Zrecenzowano: 5 września 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowych wakacji w hotelu Letoonia Golf Resort z mieszanymi odczuciami.
Plusy:
- Przepiękny ogród!
- Infrastruktura - baseny, duża ilość leżaków (zawsze można było znaleźć wolne)
- Pyszne jedzenie (największa zaleta tego miejsca)
- Czystość w ogólnodostępnych toaletach
- Świeże soki w Vitamin Bar
- WiFi na terenie całego obiektu
Minusy:
- Czystość w pokoju - po zameldowaniu w pokoju zastaliśmy w łazience pełen kosz śmieci po poprzednikach; przez cały pobyt nie wymieniono nam ręczników; żel pod prysznic był dostarczony zaledwie 3 razy na 7dni - zakupiliśmy własny. W jednym dniu w pokoju nikt się nie pojawił.
- Mała łazienka - bez szans, żeby zamknąć drzwi, gdy do środka weszły 2 osoby. Odpływ w umywalce zatkany.
- Kawa w restauracji wyłącznie instant - nie można napić się prawdziwej kawy mielonej z ekspresu. Kawa po turecku dostępna wyłącznie w barach.
- Personel (pomijając restauracje) - WSZYSCY nastawieni na Rosjan, jeden z barmanów z oburzeniem zapytał nas "no Russian!?". W trakcie check-in problem z komunikacją w j. angielskim - pan w pewnym momencie zaczął się kompulsywnie śmiać zachęcany przez kolegów z zaplecza.
Personel zajmujący się utrzymaniem czystości leżaków - pewnego poranka pan chcący wytrzeć stolik rzucił mój telefon na mokrą trawę... Naszą "ulubienicą" została pani, która postanowiła nakarmić wróble pieczywem w odległości 2m od wypoczywających na leżakach gości - w ciągu kilku min mieliśmy kawałki pieczywa i ptasich odchodów wszędzie.

Dziękujemy, vinette86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Letoonia R, Konuk İlişkileri Müdürü, Letoonia Golf ResortOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear vinette86,

Thank you for taking the time to share your feedback. While I wish you had a better experience, it is feedback like this that we learn from and use to improve. We work hard to deliver an exceptional guest experience, and it's apparent in this case that we fell short. If you give us a chance to earn back your trust, I can assure you that we will do our best to give you the great hotel experience that so many of our guests have grown so fond of.

Sincerely,

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super wakacje. Świetnie jedzenie, duży wybór, każdego dnia coś innego. Nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie. Obsługa na najwyższym poziomie. Brawo dla chłopaka na rolkach Satbir który umilił nam pobyt nad basenem. Bardzo czysto.

Dziękujemy, Basia654
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Letoonia R, Konuk İlişkileri Müdürü, Letoonia Golf ResortOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2019

Dear Basia654,

Thank you for the great review of our hotel! We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Sincerely,

Zrecenzowano: 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie rzecz biorąc świetny pobyt. Jakość=cena.
Spędziliśmy w tym hotelu 7 wspaniałych dni. Nasz pierwszy pobyt w Turcji bo zwiedzeniu większości greckich wysp, pokonując, następne wakacje znów będą na tureckiej riwierze dzięki właśnie takim doświadczeniom :)
1. Świetne animacje i grupa animatorów na najwyższym poziomie. Dla dzieci jak i dla dorosłych.
Spektakle i animacje wieczorne przygotowane bardzo starannie. Nasz czterolatek wytrzymywał do dwunastej i nie chciał iść spać (po całym dniu nad morzem i na basenie ).
2. Basen: każdym znajdzie coś dla siebie.
- basen 25m jeżeli ktoś ma ochotę zrobić kilka długości na poważnie
- 3 zjeżdżalnie (mój mąż je znienawidził - 50 razy dziennie przez 7 dni więc można go zrozumieć).
- basen z łagodnym zejściem dla dzieci
- brodziki
- różne inne atrakcje wodne
3. Jedzenie: wyśmienite.
4. Pokoje: największe i najprzestronniejsze jakie mieliśmy.
5. Obsługa bardzo miła i profesjonalna.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, karolinakulasik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Letoonia R, Halkla İlişkiler Müdürü, Letoonia Golf ResortOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2018

Dear karolinakulasik,

Thank you for giving us the opportunity to make your stay a comfortable one at Letoonia Golf Resort. We are so happy to read that you find our hotel good. Letoonia team works very hard to deliver personal and memorable experiences to each guest and take great delight in seeing guests enjoy their time with us. We all look forward to having another opportunity to welcome you in not too distant future.

Zrecenzowano: 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel z sympatyczna i profesjonalna obsługa,animatorzy pierwsza klasa!wieczorne show extra z dobra zabawa dla całych rodzin bez względu na wiek naprawdę polecam dla wszystkich,którzy chcą cudownie spędzić urlop

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, olisa24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Letoonia R, Halkla İlişkiler Müdürü, Letoonia Golf ResortOdpowiedź udzielona 29 września 2017

Dear Olisa,

First of all many many greetings from Antalya.
Your reviews are very important for us. Thank you so much for taking the time.
For changes we are always open. Which is important for our guests is also very important for us.

We are loocking forward to see you again.

Zrecenzowano: 21 maja 2017

Opisuję ten hotel po 3 latach bo sentyment i dobre wspomnienia nie pozwolą o nim zapomnieć,piękna plaża bardzo dobre jedzenie świeże wyciskane soki ogród przy hotelu przecudowny ,animatorzy przechodzili samych siebie i bardzo dbali aby turyści się nie nudzili.To hotel nieliczny ,który miał Flagę POLSKA wystawioną w amfiteatrze na przednim miejscu bardzo rzadko się zdarza aby nasza flaga powiewała w hotelach w Turcji mimo,ze przebywają tam Polacy w sporych ilościach.Proszę sobie wyobrazić ,ze ten hotel mimo,ze minęło parę lat na wszystkie święta,urodziny wysyła nam do Polski życzenia na nasz adres domowy.W samych superlatywach wspominamy ten hotel i na pewno tam wrócimy .Maria Wajs / termin pobytu to 2014 r. a nie ma takiej opcji abym mogła wpisać ten rok/

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, mariawajs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Letoonia R, Public Relations Manager, Letoonia Golf ResortOdpowiedź udzielona 23 maja 2017

Dear Maria,

first of all many many greetings from Antalya.
We are very happy that you enjoyed your holiday in our hotel.
We are loocking forward to see you again.

Letoonia Family