Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych hoteli w jakim byliśmy , wspaniała obsługa , prywatny asystent ,który w każdym momencie jest do dyspozycji aby spełnić nawet najgłupsza zachciankę :) podziękowania dla Anny !
Co do obsługi basenowej w szczególności zapadła nam w pamięci piękna pani na rolkach Umran , pozdrawiamy i napewno wrócimy do tego resortu

1  Dziękujemy, wojtekb1234
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny i zadbany hotel. Jedzenie obsługa oraz zabawa na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania dla Antoniny i Ivetty, fantastyczne dziewczyny na które można było liczyć pod każdym względem :) :)

Dziękujemy, Dkapela
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel absolutnie wart swojej ceny . Najlepsza obsługa, standard na bardzo wysokim poziomie , jedzenie przepyszne, idealny dla rodziny.
Hotel wyglada dokladnie jak na zdjęciach kierownictwa, animacje na bardzo wysokim poziomie ,
Na watsup jest utworzony kontakt z opiekunem ktory informuje o wszystkich wydarzeniach , oraz wszystko za nas "zalatwi"
Zameldowanie do pokoju zaraz po przybyciu na miejsce A wymeldowanie zaraz przed wylotem co jest bardzo istotne ze nie siedzi sie na walizkach z małymi dziećmi. Hotel Takze oferuje specjalne przejściówki ktore umożliwiają obejście całej procedury na lotnisku. Wchodzi sie bez kolejek na strefę specjalną gdzoe czeka sie na samolot.

Dziękujemy, 890dorotas
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Fantastyczny hotel z profesjonalna obsługą. To był nasz kolejny pobyt i jak zwykle udany. Każdy gość traktowany jest wyjątkowo, od wejścia do hotelu aż do wyjazdu. Gości witają przyporządkowani do danego pokoju Asystenci z którymi zakładana jest grupa na WhatsApp. Każdego dnia otrzymuje się informacje o wydarzeniach w danym dniu oraz w przypadku próśb lub problemów można skontaktować się z Maxx Assistants. Reagują błyskawicznie :) Podczas ostatniego pobytu towarzyszyły nam OLGA & VICTORIA. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi przez OLGĘ & VICTORIĘ, w szczególności za organizację pięknego urodzinowego powitania :)
Obsługa w restauracjach na najwyższym poziomie :) Jedzenie wyśmienite, każdy znajdzie odpowiednie dla siebie. Do wyboru restauracja główna oraz a'carte (rybna, włoska, turecka).
Nie przepadam za drinkami, ale w tym hotelu niestety nie da się ich nie pić... Są przepyszne :)
Obsługa na plaży - wyjątkowa :)
Aquapark z wieloma zjeżdżalniami - nie tylko dzieci były zachwycone :)
Pokoje duże, piękne i czyste i dobrze wyciszone.
Różnorodne codzienne koncerty na żywo.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 91joannar
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019

Po ostatniej wizycie Maxx Royal w Belku pozostanie naszym ulubionym hotelem! Pokój, obsługa, kuchnia, plaża, aquapark, wszystko na najwyższym poziomie, nie ma się do czego przyczepić! Hotel nie należy do tanich, ale naprawdę warto! Wrócimy na pewno :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Kasia T