Dally( główny Manager) usłyszeliśmy, że wyolbrzymiamy problem i raczej nie ma szans na zmianę pokoju. Do tego momentu moja ocena to 1 na 10. Nastepnego dnia w inna recepcjonistka bez problemu zamieniła nam pokoje , w których spędziliśmy badzo fajne wakacje.
Na plus to mnóstwo atrakcji,restauracje, oferta sportowa,baseny,zjeżdżalnie, może,plaża,jedzenie,wieczorne dyskoteki oraz występy w amfiteatrze,dobre wifi,coffe house,sporty wodne w cenie,wyciskane soki,cola orginalna,piękna zieleń dookoła , olbrzymi teren hotelu. Tu moja ocena to 8 na 10
Na minus : pierwszy dzien,stare meble w pokoju,skrzypiące łóżka,nieuzupełniany mini bar,brak owoców morza.
Ogólnie polecam hotel dla rodzin z małymi dziećmi.
Napewno nikt nie będzie się nudził.
Poniżej dodaję zdjęcia, myślę, że od razu widać co które są na plus.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, tofiss
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tui MagicLife W, Public Relations Manager, TUI MAGIC LIFE WaterworldOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2019

Dear tofiss,

Thanks for your choice and stay in TUI MAGIC LIFE Waterworld! We also thank you for the positive review and your recommendation! We are glad that you enjoyed your stay.
We would be happy to welcome you soon again in our club and wish you all the best!

Sincerely,

Zrecenzowano: 5 maja 2019

Lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum, przy plaży; latem na pewno można znależć dużo cienia pod drzewami. Teren ośrodka dosyć ciekawie zaprojektowany, dużo zieleni, basen tylko dla dorosłych, gdzieniegdzie bary. Architektura willi dosyć zgrabna, główny budynek to typowy moloch z lat 90-tych. Stan techniczny wszystkich budynków pozostawia wiele do życzenia, zarówno wille, główny budynek, recepcja, oprócz farby na elewacji nie doświadczyły śladów remontu. Pokoje w willi częściowo odremontowane, nowe zagłówki łóżek, lustro i obrazek na ścianie. W szafie garderobianej taka stęchlizna, mimo tygodniowego wietrzenia wszystkie nasze ubrania przeszły smrodem i wilgocią i nadają się do prania. Łazienka nie tknięta, zarówno u nas, jak i u znajomych odpadała blenda brodzika prysznica. Zamiast kosmetyków (5* hotel???) jedynie dozowniki z najtańszymi szamponami i mydłami. Suszarka w łazience działała, ale nie spodziewajcie się szaleństwa. Przez cały pobyt w łazience stały zdechłe kwiatki jako ozdoba. Ręczniki sztywne, poszarpane. W pokoju znajduje się minibar, a w nim: litr coli, litr fanty, litr wody mineralnej i tyle. Nigdy nie został uzupełniony. Po mojej interwencji, dostaliśmy jednorazowo dwa litry coli i wody. W maju woda w basenach zimna, jedynie w basenie dla dzieci (40cm głębokości) w miarę znośna. Skorzystałam z tak zachwalanych basenów wewnętrznych - czułam się jak na pływalni z lat 80-tych, zapach chloru, szaro, ponuro, strefa relaksu odstrasza, a jacuzzi wyłączone z działania. W łazience dwie suszarki do włosów - obie niedziałające. Obsługa spa nie zauważa Cię, nikt mi nie zaproponował ręcznika, skorzystania z usług, czułam się jak intruz. Jedzenie hotelowe nie powala. Przez pełny tydzień, ani razu nie pojawiły się owoce morza. Dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, oprócz zieleniny trudno coś znależć. Gdzieś tam w głębi schowane mleko sojowe oraz chleb bezglutenowy. Poza tym bieda. Obsługa kelnerska stołówki robi wokół siebie dużo zamieszania, ale raczej pomocna nie jest. Kilkukrotnie prosiłam o wino do kolacji czy kawę, nie doczekałam się. Generalnie panuje self serwice, obsługa jedynie sprząta talerze ze stołów, często z Twoim jedzeniem. Znajomi prosili o połączenie ze sobą dwóch stolików i zostali kompletnie zignorowani, powiedziano im żeby poszli szukać stolików do środka budynku. Braliśmy udział w czterech kolacjach w restauracjach tematycznych. Żadna z nich nie powalała pod względem jedzenia, natomiast restaurację The Fish należy omijać szerokim łukiem, ze względu na obsługę. Główny kelner dużo biega, krzyczy, wydaje rozkazy, a mało sam robi. Kiedy poprosiłam o wino, odburnknął mi żebym się wyluzowała bo jestem na wakacjach. Pozostawiam bez komentarza. Generalnie cała obsługa hotelu nie mówi po angielsku, wszyscy po turecku i niemiecku, trochę po rosyjsku. Kiedy chcieliśmy coś załatwić w recepcji, dzwoniono po Panią która mówiła po angielsku. Podczas pobytu spotkaliśmy Polaków, którzy również jak my mieli dużo uwag co do jakości hotelu i standardów w nim panujących. Oni jednak mieli na wyposażeniu pokoju kosmetyki, których my nie doczekaliśmy się. Rezydentka z Tui na spotkaniu inauguracyjnym dużo opowiadała o wycieczkach fakultatywnych, natomiast nie za bardzo wiedziała o zasadach rezerwacji kolacji. Ponadto, strasznie przeszkadzały jej dzieci, które z nami uczestniczyły w spotkaniu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Dorota K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tui MagicLife W, Public Relations Manager, TUI MAGIC LIFE WaterworldOdpowiedź udzielona 9 maja 2019

Dear Dorota,

We regret that your stay didn’t pass the way you imagined it.

We would be glad to welcome you again in our hotel and send you