Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Powroty, nawet do miejsc, które zauroczyły i stały się czymś na wzór metra z Sevre, zawsze są trudne i obarczone rozlicznymi ryzykami. A to po drodze pojawi się coś doskonalszego, a to hotel obniży standard, a to coś popsuje lub przestanie działać. Bo naturalnym jest, że ten drugi raz to, przynajmniej na początku, ciągłe porównywanie tego co jest z tym co się pamięta z poprzedniego pobytu. Przyznaję, pierwszy dzień po powrocie po roku, do tego cudownego miejsca, poświęciliśmy nieco na te dywagacje. A potem uznaliśmy, że szkoda czasu…
Po prostu znowu odkryliśmy magię tego miejsca i całkowicie się w niej zatopiliśmy. W ciszy, uspokojeniu, szumie morza, świętym spokoju (a propos nazwy hotelu). Bujnej zieleni ogrodów otaczających hotelowe baseny, ciągnących się wśród nich jak szmaragdowe wstęgi, nieobecności wszechogarniającego chaosu w zagospodarowaniu tego rodzajów ośrodków wypoczynkowych. Leżąc popołudniami na leżaku i na nim przysypiając z lekka, miałem wrażenie, że leżę pod gruszą, przybywszy tu w dłoni z kamykiem zielonym w ręku i już nic ponadto nic więcej mnie nie obchodzi… Tak, brzmi niczym sielanka, opis raju albo taniego landszaftu, ale … nic innego do głowy się nie ciśnie. Po prostu wypoczęty mózg stawia zdecydowany opór.
Hotel trzyma poziom (napisanie nadal jest absolutnie nie na miejscu). A mamy wrażenie, że go raczej podnosi. Ponad wszystko należy pochwalić załogę tego statku. Mili, uprzejmi, kontaktowi, uśmiechnięci, domyślni, uczynni, niosący pomoc w każdej drobnej, a jak trzeba i życiowej sprawie. Nie ma rzeczy niemożliwych! Czujesz się dopieszczony i rozpieszczony do wszelkich granic. Pokoje lśnią po każdym sprzątaniu i wyglądają tak, jak na zdjęciach w folderach. Wieczorem nie ma czasu na nudę – przedstawienia zarówno taneczne, jak i cyrkowe wprowadzają widownię nierzadko w stan co najmniej euforyczny. A potem na plażę, gdzie na świetnie zaaranżowanej scenie i miejscu przypominającym klub, zabawę prowadzą znani europejscy didżeje albo gwiazdy sceny muzycznej Turcji, Ukrainy czy Rosji. Zabawa jest przednia, dla każdego w każdym wieku. W lobby barze możesz ukoić uszy muzyką klasyczną. I napić się najlepszych światowych alkoholi (w ramach all inclusive). Wieczorny wypoczynek jest niezwykle zajmujący i … wyczerpujący. Ale co tam, rano leżąc pod parasolem na plaży czy pod drzewem na basenie i tak się zastanawiasz, co będzie wieczorem…
Na koniec zostawiłem kwestię jedzenia. Poprzednio pisałem, że trudno jest w tym miejscu stawiać sobie za cel schudnięcie lub przynajmniej utrzymanie wagi. A teraz jest jeszcze trudniej... Poprzeczka poszła zdecydowanie w górę. Ośmielę się napisać, że codziennie odbywa się orgia smaków, zapachów, barw wśród nieprzebranej ilości potraw mięsnych, warzyw, owoców, przystawek, serów, pieczywa i tak dalej i tak dalej… Co weźmiesz na talerz budzi przynajmniej zachwyt i chęć dokonania dokładki. Tyle, że ta reszta jeszcze czeka. Pamiętacie film „Wielkie żarcie”? Ten film powinien teraz być nakręcony w tym miejscu. Szczególnie polecam bar Road 66 – zjecie tam najwspanialsze steki na świecie.
Mój syn (dziewięciolatek) stwierdził, że nie chciałby z tego miejsca wyjeżdżać. I najlepiej byłoby, gdyby sprowadzić do niego i dom i jego szkołę, i rodzinę… I to jest chyba najlepsze i najkrótsze podsumowanie tej recenzji.
Do zobaczenia.

Dziękujemy, SlawekKoz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSerbetcioglu, CRM Manager, Gloria Serenity ResortOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dear Guest,

Thank you very much for taking the time to leave us such a detailed review. It is fantastic to read all the lovely things you have to say about our hotel, as you touched on some areas that we definitely place heavy emphasis on here at Gloria Serenity Resort.
We are so happy to see you enjoyed your stay with and have had the opportunity to enjoy our entertainment and gastronomy.
Your kind comments regarding our staff are most welcome; they do work so hard to ensure all guests are as comfortable as possible during their time with us. Your kind comments regarding our staff are most welcome; they do work so hard to ensure all guests are as comfortable as possible during their time with us.
It was our pleasure to host you, and we hope that we will be welcoming you back for another stay in the near future.

Best Regards,

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel, serwis na najwyższym poziomie. Dużo podróżujemy po świecie, ale serwis w tym hotelu jest wyjątkowy i zasługuję na szczególne uznanie. Polecam zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, dużo atrakcji. Sam hotel ciekawie położony, dużo przestrzeni. Jedzenie smaczne, a sam hotel bardzo czysty. Byliśmy z 3 letnim synem i nieodpłatnie przedłużono nam dobę hotelową, co było bardzo miłe i pozytywne ze strony obslugi hotelowej. Szczerze polecam.

Dziękujemy, milo862018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSerbetcioglu, CRM Manager, Gloria Serenity ResortOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dear Guest,

We are most grateful for your feedback, and for you mentioning that you enjoyed your stay with us at Gloria Serenity Resort.
It will be pleasure for us to welcome you again at Gloria Hotels in the near future.

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Odwiedziłem już kilka... dobrych hoteli w Belek, ale to z czym zetknąłem się Gloria Serenity, na razie przebija inne ( Regnum, Ela Quality, Gloria Golf, Sueno, Titanic, Belis ). Oczywiście ocena na wskroś subiektywna, ale podparta częstymi wizytami w Turcji, dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę ten hotel polecić.
Szybko za co plus i to bardzo mocne:
- kuchnia i potrawy- zarówno w restauracji głównej, jak i w lunchowniach z karty jak i w restauracji ala cart ( wybrałem francuską). Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakość podawanych potraw i ich różnorodność ( niemniej cykl jest 7-mio dniowy). Świetny grill zewnętrzny podczas kolacji . Wyborna lanczownia włoska. Potrawy podawane na stylowej zastawie ( wielki za to kolejny plus). Nie możecie też nie spróbować meksykańskiej zupy fasolowej w bistro 66 ( poezja !!!) Zarówno we włoskiej lanczowni jak i w bistro 66 wyśmienite steki. Kelnerzy najwyższy poziom. Dziękuję za Waszą pracę :). Języki najczęściej: angielski i rosyjski
- spokój w pokojach w budynku głównym, szybkie windy
- czystość w pokojach
- mini barek wypełniony po brzegi, różnorodny plus chipsy, orzeszki i haribo
- super molo ( niestety rzadko można tam znaleźć coś wolnego, ale przy barze można zawsze znaleźć miejsce)
- występy wieczorne. Bomba, rozmach i co ważne, może to przypadek, ale zakontraktowane grupy artystów inne niż w pozostałych hotelach w Belek,
- oczywiście alkohole bez limitu i z górnych pólek. Wszystko markowe. Niestety płacimy już za szampan Moet :)
- baseny z morską i słodką wodą
- cisza i spokój
- mnóstwo miejsca do spacerowania
- fajne spa i kryty basen

Minusy
- moim zdaniem nie warto inwestować w pokoje z dostępem do basenów. Znajdują się na parterze, dużo tam cienia i wilgoć
- trzeba trochę pochodzić, aby znaleźć leżaki, ale jak się poprosi pracownika, to przywiozą leżak meleksem.
- minusem dla rodzin z dziećmi, będzie z pewnością fakt, że z aquaprku trzeba korzystać w znajdującym się na wspólnym terenie bliźniaczym hotelu Gloria Golf, podobnie z mini klubem. Ale nie są to odległości nie do pokonania podczas wakacji.
- trochę daleko od samego centrum handlowego w Belek. Taksówka w jedną stronę ok. 10 euro. Warto wynająć samochód. Parking w hotelu jest bezpłatny
To miejsce do którego chce się wracać :)

Dziękujemy, RobertMore2016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSerbetcioglu, CRM Manager, Gloria Serenity ResortOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to share your review from your stay with us at Gloria Serenity Resort.
Your feedback and experience will help us point out the key areas on which to work on.
We hope to have the pleasure to welcome you again at Gloria Hotels in the future.

Zrecenzowano: 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając recenzje Gloria Serenity Resort na tripadvisor zastanawialiśmy się ile jest w nich prawdy a ile podkolorowanej bajki. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania, mam nadzieję, że pierwszy pobyt nie był ostatnim, ale po kolei.

Świetną atmosferę obiektu czuć od chwili kiedy stanie się przed jego drzwiami, nasze bagaże zostały błyskawicznie przechwycone, a my odpowiednio zaopiekowani. W trakcie rezerwacji zaproponowano napoje oraz obiad. Po załatwieniu formalności trafiliśmy do Villi. To obszerne obiekty (ok 80 m2), świetnie wyposażone- dwie sypialnie, salon (tv w każdym pomieszczeniu), 2 łazienki (z kosmetykami Bulgari), 2 minibarki (codziennie uzupełniane) , wanna z hydromasażem plus oczywiście takie rzeczy jak deska do prasowania, żelazko etc. Generalnie jest wszystko, a jeśli nie ma z pewnością zostanie dostarczone. Villa wyposażona jest w indywidualne jaccuzi na tarasie z ciepłą i zimna wodą. Sprzątanie 2 razy dziennie.

Obiekt położony jest w pasie pomiędzy polem golfowym a morzem, pomimo swojej wielkości zachowuje mocno kameralny charakter, nie czuć tłumów, wszystko jest na miejscu. Masa zadbanej zieleni, mini zoo, baseny (w tym wewnętrzny) , aquapark, ściany wspinaczkowe, korty, boiska, sala koncertowa, sala gier, spa, lekarz, animacje i masę innych. W obiekcie dostępna w bardzo przystępnych cenach wypożyczalnia samochodów (formalności ograniczone do opłaty, żadnych depozytów etc), warto skorzystać jako aletramtywa do zorganizowanych wycieczek, a w okolicy jest co oglądać (Aspendos, Side, Perge, Antalya).

Obsługa i serwis klasa sama w sobie, wszyscy zaangażowani, pomocni, bardzo kulturalni, dbają o gości na każdym kroku.

Na odrębną pochwałę zasługuje wyżywienie, najwyższej jakości, urozmaicone, świetnie podane. Jeśli ktoś ma ochotę na terenie obiektu działają restauracje a la carte. Drinki w pełnym wyborze, o opcji AI serwowano w cenie 15 letnie whisky singiel malt- szok :-).

To chyba najlepszy hotelowy pobyt w naszym życiu, z pewnością będziemy chcieli wrócić.

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, Lucas P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MustafaSerbetcioglu, CRM Müdürü, Gloria Serenity ResortOdpowiedź udzielona 14 lutego 2019

Dear Guest,

We greatly appreciate you taking the time to write this review and letting the community of Tripadvisor know about your recent stay with us.
We are so pleased to read that you enjoyed your overall experience in our hotel and that we have met your expectations.
We are delighted to hear your comments about the hotel and the amenities. We are most grateful for your feedback, and for you mentioning that you enjoyed your stay with us and encountered amazing service and have had the opportunity enjoy our gastronomy.

Warm regards

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

Ten hotel to zmora dla biura podróży.
Komfort jaki oferuje gościom i rozliczne atrakcje, jakie serwuje im od rana do późnego wieczora, skutecznie zniechęcają do wyjścia poza jego teren. Zwiedzanie? Zapomnijcie…
Kompleks hotelowy, bo to właściwsza nazwa, położony jest na rozległym terenie. Oprócz ogromnego budynku głównego składającego się z parterowego spodka łączącego dwa czterokondygnacyjne skrzydła położone nad basenem z morską wodą, kompleks składa się z pięknych wilii położonych wzdłuż basenu przypominającego wijącą się rzekę, tym razem z wodą słodką. Pośrodku rzeki położone są wyspy, gdzie pośród ich bujnej zieleni można złożyć swe zmęczone ciała na rozlicznych leżakach. Generalnie, ma się wrażenie przebywania w zielonym gaju, którego ozdobą są hotelowe budynki. I piszę tu bez przesady. Architektura jest bardzo ciekawa, nowoczesna, prosta, stanowiąca modernistyczną interpretację architektury osmańskiej. A sam układ urbanistyczny niezwykle harmonijny. I w ludzkiej skali, odległej od charakterystycznej dla wybrzeża Riwiery Tureckiej gigantomanii i przesady. Wśród tych prostych, powtarzalnych form, wyłaniających się z zieleni, o przemyślanym, nieco geometryzującym założeniu, można znakomicie wypocząć.
Podstawowe zalety obiektu – obsługa hotelowa – miła, kompetentna, dbająca o każdy szczegół. Począwszy od sprzątaczek, poprzez kelnerów, recepcjonistów po kucharzy skończywszy. Po drugie – cisza, spokój, przyjazna atmosfera, między innymi dzięki chilloutowej muzyce rozbrzmiewającej w całym hotelu w ciągu dnia. Po trzecie – jedzenie. Jeśli ktoś zamierza tutaj schudnąć to srodze się zawiedzie. Trudno się oprzeć hotelowej kuchni. Dania kuchni tureckiej są na najwyższym poziomie. Od słodyczy trudno oderwać wzrok i język. A jak komuś mało doznań w ogólnej restauracji może skorzystać z kilku ala’ carte. Po czwarte – wieczorne eventy. Począwszy od świetnych przedstawień dla dzieci, poprzez występy dla dorosłych – szalenie profesjonalne zespoły taneczne czy cyrkowe, skończywszy na wydarzeniach muzycznych na scenie plażowej, w trakcie których pojawiają się prawdziwe gwiazdy tureckiej muzyki rozrywkowej czy europejskiej muzyki klubowej. Wieczorem trudno się nudzić i iść wcześnie spać.
Pokoje – duże, przestronne, z pięknym widokiem na morze i rzekę ( o tym za chwilę). Nowocześnie urządzone. Przeczyste – test białej rękawiczki, nawet pod łóżkiem, zdany w skali od 0-10 na 15. Pościel zmieniana codziennie, ręczniki dwa razy dziennie. W łazience znajdziesz, jeśli zapomnisz wziąć z domu, nie tylko kosmetyki do ciała, ale szczoteczki i pastę do zębów, a dla panów maszynkę i żel do golenia. A jeśli byłoby komuś mało zabaw w basenach i morzu, może jeszcze skorzystać z wanny z jacuzzi w owej łazience.
Jak już wspomniałem, na terenie kompleksu można skorzystać z 2 gigantycznych rozmiarów basenów. Dodatkowo pięknego basenu wewnętrznego, usytuowanego obok spa. Oczywiście można udać się także nad morze. Na plażę dociera się idąc mostem nad rzeką – następny urokliwy zakątek w hotelu. Plaża czysta, szeroka, zadbana z mnóstwem leżaków (zawsze znajdziesz jakiś wolny), z pawilonami do wynajęcia. Dodatkowo wychodzący w morze pomost z miękkimi kanapami i poduchami, na których można zalec pod palmowym dachem na dzień cały, racząc się napojami mniej lub bardziej wyskokowymi z baru leżącego na wyciągnięcie ręki. Brzmi, jak by się było w raju, prawda?
Nie można zapomnieć o ofercie dla dzieci. Zajęcia artystyczne, sportowe, ściany wspinaczkowe, farma, zoo i ogromny małpi gaj w dziecięcym klubie, z którego dzieci wychodzą raczej pod przymusem. Wszystko bezpieczne i pod troskliwą opieką. Mało – centrum rozrywki z automatami do gier, bilardem i kręgielnią. Do tego aquapark w hotelu obok, z którego można korzystać w ramach pobytu w Serenity (jak zresztą z każdej innej jego atrakcji). Trudno tu znaleźć znudzone dziecko, bardziej już zmęczone ilością dostarczanych wrażeń.

Podsumowując – hotel, z którego się nie chce wyjeżdżać i do którego musi się wrócić. Rozpieszcza do granic nieprzyzwoitości. A przecież na to liczymy w trakcie urlopu.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, SlawekKoz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mustafa S, CRM Manager, Gloria Serenity ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2018

Dear Guest,
Thank you very much for taking the time to leave us such a detailed review and choosing Gloria Serenity Resort as your holiday destination. We are most grateful for your feedback, and for you mentioning that you enjoyed your stay with us.