Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel polecam dosłownie każdemu. Troska o klienta od pierwszego przekroczenia progu hotelu. Pokoje bardzo czyste i dobrze wyposażone, sprzątane codziennie. Minibar (kolorowe napoje, wody i piwa) uzupełnieniane codziennie.

Basen tylko dla dorosłych był dla nas największym hitem. Jako że jesteśmy parą bez dziecka szukaliśmy swojej cichej oazy i właśnie tam ja odnaleźliśmy. Bardzo mało ludzi, a obsługa stara się dopilnować aby basen pozostał tylko dla dorosłych wypraszając dzieci z niego.

Jedzenie bardzo smaczne i chyba nikogo nie powinno zawieść. Wybór bardzo duży i mimo iż część dań regularnie się powtarza to nigdy nie czuliśmy się ograniczeni. Ogromna ilość deserów i większości z nich nie udało mi się nawet spróbować. Polecam przepyszną baklave.

Barmani na wieczornej zmianie przy głównym barze totalna REWELACJA. Drinki co prawda w większości robione z lokalnych alkoholi to nigdy nie robione na skróty. Na porządku dziennym barmanskke tricki. Wybor bardzo duzy od herbaty po alkoholowe i niealkoholowe drinki. Szczegolne uszanowanie dla barmanów Yacoba i Ridvana oraz ich managera. Wykazali się niesamowitą troską o nas i czuliśmy się zaszczyceni będąc pod ich opieką

Kawa w ciastkarni przepyszna tak samo jak ciasta. Całodniowy wybór lodów zarówno samoobslugowo z zamrażarki jak 'gałek' w odpowiednim stoisku. Częste atrakcje typu stoisko z alkoholami wysokoprocentowymi, szampanami, koktajlami z owoców, ciastkami w określonych godzinach.

Bardzo dużo gości z Rosji jednak nie moznay powiedzieć że stanowi to jakiekolwiek problem. Mało Polaków.

Przepiękny ogród oraz czystość obiektu

Dziękujemy, Aleksander G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASTERIAHOTELS, Konuk İlişkileri Müdürü, Asteria Club BelekOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

İrem KADİRHAN
Guest Relation Manager
Club Asteria Belek

Zrecenzowano: 27 maja 2019

Hotel jest fantastyczny, pięknie położony i zagospodarowany bujną roślinnością. Daleko od zapchanych kurortami plaż. Świetne baseny, super jedzenie - bardzo różnorodne i smaczne. Alkohole międzynarodowe z wysokiej półki. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Rozrywek na terenie kurortu pod dostatkiem - nie sposób się nudzić.
Jeśli chodzi o minusy to zdecydowanie pokoje - według mnie są poniżej standardu z niewygodnymi łóżkami. Room service nie rozumie zawieszki "nie przeszkadzać", wymieniają ręczniki mimo że nie były rzucone na podłogę, przestawiają prywatne rzeczy. Dodatkowym minusem jest ogromna ilość plastiku produkowana przez hotel. Drinki podawane z dwoma plastikowymi słomkami + plastikową ozdobą, Woda wszędzie - nawet w restauracjach w plastikowych butelkach. Ilość zużywanego plastiku jest ogromna i aż razi w oczy. Myślę, że hotel powinien popracować nad bardziej ekologicznymi rozwiązaniami.

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, Jarek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASTERIAHOTELS, Konuk İlişkileri Müdürü, Asteria Club BelekOdpowiedź udzielona 27 maja 2019

Drodzy goście,

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Mamy nadzieję wkrótce ugościć Was ponownie!

İrem KADİRHAN
Guestrelation Manager
Club Asteria Belek

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018

Polecam hotel Club Asteria , hotel dla rodzin z dziećmi - IDEALNY. Jedzenie ( będąc już 3 x w hotelu 5 gwiazdkowym mam porównanie - tutaj totalnie niczego nie brakowało , lody( gałkowe oraz w lodówkach - przez cały dzień , popcorn , wata cukrowa dla dzieci itd,świeżo wyciskane soki dostępne przez cały dzień, restauracja ala carte dostępna dla każdego bez rezerwacji z możliwościa korzystania przez cały pobyt , minibarek uzupełniany codziennie ,czysta plaża , piękny ogród z bujną roślinnością , orginalne alkohole wysokich marek , reasumując : czystość na 5 , obsługa 5, jedzenie 5 , pokój 5. animacje 5 , . POLECAM!! Warto wybrać się tam na wakacje!

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, rambolxd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASTERIAHOTELS, Konuk İlişkileri Müdürü, Asteria Club BelekOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2018

Zrecenzowano: 14 czerwca 2018

Teren hotelu to ogród z kilkudziesięcioma willami rozrzuconymi na rozległym terenie. Bardzo duży obszar sprawia, że z niektórych willi jest dość daleko do restauracji, barów czy na basen lub plażę, jednak dzięki temu w pokojach można odpocząć od całodziennego gwaru. W kompleksie jest dużo zieleni i jest ona dobrze utrzymana. Spacerując alejkami, miałem wrażenie, ze osoba która projektowała ogród bardziej kierowała się zapachem kwitnących kwiatów niż ich wyglądem – często byłem zdziwiony, że tak niepozorne rośliny tak pięknie i mocno pachną. Niestety tą sielankę zakłócają wózki obsługi wożące walizki gości - wyglądają jak meleksy, ale mają spalinowe silniki dwusuwowe. Przejedzie taki i niepotrzebnie nasmrodzi. Koniecznie powinni wymienić je na elektryczne.
Pokoje hotelowe nie wyróżniają się niczym szczególnym. Jest w nich: sejf, klimatyzacja, mały telewizor, bezpłatny minibar uzupełniany codziennie piwem Efes, Fantą, Colą i wodą mineralną. Oprócz tego na terenie hotelu rozstawione są lodówki z butelkowaną wodą mineralną. W łazience suszarka do włosów, wanna z zamykaną kabiną w której można też wziąć prysznic. Każdy pokój posiada mały balkon z malutką rozkładaną suszarką do ubrań, dwoma plastikowymi fotelami i małym stoliczkiem. Pokój jest urządzony skromnie, wystrój jest słabszy niż w innych hotelach w podobnym przedziale cenowym, ale za to jest perfekcyjnie sprzątany. Mi taki pokój odpowiadał.
Oficjalnie w pokojach nie ma internetu. Punkty dostępu Wi-Fi znajdują się w różnych obiektach na terenie hotelu: recepcja, bary, restauracje, baseny, plaża. W moim pokoju Wi-Fi działało bez problemu, bo mieszkałem w willi w pobliżu cichego basenu. Tam gdzie była łączność internet działał bardzo szybko. Strony ładowały się błyskawicznie i bez problemu można było oglądać programy telewizji kablowej lub filmy wysokiej rozdzielczości na youtube.
Hotel Club Asteria Belek znajduje się na uboczu. Wokół są tylko inne hotele i pola golfowe. Nie jest to więc dobry wybór dla osób, które szukają hotelu miejskiego. Osoby chcące udać się na zakupy mogą skorzystać z busa hotelowego, który jeździ do Antalyi. Obok hotelu znajduje się przystanek autobusowy. Bilet do centrum to koszt 1€. Wśród osób odwiedzających hotel najwięcej jest rodzin z dziećmi oraz emerytów. Bardzo mało młodych par szukających rozrywek. Hotel posiada kilka basenów: główny duży ze zjeżdżalniami i jakuzzi. Dwa zadaszone baseniki dla dzieci w miniklubie, basen przy plaży oraz cichy basen dla osób powyżej 16 roku życia - obsługa w dyskretny sposób wyprasza z tego basenu dzieci. W drugiej połowie września przy żadnym z basenów nie brakowało wolnych leżaków. Oprócz tego można było skorzystać z leżaków na trawce przed plażą. Dla mnie wadą głównego basenu była głośna muzyka puszczana z głośników. Słychać ją nawet na plaży. Ja muzykę ograniczyłbym do czasu kiedy przy basenie odbywają się animacje. Plaża przy hotelu jest piaszczysta, jednak przy samym brzegu znajduje się dużo drobnych, ostrych kamyczków. Dodatkowo bardzo szybko robi się głęboko. Do morza najlepiej wchodzić z pomostu.
Animatorzy mają świetne podejście do dzieci. Na własne oczy widziałem jak dzieciak w wieku około 3 lat, który nie odstępował rodzicielki na krok, gdy zobaczył panią przebraną za myszkę Mickey chwycił ją za rękę i udał się z nią na zabawę nie oglądając się na mamę.
Wieczorem od godz. 21 do 23 muzyka na żywo. Świetny poziom muzyczny jak i ciekawy repertuar. Przeboje światowej muzyki rozrywkowej takie jak „Besame Mucho”, ”Hotel California”, „Yesterday”. Przez pierwszą godzinę tańczą tylko dzieci w wieku 2-4 lat. Po godzinie co odważniejsze, pojedyncze pary wchodzą na parkiet. Nawet jeśli komuś braknie odwagi żeby zatańczyć, to i tak słuchanie muzyki przy stoliku sprawia dużą przyjemność.
W całym hotelu jest bardzo czysto. Toalety na terenie całego hotelu czyściutkie, nigdy nie zabrakło w nich mydła, ręczników do rąk czy papieru toaletowego. Czysta plaża oraz baseny. Czysto w restauracjach. Po odejściu gości od stolika za każdym razem zmieniane są obrusy.
Club Asteria Belek to hotel dla osób które lubią dobrze zjeść.
Niczego nie brakuje, nie ma kolejek. Posiłki są smaczne i świeże. Nie słyszałem aby w hotelu dopadła kogoś zemsta sułtana.
Najmniej urozmaicone są śniadania i po dwóch tygodniach brakowało mi trochę naszych wędlin czy serów, jednak wybór potraw i tak jest duży. Polecam wybrać się na śniadanie wcześnie rano. Jest wtedy jeszcze na tyle chłodno, że można jeść na świeżym powietrzu z widokiem na ogród i morze. Wspaniałe uczucie.
Tematyczne kolacje - w każdym dniu tygodnia inne sprawiają, że posiłki są urozmaicone. Świetna kuchnia włoska i turecka. Bardzo smakowały mi krewetki, mule oraz raki. Raz w tygodniu były kraby – niestety nie podano do nich odpowiednich sztućców –80% mięsa pozostawało w skorupie i nie było jak się do niego dostać. Świetne posiłki serwowano w barze przy basenie - każdego dnia dorada z grilla, kalmary. Dużo różnych owoców. Świeżo wyciskany sok pomarańczowy serwowano do wszystkich posiłków w restauracji głównej, a nie tylko do śniadania. Od godz. 12.30 do 16.00 ogólnodostępny jest dla wszystkich, bez zapisów SIDE BAR - turecka restauracja a'la carte. Serwowana jest w nim świetna wołowina i baranina oraz ryby. Codziennie zamawiałem w tym barze gazpacho. W PATISSERIE świetne ciasta i kawa – moja żona upodobała sobie szczególnie deser pana cotta. Obok kawiarni i w restauracji tureckiej znajdowały się ogólnodostępne lodówki z lodami Algida. Po południu serwowano lody gałkowe, watę cukrową, popcorn.
W barze markowe alkohole takie jak koniak Remy Martin V.S.O.P, Whisky: Jack Daniels, Chivas Regal, Bacardi, Malibu, Tequila Olmega, Campari, Martini, Wódki: Smirnoff, Absolut. Wystarczyło barmanowi powiedzieć jaki alkohol chcemy i nawet Remy Martin, który u nas kosztuje 200 zł za butelkę dostawało się bez dodatkowego napiwku. Gdy dało się napiwek, można było obejrzeć popisy barmanów w czasie sporządzania drinku. Niestety drinki nie były zbyt dobre, bo zamiast naturalnych soków używane były kiepskie napoje i sztuczne soki. Dlatego moja żona zamiast Tequili Sunrise czy Mohito wybierała Jacka Danielsa z colą. Wieczorem przy restauracji głównej robione były dobre drinki, gdzie do Mohito zamiast syropu używana była prawdziwa limonka i mięta, ale za takim drinkiem trzeba było stać w kolejce 5 do 10 minut.

Termin pobytu: wrzesień 2017
4  Dziękujemy, Tomasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASTERIAHOTELS, Konuk İlişkileri Müdürü, Asteria Club BelekOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2018

Zrecenzowano: 30 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pogoda super. Kurort wysokiej klasy, jedzenie wielorakie, smaczne. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Wiele sposobów spędzania czasu.. na sportowo.. i na wesoło.. Codziennie dyskoteki...live Musik. Szczególne podziękowania dla opiekuna gości Burhan i dla całej obsługi. Serdecznie polecam urlop tutaj. Dziękujemy

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Wieslaw D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ASTERIAHOTELS, Satış Müdürü, Asteria Club BelekOdpowiedź udzielona 30 maja 2018