Belek

Polecę polecam polecam!!! Barman najlepszy na świecie Yusuf najlepsze drineczki obsługa zawsze uśmiechnięty pomocny i nawet swój wolny czas poświęci!!! Hotel super jedzonko pyszne pokoje czyste wszystko ok ☀️

Dziękujemy, Janka H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BELLISDELUXEHOTEL, Guest Relations, Bellis Deluxe HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Janka H!

W pierwszej kolejności chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie hotelu na stronie Tripadvisor.

Dziękujemy za tak miłe słowa odnośnie naszego pracownika jak i samego hotelu.

Mamy nadzieję,że pobyt w naszym hotelu nie będzie jednorazowy.

Guest Relations

Najlepszy barman z jakim mieliśmy przyjemność!!! YUSUF IS THE BEST ONE!!! Polecamy każdemu!!! Hotel również fantastyczny, jedzonko, bar, atrakcje! No co tu dużo pisac .. wszystko SUPER! Oczywiscie reszta obsługi również super!

Dziękujemy, Sandra N

Droga Pani Sandro!

Dziękujemy za tak miłe słowa odnośnie naszego pracownika jak i samego hotelu.

Mamy nadzieję,że pobyt w naszym hotelu nie będzie jednorazowy.

Guest Relations

Ten hotel to istna petarda! Wszystko jest na najwyższym poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie ciszę, rozrywkę, sport, leżaki - no właśnie nie ma z nimi problemu, zawsze wystarczająca ilość, nie ma głupich rezerwacji. Do tego te klimatyczne knajpki i barmani super. Niewątpliwie tytuł the best bartender is Mehmet DADÜK który tworzy magiczne drinki

Dziękujemy, 901mick
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BELLISDELUXEHOTEL, Guest Relations, Bellis Deluxe HotelOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Drodzy Gośćie.

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu oraz poświęcenie swojego czasu na napisanie opinii.

Również dziękujemy za tak miłe komentarze. Fakt,że wrócili Państwo zadowoleni z naszego hotelu jest dla nas najwięszką nagrodą.

Mamy nadzieję,że za rok ponownie zawitają Państwo w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 15 września 2019

Cudowne miejsce na wczasy we dwoje, obsługa na najwyższym poziomie.
Od samego przyjazdu po ostatni dzień. Pięknie udekorowany pokój na noc poślubną.
Hotel oferuje bardzo dużo rozrywek, sportowych ale też umila wieczory atrakcjami kulturalnymi. Osoby z entertainment team (Alexy,Katia, Ivana bardzo miłe) ;) Idealne miejsce dla dorosłych ale też rodziny z dziećmi znajda miejsce dla siebie w wodnym parku czy basenach dla dzieci. Na pewno palujemy tam wrócić:)

Dziękujemy, Michał N

Drogi Panie Michale.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego hotelu na tak wyjątkowy pobyt jakim jest podróż poślubna. To że wrócili Państwo zadowoleni jest dla nas największą nagrodą.

Dziękujemy również za poświęcenie swojego cennego czasu i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na Tripadvisor.

Mamy nadzieję do zobaczenia.

Guest Relations Team

Zrecenzowano: 9 września 2019

Spędziliśmy 11 dni w pokojach Jasmine. Był to nasz pierwszy pobyt w Turcji więc nie mogę odnieść się do innych hoteli. Bylismy razem z niepełnosprawnym dzieckiem. Bardzo ładny, czysty, zadbany teren hotelu, dużo zieleni i możliwości schronienia się w cieniu, wszędzie bez problemu przemieszczaliśmy się wózkiem łącznie z plażą. Pokoje jasne, czyste i wyposażone w wystarczająca ilość mebli, duża i wygodna łazienka z oddzielonym drzwiami szklanymi WC. Basen przy pokojach czysty i z ciepłą wodą, lokalizacja spokojna wśród sosnowych drzew. Morze z bardzo ciepłą wodą, raczej wzburzone, co stanowiło atrakcję. Plaża czysta i ładne molo. Restauracje dostarczały mnóstwa jedzenia o różnych porach dnia, bardzo duży wybór dań i smacznie przyrządzonych, mięsa , ryby , przystawki i oczywiście słodkości. Lody i ciasta w kawiarence ze smacznymi herbatami i kawą. Codziennie ciekawe przedstawienia w amfiteatrze.Nieoceniona pomoc Pani Alicji zasługuje na wyjątkowe docenienie, bo była zawsze szybko i pozytywnie nastawiona do naszych zapytań. Jest to bardzo miła, skuteczna i kompetentna osoba - jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Hotel polecamy na pobyt rodzinny, dzieci z pewnością nie będą się nudziły ( nasze 12 latki oceniły pobyt bardzo wysoko).
Miła obsługa na każdym kroku.
Spędziliśmy naprawdę świetne wakacje. Jest to miejsce, do którego moglibysmy powrócić.

Wskazówka dotycząca pokoi: W budynkach Jasmine i Camelia są windy,
Dziękujemy, toislawa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BELLISDELUXEHOTEL, Konuk İlişkileri Müdürü, Bellis Deluxe HotelOdpowiedź udzielona 14 września 2019

Droga toislawa,

Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszego hotelu oraz napisanie opinii na tripadvisor.
Fakt,że Bellis Deluxe hotel spełnił Pani oczekiwania w każdym aspekcie jest dla nas najlepszym prezentem.

Zadowolenie naszych gości jest dla nas rzeczą priorytetową, tym bardziej pozytywne opinie dają nam poczucie dobrze wykonanej pracy i napawają do dalszych wyzwań.

Raz jeszcze dziękujemy za komentarz i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

Guest Relation Team