Hotel świetny, jedzenie kapitalne i bardzo duży wybór obsługa nie narzucając się ale kompetentna. Trunki ekstra. Mini zoo wielka atrakcja nie tylko dla dzieci. Wszędzie czysto i schludnie godny polecenia hotel, wart swoich pieniędzy. Chodzi się bez opasek na ręku. Gdyby zaistniał problem z pokojem to można wymienic

Wskazówka dotycząca pokoi: Jakby co to w hotelu głównym proście o pokoje powyżej 2 piętra.
Dziękujemy, iwonalania
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BELLISDELUXEHOTEL, Guest Relations, Bellis Deluxe HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Pani Iwono!

Bardzo dziękujemy za poświęcenie swojego czasu i napisanie opinii Tripadvisor.

Mamy nadzieję,że wakacje w naszym hotelu nie były jednorazowe i będziemy mieli okazję gościć Panią wraz z rodziną ponownie.

Guest Relations Team

Polecę polecam polecam!!! Barman najlepszy na świecie Yusuf najlepsze drineczki obsługa zawsze uśmiechnięty pomocny i nawet swój wolny czas poświęci!!! Hotel super jedzonko pyszne pokoje czyste wszystko ok ☀️

Dziękujemy, Janka H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BELLISDELUXEHOTEL, Guest Relations, Bellis Deluxe HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Janka H!

W pierwszej kolejności chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie hotelu na stronie Tripadvisor.

Dziękujemy za tak miłe słowa odnośnie naszego pracownika jak i samego hotelu.

Mamy nadzieję,że pobyt w naszym hotelu nie będzie jednorazowy.

Guest Relations

Najlepszy barman z jakim mieliśmy przyjemność!!! YUSUF IS THE BEST ONE!!! Polecamy każdemu!!! Hotel również fantastyczny, jedzonko, bar, atrakcje! No co tu dużo pisac .. wszystko SUPER! Oczywiscie reszta obsługi również super!

Dziękujemy, Sandra N

Droga Pani Sandro!

Dziękujemy za tak miłe słowa odnośnie naszego pracownika jak i samego hotelu.

Mamy nadzieję,że pobyt w naszym hotelu nie będzie jednorazowy.

Guest Relations

Ten hotel to istna petarda! Wszystko jest na najwyższym poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie ciszę, rozrywkę, sport, leżaki - no właśnie nie ma z nimi problemu, zawsze wystarczająca ilość, nie ma głupich rezerwacji. Do tego te klimatyczne knajpki i barmani super. Niewątpliwie tytuł the best bartender is Mehmet DADÜK który tworzy magiczne drinki

Dziękujemy, 901mick

Drodzy Gośćie.

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu oraz poświęcenie swojego czasu na napisanie opinii.

Również dziękujemy za tak miłe komentarze. Fakt,że wrócili Państwo zadowoleni z naszego hotelu jest dla nas najwięszką nagrodą.

Mamy nadzieję,że za rok ponownie zawitają Państwo w naszym hotelu.

Guest Relations

Cudowne miejsce na wczasy we dwoje, obsługa na najwyższym poziomie.
Od samego przyjazdu po ostatni dzień. Pięknie udekorowany pokój na noc poślubną.
Hotel oferuje bardzo dużo rozrywek, sportowych ale też umila wieczory atrakcjami kulturalnymi. Osoby z entertainment team (Alexy,Katia, Ivana bardzo miłe) ;) Idealne miejsce dla dorosłych ale też rodziny z dziećmi znajda miejsce dla siebie w wodnym parku czy basenach dla dzieci. Na pewno palujemy tam wrócić:)

Dziękujemy, Michał N

Drogi Panie Michale.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego hotelu na tak wyjątkowy pobyt jakim jest podróż poślubna. To że wrócili Państwo zadowoleni jest dla nas największą nagrodą.

Dziękujemy również za poświęcenie swojego cennego czasu i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na Tripadvisor.

Mamy nadzieję do zobaczenia.

Guest Relations Team