Zrecenzowano: 6 września 2019

Witam,
Polecam hotel w 100% piękne wnętrza, miła, uśmiechnięta obsługa. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie.ciekawe animacje oraz wieczorne występy. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chce spędzić miły wypoczynek!

Dziękujemy, Justyna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest R, Konuk İlişkileri Müdürü, Sensitive Premium Resort & SpaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Kierownictwo hotelu SENSITIVE PREMIUM RESORT & SPA dziękuje za poświęcenie czasu na podzielenie się wrażeniami z wakacji.

Mamy nadzieję, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania i pozostawić miłe wspomnienia! Staramy się podnosić poziom usług i rozszerzać zakres świadczonych usług. Opuszczając recenzję, dajesz nam możliwość zapewnienia lepszej obsługi, która spełnia Twoje potrzeby.

Mamy nadzieję powitać Ciebie i Twoich bliskich w naszym hotelu.

Pozdrawiam i pozdrawiam.

Relacje z gośćmi Inna

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Trudno o jakieś większe zastrzeżenia. Hotel, średniej wielkości, nowy, ładny, zadbany. Obsługa bez zarzutu. Miła, uczynna, pomocna. Pokoje ładne, przestronne, bez uwag. Wyżywienie - naprawdę trudno o powody do narzekań. Basen i plaża też ok. Leżaków nie brakuje, bary dobrze zaopatrzone. Animatorzy naprawdę się starają, zmieniają program, mają pomysły. Generalnie, szału nie ma, ale wszytko jest ok, mocna "5". Jedynie okolica taka sobie, poza hotelami niczego ciekawego tam nie ma.

Dziękujemy, Marus0408
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Podsumowanie tygodnia w hotelu sensitive w lekkim skrocie:
Hotel sam w sobie - ładny, duży, czysty, zadbany hotel, w powietrzu unosił się miły słodki zapach. Ciągle było widać kogos sprzątające z obsługi więc dbają naprawdę o to.

Basen i plaza- duży, dużo leżaków, każdy miał miejsce dla siebie. Na plaży też dużo miejsca. Mimo pełnego hotelu nie czuło się tego.

Animatorzy i animacje- zabawy ok, choć mogło być lepiej, jakby animatorzy byli bardziej charyzmatyczni. nastawieni na rosyjski i rosyjskich gości.

I to wszystkie plusy pobytu w tym hotelu. Była to moja 3 wizyta w Turcji i rozczarowałam się resztą :

Okolica-dookoła prywatne domy. Jak ktoś lubi wieczory spędzać poza hotelem to nie ma gdzie tam pójść. Mały bazarek około 1km od hotelu choć są drogowskazy w drodze na plażę że 290m. Jest zdecydowanie dalej ale zakupy lepiej zrobić tam niż w centrum belek. Przystanek do centrun Belek blisko, ale tam nie ma po co jechać. Bazar duży ale kiepski, ceny 2x wyższe niż w Side, głównie skóry futra, biżuteria. No i ludzi robiących zakupy duuuzo mniej niż w Side.

Jedzenie - monotonne. Ciągle to samo. Jedyne urozmaicenie to na kolacje 1 danie szczególne, np kebab, przepiorka, tortilla, sałatka cezar. Owoców morza nie mieliśmy, ale ominęła nas sobotnia kolacja, wiec może wtedy coś było. Restauracja ala carte - skorzystalisny z rybnej. Warto.

Obsługa - nastawieni na rosyjski. Ciężko było się z nimi dogadać, choć wg mnie starczyly by ich dobre chęci jeżeli nawet nie znają angielskiego. 95% kelnerów nafochanych, jakby byli w pracy za karę. Rozumiem że mają dużo pracy, ale nie trzeba traktować gości hitelowych jakby nie byli tu mile widziani. Na całą obsługę 2 barmanów i 2 kelnerów potrafiło sprawić że gość czuł się swobodnie. No i była jeszcze 1 kelnerka, która mnie olewala totalnie a do mojego chłopaka uśmiechał się aż z daleka i traktowała jak króla ;)

Podsumowując - duże rozczarowanie, zwłaszcza mając porównanie z innymi tureckim hotelami. Dwa razy byłam w Side i byliśmy mega zadowoleni, w tym roku uparlam się że chce zobaczyć coś innego i pozalowalam. Poznaliśmy Turcję z tej gorszej strony. Jakby to był mój pierwszy raz w tym kraju, bym nie wróciła tam. A tak nie wrócę tyle że do Belek.

1  Dziękujemy, aaandzkaa
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Hotel bardzo ładny ,robi wrażenie szczególnie podświetlenie .Okolica jest raczej spokojna i zadbana.Pokoje są przestronne ,codziennie sprzątane ,minibar uzupełniany też codziennie,TV ,WI-Fi itp.(brak żelazka w pokoju).W samym hotelu znajdziecie parę sklepów z ubraniami i pamiątkami,sauna ,łaźnia .Kuchnia jest urozmaicona i smaczna ,obsługa bardzo pomocna i pracowita ,nawet menadżer zabiegany ,czasem miejsca brakuję przy stolikach ,ale jakoś to daje rady.
Przy hotelu basen ,idzie popływać i dla dzieci też jest miejsce.Dookoła wszędzie czysto i ładnie ,wszystkiego pilnuję menadżer którego pozdrawiam (Mr.Mehmet).
Na plażę jakieś 400m ,ale jeździ busik cały czas.Na plaży leżaki pod parasolami plus cała obsługa gastronomiczna z barem.Ogólnie gdzie nie popatrzeć to jedzenie i picie .Na pochwałę zasługują również barmani ,mimo mnóstwa pracy zawsze uśmiechnięci i życzliwi .
Na koniec animację ,które odbywają się codziennie ,właściwie od rana zaczyna się taniec przy basenie przy cudownej muzyce ,każdy może dołączyć do grupy animatorów (pozdrawiam Tarzana i jego eeeeeeejo) właściwy koleś na właściwym miejscu .Reszta grupy też bardzo uprzejma i uśmiechnięta ,bardzo lubią dzieci .
Cała obsługa zasługuję na pochwałę .Dla mnie to był wspaniały pobyt i gorąco polecam wszystkim .
Pozdrawiam ekipę hotelu Sensitive Premium. ;)

Dziękujemy, CrazyPoland
Zrecenzowano: 4 listopada 2018

Hotel 5 gwiazdkowy położony w bardzo spokojniej, mało rozrywkowej okolicy. Powierzchnia hotelu niezbyt imponująca, ale jak dla mnie wystarczająca. Hotel nie posiada rozległych terenów zielonych, jak to często ma miejsce w innych tureckich hotelach. Bardzo ładny, czysty basen, leżaków wystarczająca ilość. Plaża hotelowa oddalona parę minut, z przyjemnością spacerowaliśmy, choć można skorzystać z hotelowego busika. Restauracja na wysokim poziomie. Jedzenie urozmaicone, ładnie podane. Obsługa dba o czystość, obrusy zmieniane po każdym gościu. Kelnerzy przynoszą wino/napoje do stołu. Jedzenie jak dla mnie smaczne i urozmaicone, Pokoje ładne, nowoczesne, czyste. Dla gości do dyspozycji jednorazowe kapcie, grzebienie, szczoteczki, waciki, gąbki, pasty, żele :) co tylko chcesz :) Plaża czysta, lecz sama w sobie mało urokliwa, sprzątana codziennie, smaczne posiłki również w barze na plaży. Przepyszne oliwki!!! Strefa spa, hammam czystko i elegancko. Dosyć mały basen kryty. Z rana na terenie hotelu słychać bardzo ładną, delikatną, kojącą muzykę, aż się chce wstawać z łóżka. Na terenie hotelu funkcjonuje ciastkarnia, w której serwowane są piękne i bardzo smaczne desery i pyszna kawka. To był bardzo przyjemny wyjazd. W mojej ocenie hotel zasługuje na 5 gwiazdek. Chętnie bym tam wróciła.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Dorota S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest R, Konuk İlişkileri Müdürü, Sensitive Premium Resort & SpaOdpowiedź udzielona 7 kwietnia 2019

Dear Dorota S.

Thank you very much for your feedback about our hotel.

We would be very happy to welcome you again.

Best regards

Guest Relations Manager