Zrecenzowano: 6 września 2019

W końcu jestem mega zadowolona z wakacji. Wakacje z mężem i dwójką dzieci. Hotel bardzo dobry, wypoczynek dla każdego od niemowląt po ludzi starszych. Przede wszystkim czysto, obsługa miła-uśmiechnięta, Dosyć rozległy kompleks otoczony przepięknym, pachnącym ogrodem bardzo zadbanym. Jedzenie urozmaicone- dużo ryb, restauracja Tucan dla dzieci, fajne przekąski przy basenie. Końcówka sierpnia mega upalna 42 stopnie, ale początek września nieco chłodniej. Polecam spa, którym dowodzi przesympatyczna Polka -Anetka. Prawdziwie turecki hammam jaki nam zaproponowała nas oczarował. Synek miał masaż czekoladą, a ja z mężem mamy nowa skórę po pilingu :) i czujemy się niesamowicie po masażach. Naprawdę polecam ten kompleks.

Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Degerlendirmeniz, Halkla İlişkiler Müdürü, FUN&SUN Club BelekOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dear Reviewed by Katarzyna K,

Thank you for your positive words and nice review. We are happy that you like a SPA Center and staff, service and food and spent an nice holiday here .

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem. Nie ma sie do czego przyczepic, chyba ze sie szuka dziury w calym. Fantastyczny hotel dla rodzin z dziecmi, uwaga animacje po rosyjsku ale corka sie bawila na tancach dla dzieci. Generalnie wszystko na duzy plus. Silownia, jedzenie, infrastruktura, barmani. No i spa polecam, menedzerka jest Polka Aneta pierwszy raz bylem na takim masazu trzeba sprobowac samemu! Pelen profezjonalizm. Liczba animacji, konkursow zajec, sportow. Nie ma czasu na nude! Dodam jeszcze piekne widoki z tarasu restauracji!

Dziękujemy, agnieszkanj82
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Degerlendirmeniz, Halkla İlişkiler Müdürü, FUN&SUN Club BelekOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dear Reviewed by agnieszkanj82,

Thank you for your positive words and nice review. We are happy that you like a bar staff, territory, SPA center and spent an nice holiday here .

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Polecamy hotel, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Hotel przestronny, pięknie położony na olbrzymim terenie. Wszędzie bardzo czysto, obsługa uprzejma i pomocna. Świetne spa a w nim Pani Aneta (Polka), która chętnie pomaga i udziela wszelkich informacji-nie tylko związanych ze strefą spa-zawsze można liczyć na jej pomoc. Jedzenie bardzo różnorodne i w olbrzymich ilościach-każdy znajdzie coś dla siebie. Prywatna plaża wyposażona w leżaki, parasole, kosze na śmieci (!!!!!przydałoby się tak w Polsce) , prysznice. Kilka basenów ze świetną infrastrukturą. Większość gości to Rosjanie. I tu pojawia się mały minus-animacje dla dzieci właściwie tylko po rosyjsku, nawet nie po angielsku. Na miejscu sklepiki-w pamiątkami polecamy-bardzo uprzejmy sprzedawca, który nie wciskał nic na siłę. Natomiast ostrzegamy przed hotelowym fotografem-niestety naciągają bardzo. Cena od zapytania do odbioru zdjęcia na kamieniu wzrosła o 10 EUR, a za zwykłe zdjęcie chcą 8 EUR za 1 szt. O cenie fotoksiążki lepiej nie mówić.

Dziękujemy, AnnaB14059
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Degerlendirmeniz, Halkla İlişkiler Müdürü, FUN&SUN Club BelekOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dear Reviewed by AnnaB14059,

Thank you for your positive words and nice review. We are happy that you like SPA center, animation team, food and general area.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Bardzo polecamy !!! Hotel super,bardzo czysto.Do wyboru basen główny plus chyba 2 albo 3 mniejsze w innych częściach kompleksu,jak ktoś przyjezdza z małymi dziećmi to polecamy bo tam jest mniej ludzi i ciszejBaseny jak i plaża przy hotelu czysta.My mieliśmy pokój w budynku głównym wiec wszystko mieliśmy pod ręka.Osrodek bardzo duży ale to nie problem dla gości którzy zostali zakwaterowani w domkach ponieważ od wczesnego ranka do późnego wieczora jeżdżą hotelowe „melexy”.Jedzenia dużo i różnorodne,obsługa dodatków do picia nie żałuje Polecamy na skorzystanie z atrakcji hotelowych tj Spa gdzie menadżerką jest Polka p.Anetka.Pomoze,doradzi co jest bardzo ważne jak ktoś ma problem z bariera językowaZona była na kilku różnych masażach i bardzo sobie chwaliła a i cena była przystępna Jak by ktoś jechał to proszę wziąć ze sobą kilka różnych smakołyków dla p.Anetki ptasie mleczko kabanosy itp Hotel jak i miejsce godne polecenia!!!!!

1  Dziękujemy, Marcin S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Degerlendirmeniz, Halkla İlişkiler Müdürü, FUN&SUN Club BelekOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dear Reviewed by Zinedine7512,

Thank you for your positive words and nice review. We are happy that you like animation team, food and cleaning.

TUI FUN&SUN Club Belek

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

To były chyba najlepsze wczasy na jakich byliśmy! Polecam hotel, obsługa jest bardzo miła. Najlepsze animacje, szczególnie z Bekir Kar oraz Cuma Ali Portakal, mają świetne podejście do ludzi, zawsze uśmiechnięci! Dużo zabaw, różnorodność tak duża że każdy znajdzie coś dla siebie. Animacje codziennie inne, zapewniają rozrywkę nie tylko dzieciom ale również dorosłym, super pokazy show oraz wieczorne zabawy typu dyskoteka itp. Hotel jest czysty, na wysokim poziomie wszystko. Nasz pokój był duży, czysty i schludny. Jedzenia dużo i dobre, zawsze coś do przegryzienia. Dużo zabaw, szczególnie sportowych, nie ma czasu na nudy! Sam ośrodek spory, posiada własną plażę. Jednie minusem jest że z dala od centrum (jednak jeżdżą busiki za 1€ do centrum Belek co pół godziny). Mimo, że hotel z dala od centrum, na terenie ośrodka my się wcale nie nudziliśmy, chęcią wrócilibyśmy tutaj. Polecamy szczerze ten hotel.

Dziękujemy, zawszewpodrozy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Degerlendirmeniz, Genel Müdür, FUN&SUN Club BelekOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dear guest Mr. zawszewpodrozy,

We would like to thank you for the praising review you shared following your recent visit to our hotel. We always find it nice to read that our guests went home with great holiday memories and we are very grateful for the time and effort you spent to share your personal experience at our TUI FUN&SUN CLUB BELEK hotel with us and Tripadvisor readers.
We were so pleased to read your lovely comments about your recent experience with us, especially noting our сleaning, food choices and the daily&night entertainment, this is so encouraging for us all to read. Special thanks for highlighting our staff from animation team ; they will love to know their hard work is appreciated.

We very much look forward to welcoming you again soon,
Volkan Sak
General Manager