Belek
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Land of Legends to na prawdę luksusowy hotel z ogromną ilością atrakcji dla gości hotelowych, a szczególnie dla dzieci. Począwszy od check in gdzie Twoje zdjęcia "fruwają" na ogromnym bollboardzie w tle recepcji, po interaktywne gry 24h. Pokoje urządzone w stylu bajkowym, wprawdzie mieliśmy niebieski pokój, ale za to na 5, ostatnim piętrze, z widokiem na show które odbywało się codziennie o 22. Wewnątrz hotelu nie dostrzegłam minusów, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie smaczne, choć pory posiłków dla nas niedopasowane i ciągle należało się spieszyć. Po wyjściu z hotelu w odległości ok 50 kroków znajduje się theme park, tam zabawa na "mokro na zjeżdżalnia h" i na sucho w wesolym miasteczku. Wszystko super, jednak nie na 7 dni. Bardzo brakowało nam trawy, ciszy i spokoju, oraz traktowania jak goście hotelowi all inclusive, nie jak osoby odwiedzające park na 1 dzień. Mieliśmy pakiet all in i to bywało na prawdę żenujące, gdzie w parku możemy coś zjeść, czegoś się napić, pierwsze 2-3 dni potrzebowaliśmy na opanowanie wszystkiego, jednak w parku czuliśmy się jak intruzi, walcząc o miejsce na leżaki, czy proszenie się o drinka. To hotel na pewno musi dopracować. Jest opcja wyjazdu od 14 do 18 do rixos premium belek i tam było na prawdę fantastycznie!! Ale trzeba było nosic "mi w 100%. Robiąc zdjęcia gdziekolwiek, zawsze wychodziły fantastycznie, z pięknym tłem, światłami. Na pewno odwiedzimy jeszcze The Land of Legends, ale raczej mieszkając w Rixosie. Były to na pewno niezapomniane wakacje, pływanie z delfinami, jazda hiper coasterem, snurkowaniem wsród syren, I wiele atrakcji, które działy się codziennie, dzieci były przeszczęśliee, a to dla nas najważniejsze i bezcenne!

Dziękujemy, karolinaIC
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cetin P, Genel Müdür, The Land of Legends Kingdom HotelOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Hello Dear Guest,

First of all thank you so much for your great comment.

Our Legend Kingdom Hotel has a colorful decorations which gives positive energy to our guests.

The Legendary Hotel entertains and provides fun activities every corner of the hotel for our guests of all ages .

Thank you so much for you kind compliments about our park, our catering service, and the entertaiment .

We are so glad that you and your family enjoyed your Legendary holiday.

We truly enjoyed hosting you and hope to have the pleasure of welcoming you back again.

Yours faithfully

Cetin Pehlivan

Zrecenzowano: 25 maja 2019

Impreze w hotelu The Land of Legends wykupiliśmy w TUI PL ,była to full opcja z bardzo dogodnymi godzinami przelotow(extra doplata do oferty ze strony internetowej) i po oplacie calosci imprezy zmieniono nam godziny na znacznie mniej nam odpowiadające.Tak się rozpoczelo i trwalo do dnia powrotu.Podczas transferu z lotniska w Antayli otrzymaliśmy informacje,ze nasz hotel nie ma zapewnionego spotkania informacyjnego z rezydentem a jeżeli jest nam potrzebne to kontakt przez call center do Polski i "umawiać"przez "pol swiata" spotkanie co tez uczyniliśmy.Hotel jest piękny,nastawiony na zapewnienie maluchom max.radosci,niespodzianek i atrakcji.Dla nas zaskoczeniem był brak w hotelu pelnej opcji All tzn.serwowano w restauracji jedynie sniadania i kolacje natomiast obiady można było spozywac na terenie lunaparku bądź aqaparku w kilku barach typu fast food i były to typowe fast foody -hamburgery,pizza,frytki itp.rezultatem czego były poważne problemy zoladkowe trzech osob z czteroosobowej rodziny.Do dziecka wzywaliśmy w godz.nocnych lekarza.Tak wiec z atrakcji nie bardzo mogliśmy korzystać bo ciagle ktoś był chory.Chce zaznaczyć,ze w samym hotelu posiłki były b.dobre ,urozmaicone z produktów nawyzszej jakości natomiast fast foody sa podobne na całym swiecie i jest to jedzenie smieciowe. Pokoje,ktorymi dysponuje hotel sa zapoatrzone we wszystko co jest potrzebne do wypoczynku,jest czyściutko .Obsluga pomocna ale faktem jest ,ze w jezyku angielskim porozumienie jest możliwe w ograniczonym zakresie.Prym w tym hotelu wioda turyści rosyjskojęzyczni i w tym tez jezyku można (o ile się zna)rozmawiać.Nawet lekarz przybyl do nas z p.tlumacz ale niestety w jezyku rosyjskim.Przykro nam bardzo ,ze biuro TUI nie otoczylo nas jakakolwiek opieka i nawet w hotelowej księdze inf.biura nie podano nam aktualnych godzin odbioru z hotelu i odlotu.Informacje otrzymaliśmy sms-em bedac już na lotnisku !Reasumujac majowka nie była udana.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasze pokoje miescily sie na 5-tym pietrze typFZX2 -dwa pokoje dwuosobowe raczej malo sloneczne
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, wierzbickamalgorzata
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cetin P, Genel Müdür, The Land of Legends Kingdom HotelOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani/ Pana komentarze dotyczące pobytu w The Land of Legends Kingdom. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zapewniam Panią / Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana / przekonany, że Pani/Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Z poważaniem,

Çetin Pehlivan

Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Barszo fajnie prszyjechac z dziećmi.Bardzo fajna obsluga. Super prszedstawienia wieczorem. Wspaniale wakacje z dziećmi. Kelnerka Gonul z restauracji ma Super podejście do dzieci, jest bardzo pomocna. Cale miasteczko w jednym miejscu. Jedyne minus dumna doda w aquaparku. Pogoda Ted nam dopisała.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Margarita J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cetin P, Genel Müdür, The Land of Legends Kingdom HotelOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Dear Guest,

Thank you for taking your time to write a review. All feedbacks are so important for us and we always care our guests' opinions.

We are happy that you enjoyed your stay overall and we were able to meet your expectations.

We will be very glad to host you in The Land of Legends Theme Park again in the near future.

Kindest Regards,

Cetin Pehlivan

Zrecenzowano: 30 czerwca 2017

świetny aquapark polecam zwłaszcza gościom hotelu Invista hotels belek ( tuż za płotem ) w środku delfinarium , białe wieloryby i mors , super zjeżdżalnie, rollercoster i inne super atrakcje. Bardzo duży teren

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Justyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Onur O, Genel Müdür, The Land of Legends Kingdom HotelOdpowiedź udzielona 7 lipca 2017

"Drogi Gościu;

Po pierwsze dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tego wspaniałego komentarza. Wszystkie komentarze są dla nas tak ważne, aby osiągnąć nasz cel, który jest doskonałością.

Cieszymy się, że byliśmy szczęśliwi w tym Parku rozrywki Land of Legends podczas pobytu. Satysfakcja gości to dla nas najważniejszy cel i jesteśmy tak dumni, że moglibyśmy to złapać.

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie znowu jak najszybciej

Z wyrazami szacunku;"

Onur ÖZDİKER
Asst Executive Director
The Land Of Legends Theme Park

Zrecenzowano: 17 września 2016

Aquapark The Land of Legend to wypoczynek i zabawa na najwyższym poziomie.Zabawa dla dzieci i dorosłych. Coś na spokojną rozkosz pływania przy złotych piaskach z delfinami oraz coś co powoduje nagły wzrost poziomu adrenaliny.Show delfinów i Silvy wywołuje niekontrolowany uśmiech. Całość świetnie przemyślana organizacyjnie.Trochę drogo, ale w taką zabawę warto zainwestować gdyż będzie się o niej pamiętać do końca życia....

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, magdales0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Onur O, Genel Müdür, The Land of Legends Kingdom HotelOdpowiedź udzielona 11 lipca 2017

Dear Guest,

Thank you for being our guest and for the time you spent to post your thoughts to share your experience regarding your stay with us. Your feedback is very much appreciated since continuous improvement of our products and services are highly important to us.

Please always feel free to contact us if there is anything we can do for you to maximize your comfort .Guest satisfaction is our number one priority.

We truly enjoyed hosting you and hope to pleasure of welcoming you again in the nearest future.

Kindest regards,

Onur Ozdiker