Obsluga bardzo grzeczna i mila. Obsluga mowi w jezyku arabskim, angielskim i niemieckim. Duzy wybor jedzenia. Pokoje ladne, czyste. Woda w basenach ciepla. Blisko do morza i na lotnisko. Mozliwosc korzystania z silownii.

Dziękujemy, Teddy93201
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Warm greetings from Suneo Club Reef Marsa,

Please allow us to Thank you for considering Suneo Club Reef Marsa for your stay and for giving us the opportunity to serve your good self with the best of our hospitality.
We feel so fortunate to receive such great comments about all the services and facilities provided in our resort.
We hope that you will give us a chance in the near future to welcoming you with all the pleasures of Suneo Club Reef Marsa resort’s Management and Team.

Hotel Manager – Suneo Club Reef Marsa

Super spędzone wakacje, pyszne jedzenie, bardzo dobra kawa na klifie, miła i pomocna obsługa nie wymuszająca napiwków, wiecznie uśmiechnięci animatorzy, wszędzie czysto, bardzo ładna rafa przy hotelu.

Dziękujemy, 275paulinao
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, General Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Warm greetings from Suneo Club Reef Marsa,

Thank you for choosing Suneo Club Reef Marsa for your recent visit to Marsa Alam.
I would like to sincerely thank you for sharing with us your feedback and letting us know about your recent visit. To receive such praise from our guest is very gratifying and knowing that you enjoyed so much the facilities and services.
Your positive feedback has been shared with the team, which will encourage them to continue their efforts in this direction.

I do hope that we will have the opportunity once again to serve your good self in the very near future.

Hotel Manager – Suneo Club Reef Marsa

Hotel należy do sieci hoteli Jaz Grand Hotel i jest najuboższą ich wersją, co nie znaczy, że gorszą. Cały czas jest remontowany, poprawiany i widać, że chcą dostosować go do standardów pozostałej dwójki. Wielkie brawa za przywitanie. Po przyjeździe zostawiasz swoje bagaże na zewnątrz i udajesz się na posiłek, po którym dopiero następuje meldowanie się i dostarczają twój bagaż do twojego pokoju. Żadnych przepychanek w recepcji, żadnych kolejek i pośpiechu. Wszystko pod klienta i dla klienta. Faktycznie w przeciwieństwie do Hurgady nikt nie jest nachalny, nikt obcesowo nie wyciąga rąk po napiwki i nikt nie nagabuje się na plaży. Jeżeli nie złapiesz kontaktu wzrokowego to możesz być pewien, że nie podejdą do ciebie i nie będą namawiać na atrakcje, na które możesz nie mieć ochoty. Jedzenie pierwsza klasa, począwszy od beach baru, w którym warto zjeść hamburgera i pizzę. Tak świeżego mięsa i nieśmierdzącego jeszcze nie spotkałam. Świeża sałata, pikle, cebulka i pomidor. Wszystko to sprawia, że czasami darowaliśmy sobie obiad w głównej sali by móc zatopić zęby w hamburgerze lub cheesburgerze. Różnorodna i bardzo szeroka oferta posiłków. Restauracja główna podzielona tematycznie na: piekarnię, wypieki, sałatki, sery i wędliny, mięso z rożna, pizzę i pastę oraz jedzenie lokalne. Przy śniadaniach nie wiesz czy zjeść pancakes, gofry, owsiankę czy tradycyjne cięższe dania. Zawsze świeże owoce, wręcz bogactwo wyboru począwszy od śliwek a skończywszy na soczystym mango. Do tego lody gałkowe Nestle z dodatkami. Dopełnieniem jest przemiła obsługa, która pamięta jaki stolik zawsze wybierasz i co pijesz. Na terenie całego ośrodka czystość, której często brakuje w Europie. Nawet w toalecie w beach barze jest czyściutko jak na porodówce. Pokoje sprzątane codziennie i tutaj podziękowania dla Mohameda, zawsze uśmiechniętego i pogodnego człowieka. Dużym plusem są wieczory przy muzyce w lobby barze. Czas przy winie umila śpiewająca pani lub pan w super klimatach muzycznych. Zero tandety. Gratulacje dla animatora Modo, który ma w sobie zwyczajną życzliwość ludzką i symapatię do ludzi. Uśmiech nie schodzi mu z twarzy i bardzo dobrze pamięta jakiej jesteś narodowości. To bardzo ważne, ponieważ jego młodszy niemiecki kolega niestety ma z tym duży problem. Jeżeli jesteś Polakiem to nie licz na to, że poświęci ci choć odrobinę czasu i uwagi. Generalnie cały personel świetnie posługuje się angielskim, niemieckim, rosyjskim, czeskim. Pod plakietkami z imieniem mają plakietki z językami, którymi się posługują. Zaczynają uczyć się polskiego, ponieważ ponad połowa gości na naszym turnusie to Polacy. Pokoje są zadbane, czyste jak cała reszta kompleksu. Plaża piękna, z długim pomostem i zejściem do wody. Bez butów do pływania się nie obejdzie, ponieważ zejście do morza jest skaliste mimo, że sama plaża piaszczysta. Przepiękna rafa koralowa, niestety od strony morza prawie cała martwa. Za to od strony plaży wystarczy wejść i feria barw i rybek różnego rodzaju powala. Mieliśmy szczęście trafić na małą ośmiornicę i murenę. Niestety bezmyślność turystów nie zna granic i rafa jest przez nich niszczona w zastraszającym tempie. Świetnie działające wi fi na terenie recepcji, w pokojach oraz przy basenie. Gorąco polecamy masaż, który wykonają Tajki. Reasumując cena w odniesieniu do jakości pierwsza klasa. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, cecylka2018

Hotel Manager – Suneo Club Reef Marsa

Z początkiem września 2019 byliśmy 8dni all z Tui w tym hotelu. Wyjazd bardzo udany, plaża piękna do snurkowania, bajecznie jak w akwarium z pięknymi kolorami. Sam hotel jest czysty, choć pokoje w mojej ocenie mogłyby być czystsze. Niby po remoncie ale w pokojach tego nie widać. Hotel nie dostarcza kosmetyków poza mydłem w dozowniku. Ogród i baseny bardzo zadbane. wystarczająca ilość leżaków przy basenach i na plaży, nie trzeba rano lecieć i zajmować miejsc. Obsługa hotelu nie pozwoli abyś sam przenosił leżak z basenu na basen - zrobią to za Ciebie. Hotel jest ekologiczny. Słomki do drinków papierowe, torby na ręczniki wielokrotnego użytku. Jedzenie dobre, co 2gi dzień kraby i krewetki, codziennie ryby pizza i spaghetti. Pyszne sery i pieczywo. Ciastkowa nie jestem ale różnorodność smakołyków była ogromna, od śniadania po kolację, codziennie torty z wymyślnymi ozdobami. Szef kuchni codziennie na sali zbiera opinie gości. Drinki bardzie zaawansowane typu Pinacolada czy tequila sunrise oraz wiele innych dostępne jedynie w barze przy lobby. W barze przy basenie i nad morzem dostaniemy gin, piwo, cola, fanta itp. kawa pyszna na klifie. Jedno co mnie bardzo irytowało to fakt lekceważenia kobiet bez towarzystwa mężczyzn. Poszłam sama kilka razy do baru i obsłużono wszystkich ale nie mnie. Raz nawet zwróciłam uwagę barmanowi to z wielkim fochem zrobił mi drinki. Pomost do snurkowania jest bezpośrednio z plaży przy hotelu ale docierają na niego turyści z 3-4 hoteli tego samego właściciela -siec jaz. Co do jaz można z nich korzystac poza ofertą drinków i jedzienia. Jeśli myślisz że zabawisz się wieczorem przy muzyce disco czy teatrze to jesteś w błędzie, ogromnym błędzie. Fakt codziennie są animacje wieczorne ale ich jakość wola o pomste do nieba. Laski fałszują niemiłosiernie, ja mam problem z fałszem w moim wykonaniu ale tu to już i mnie przeszkadzało. Teatr, raz nawet napici animatorzy zewnętrzni przyjechali. Piękny pokaż ogni z dyskoteką. Pilates trwał 7min za to aqua aerobik w basenie fajny. Ponadto Bilard, piłkarzyki ping pong i butki z książkami.

Dziękujemy, Ppejp

Hotel Manager – Suneo Club Reef Marsa

Nie wiem, od której zalety tego hotelu zacząć. Był to nasz pierwszy pobyt w Egipcie, ale nie pierwszy w formacie all inclusive i w hotelu oferującym 4-gwiazdkowy standard. Jednak nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak serdeczną gościną i zgodnością z opisem w Internecie. Obsługa hotelowa to najwyższej klasy profesjonaliści - wszyscy. Panowie szprzątający, pokojowi, kelnerzy, barmani, kucharze, sprzedawcy w sklepikach, recepcjoniści i pan manager Ahmed Mahmoud, z którym miałyśmy przyjemność rozmawiać. Każdy pan zatrudniony w tym hotelu prezentuje wysoką kulturę osobistą, jest przesympatyczny i bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę. Czułyśmy się rozpieszczane, ale przy tym ani przez moment nikt nie był nachalny czy natrętny. Wszyscy bardzo dobrze mówią w języku angielskim i starają się mówić w języku polskim, co było przeurocze.
Pokoje są ładne, czyste, dobrze wyposażone (czajnik, herbaty, kawy, filiżanki, kubki, ręczniki duże i małe, plażowe, suszarka do włosów, podstawowe kosmetyki). Codziennie sprzątał je pan Moustafa, który z ręczników i poszewek układał arcydzieła! W dodatku sam pilnował wymiany naszych ręczników plażowych, mimo że leżało to po naszej stronie. Budynki są skonstruowane tak, że nie słychać odgłosów zza ścian ani ewentualnych hałasów z zewnątrz i można sobie spokojnie pospać.
Jedzenie było smaczne, różnorodne, kolacja codziennie tematyczna, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Szef kuchni osobiście pilnował, aby goście byli zadowoleni. Nawet snack bar przy plaży serwował świeże sałaty i warzywa, desery i niby fast-foody, ale pizza z pieca była pyszna! Drinki przeróżne, nieoszukane, przygotowywane z sercem przez pana barmana o imieniu Islam wedle sugestii gości.
Jakby tego było mało to przy hotelu jest przepiękna plaża, wystarczy kilka kroków wgłąb morza, aby podziwiać kolorowe rybki i rafę koralową. Oprócz tego hotel dysponuje prywatnym pomostem, z którego można zejść na głębokość i zobaczyć jeszcze więcej (pod czujnym okiem pana ratownika).
Przy hotelu są trzy baseny - zawsze czyste. Woda nie jest chlorowana. Odbywa się tam aerobik i gry. Wieczorami w amfiteatrze codziennie organizowane były animacje - dzięki temu zobaczyłyśmy takie pokazy i akrobacje, że nawet nam się nie śniło! Poziom tych rozrywek był naprawdę bardzo wysoki!!!
Wizualnie hotel sam w sobie jest bardzo ładny, nowoczesny, ale jednocześnie wystrój jest nieco etniczny. Wszystko to sprawia, że gość ma poczucie, że odnalazł swoje miejsce na Ziemi.
Internet w hotelu działa bez zarzutu w lobby i w pokojach.
Hotel Suneo Club postawił poprzeczkę tak wysoko, że nie wiem, czy któremukolwiek miejscu, w które udam się w przyszłości, mu dorówna.
Dzień powrotu do domu był dla mnie autentycznie smutny, dlatego chciałabym powrócić tam w przyszłym roku i będę polecała wszystkim znajomym i rodzinie.
Chciałam gorąco pozdrowić pana kelnera Samy'ego i pana serwującego drinki na plaży, którego imienia niestety nie pamiętam. Zresztą całej załodze hotelu ślę uściski i pozdrowienia.

Dziękujemy, good_vibrations199