Zrecenzowano: 13 września 2019

Witam. Największym atutem jest personel. Poczynając od recepcji / zakwaterowanie 2h wcześniej, bezpośrednio po transferze z lotniska- bez problemu/ przez serwis sprzątający/ Supervisor Cleaning Service Ahmed - usunięcie usterki w tempie ekspresowym ! Sprzątający Mohamed- naprawdę bez zastrzeżeń , wszystko ok/na obsłudze barów kończąc/ barmani w barze na klifie - Karim i Mohamed - SUPER ! Drinki , czystość , obsługą i przede wszystkim KAWA ZIARNISTA Z EKSPRESU ! Lobby bar też ok . Animatorzy spokojnie dają radę ! Obsługa restauracji moim zdaniem to najsłabszy punkt ale do przeżycia. Jedzenie ok - codziennie jest ryba albo mięso z grila - bez sosu ! Sam hotel jest po remoncie. Pokoje czyste i odnowione łazienki. Klima ok. Ciepła woda bez problemu całą dobę. Drzwi wszystkie do wymiany- musisz trzaskać żeby zamknąć. Plaża super . Żadnego problemu z leżakami przez cały dzień ! Rafa dostępna z pomostu a dla niepływających wejście bezpośrednio z plaży - konieczne obuwie ! -fajne kolorowe rybki i woda do kolan . Baseny nieduże ale wystarczające do relaksu. Za mało toalet zewnętrznych. Duża ilość ludzi z problemami żołądkowymi - to NIE JEST NOWY HOTEL !
Podsumowując : średniej klasy hotel ze świetnym personelem i w bardzo dobrej lokalizacji - rafa z pomostu przy hotelu i rafa w zatoce z plaży w odległości 10 min spaceru. Biorąc pod uwagę cenę - zdecydowanie polecam. Jeśli pobyt z dziećmi - sugeruje hotel o wyższym standardzie i nowszy. Dla nas pobyt zdecydowanie udany !

Dziękujemy, KOWED
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Warm greetings from Suneo Club Reef Marsa,

Please allow us to Thank you for considering Suneo Club Reef Marsa for your stay and for giving us the opportunity to serve your good self with the best of our hospitality.
We feel so fortunate to receive such great comments about all the services and facilities provided in our resort.
We hope that you will give us a chance in the near future to welcoming you with all the pleasures of Suneo Club Reef Marsa resort’s Management and Team.

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo wcześniejszych obaw pojechaliśmy do tego hotelu . Bardzo ciekawy hotel , trochę małe baseny ale czystość i odnowione pokoje dają radę . Bardzo dobrze sprawdza się obsługa w barze snakes super barman Ahmed Sakr, wspaniała obsługa stołówki oraz osoby sprzątające pokój , nie trzeba dawać napiwków a zawsze jakas ciekawa układanka z ręczników jest zrobiona ! Bardzo miło spędziłem pobyt z rodzina . Pomost z rafa koralowa super , trzeba jednak uważać na wiatry .

Dziękujemy, Michalinawerw

Zrecenzowano: 12 września 2019

. Hotel spełnił moje oczekiwania, może dlatego że to był niskobudżetowy wyjazd a ten hotel był jednym z najtańszych, więc spodziewałam się bardziej złego niż dobrego ;) Przy meldowaniu daliśmy $$ i pan w recepcji dał nam „a very good room” – moim zdaniem ten room był normalny, więc nie wiem jak wyglądają te nie zaliczane do dobrych.. wydaje mi się, że one wszystkie mogły być takie same. Jednak pokój był prawie na końcu, daleko od plaży, więc poszliśmy zamienić. Dostaliśmy inny „very good room” z widokiem na morze… jak się okazało, widok był jak się z tarasu wychyliło głowę w prawo :D ale nie zależało nam na tym, więc ok –grunt że blisko plaży. Pan bagażowy który miał nam dać ten pokój powiedział, że ok on ma klucze i nam je da ALE pieniądze dostał od nas tylko recepcjonista a on nie i że to on ma klucz… i takie sugestie, że on da nam ten klucz ALE… i że to very good room, drogi… no nie wiem- był identyczny jak ten na końcu. Pokój był ok, duże łóżko, szafki, duże biurko, szafa na korytarzu, spora łazienka, klima, tv, sejf i lodówka. W łazience były tylko 2 małe ręczniki co mnie zdziwiło, więc poszłam do pana sprzątającego i dał na duże ręczniki plus plażowe. Zostawialiśmy dla pana sprzątającego dolca i codziennie wywijał nam te cuda z ręczników, ale najważniejsze że sprzątane – codziennie nowe ręczniki (mimo że nie prosiliśmy o codzienną wymianę) i pościel chyba też codziennie albo co 2 dzień zmieniana, zazwyczaj zostawiał nam 2 butelki wody, ale zdarzało się że dawał nam 3 butelki. Jeśli chodzi o jedzenie to pierwsze 3 dni byłam zachwycona, co prawda smak a raczej brak smaku wielu potraw ;) ale cieszyłam się, że codziennie było kilka różnych ryb i owoce morza i różne sałatki więc jadłam głównie to – mięsa różne też były (głównie wołowina i kurczaki), sporo warzyw… byłam zadowolona  Po 3 dniach skończyło się. Nie wiem czy taka jest polityka hotelu, czy związek to miało z tym że przyjechało dużo Anglików i Niemców menu zmieniło się tak, że przez 3 dni jadłam tylko frytki… Niby dużo tego jedzenia było, ale chodziłam z pustym talerzem. Królowały makarony pizza kurczaki frytki kebaby i jakieś okropne kiełbaski. Warzywa grillowane albo mi się przejadły, albo codziennie od nowa podgrzewane robiły się już rozlazłe i nie mogłam już na nie patrzeć. Bardzo smakowały mi te ich chlebki małe okrągłe i mogłam je jeść codziennie. No cóż, za te pieniądze nie spodziewałam się rarytasów, więc dobrze że chociaż pierwsze 3 dni było super. Poza tym, pierwsze 3 dni były też super pod innym względem – szukałam ciszy i spokoju dlatego wybrałam Marsa a nie Hurgardę, bo potrzebowałam takiego chilloutu. Pierwsze 3 dni właśnie był chill… cisza, animacji albo było mało albo tak cicho że nie przeszkadzały, muzyka leciała raczej cicho i była taka właśnie chill-out. Byłam zachwycaona. Po 3 dniach zwrot akcji – dużo animacji takich głośnych że na plaży słychać, dużo krzyków, muzyka głośna i raczej taka… już nie chill ;) Raz leciała polska muza typu Doda elektroda itp., póżniej niemiecka muza jakieś ich hity… ehhh…. No cóż, miałam swoje 3 dni relaksu, póżniej inni mieli swoje imprezy a ja uciekałam na spacery. Hotel należy do sieci hoteli więc goście tych hoteli chodzili po terenie innych hoteli z tej sieci. Po wyjściu w lewo były piękne widoki, można było wyjść na godzinny spacer lub dłużej. Jakieś 10 minut spacerem zatoka przy innym hotelu oraz pomost z którego widać było ładną rafę (ładniejsza niż z pomostu suneoclub). Naprawdę polecam spacery w tamtą stronę. Jeśli chodzi o obsługę wszyscy bardzo mili uśmiechnięci i pomocni, nikt oprócz bagażowego z pierwszego dnia nie upominał się o napiwki, ale wiadomo napiwki to standard. W hotelu było wi-fi, które zazwyczaj działało OK poza jednym wyjątkiem. Drugiego dnia było spotkanie z rezydentem Tui (pan jest Egipcjaninem) który zamiast powiedzieć nam o wielu ważnych rzeczach o których nie powiedział skupił się głównie na wycieczkach… I powiedział że o godzinie 20 wróci żeby zapisać chętnych na te wycieczki. Dziwnym przypadkiem od spotkania z rezydentem (11:00) do wieczora nagle Polacy stracili dostęp do wi-fi a goście z innych krajów mieli… nie mogłam sprawdzić żadnych wycieczek u konkurencji żeby porównać ceny. Ok 18 podeszła do nas rezydentka która zajmowała się Niemcami i powiedziała że zajmuje się kontrolą jakości i czy wszystko jest ok. Powidzieliśmy że wszystko ok poza tym że dziś nie mamy wi-fi. Ona zrobiła minę jakby wiedziała o co chodzi i powiedziała że spoko za 5 min odzyskamy internet… i rzeczywiście odzyskaliśmy  Póżniej innego dnia przy recepcji Pan otworzył szufladę, w której było widać karteczki z hasłem wi-fi rozdawane gościom i leżały różne karteczki z różnymi hasłami, więc pewnie dlatego np. Polacy mieli wyłączone a inni nie – jestem przekonana że była to sprawka rezydenta i zagrywka w sprawie wycieczek. I jeszcze lunch boxy… mieliśmy kolację, którą zamówiliśmy po powrocie z wycieczki – jedna mini kanapeczka jak dla przedszkolaka i jabłko…. A śniadanie na wyjazd to 2 beznadziejne kanapki i woda. Tak więc, radziłabym zamiast prosić o lunchboxy samemu coś przygotować przed wyjazdem. Wyjazd ogólnie bardzo pozytywny, za te cenę nie nastawiałam się na nic wielkiego i było lepiej niż się spodziewałam. Na drugi raz poszukałabym dla odmiany czegoś innego, ale na 1 raz było bardzo OK. Na pewno są hotele, które mają dużo lepszy standard ale zapewne nie za te cene. Poza tym ja się cieszę że miałam słońce, plażę…. I czysto w pokoju i coś do jedzenia i to mi wystarczyło, nie potrzebowałam luksusów i uważam, że jak się płaci mniejsze pieniądze to nie ma co oczekiwać kokosów. Uważam że i tak było dobrze 

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, 7Justyna7

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam na wstępie to był nasz pierwszy pobyt w egipcie zdecydowaliśmy się na ten ze względu na dobre oceny gości. Zaczynając od początku dotarlismy do hotelu 31.08 po 22.00 przywitano nas i poproszono nas odrazu na kolację naszych bagaży pilnowali przy recepcji. Po otrzymaniu zakwaterowania przyniesli nam bagaże. Pokój odświeżony czysty bez wielkich och ach ale dla nas było ok tv, klima, lodowka, sejf, codziennie sprzatany oczywiscie dobrze bylo zostawic co drugi dzien 1$ podejscie bylo lepsze. Jedzenie jak dla mnie trochę bez szału liczyłem na coś bardziej wyrazistego a tu praktycznie wszystko na jedno kopyto ale dało się zjeść być może taka mam opinie ponieważ rok wcześniej bylem w Hiszpanii i jedzenie tam a tu to niebo a ziemia owoce smierdzace stechlizna praktycznie nikt ich nie jadł i napoje bardzo bardzo słodkie . Zaletą hotelu jest plaża super rafa na plaży kelnerzy wręcz latają między wszystkimi i noszą drinki. A oczywiscie po otrzymaniu 1$ chodzili non stop. Na animacje nie bede sie wypowiadał bo mnje to nie interesuje dla mnie mogło ich nie być wcale. Bardzo wielu Polaków :-) to na plus. Alkohole regionalne no szalu nie ma ale się cos wypiło. Osoby chcące dorobić quady, zdjecia, masaż, pytają ale nie są uporczywe. Nie chcesz zrozumieją. I najważniejsze klątwa faraona dopadała wiele osób co było słychać wśród osób nie wiem czy to przypadłość tego hotelu czy ogolnie egiptu bo bylem tak jak pisalem 1 raz. Trzeba uważać nie jedzcie krewetek :-p. Personel uśmiechnięty chetny do pomocy. W jezyku polskim tez niektórzy rozumieja ale najlepiej angielski. Oglnie tygodniowy pobyt uważam za udany były niedociągnięcia ale tak jak pisalem wcześniej pewnje dlatego ze rok temu bylem w Hiszpanii czy polecę do egiptu jeszczr raz wątpię dla mnie za gorąco za duszno za krótki dzień 6-18 i ciemność.

Dziękujemy, gniewko91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, General Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Warm greetings from Suneo Club Reef Marsa,

On behalf of Suneo Club Reef Marsa resort’s Management and Team, please allow us to express our sincerest appreciation for your gesture of sharing your experience with us through TripAdvisor, it has provided us a vision that we succeed to achieve our goals and improve our service.
We are glad to hear you fully enjoyed the experience in Suneo Club Reef Marsa and your comments with regards to the helpful attitude of our associates made our motto complete. As our prime responsibility is to provide our guests a maximum level of satisfaction.

Once again, thank you very much and we are looking forward to host you in the near future.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Z czystym sercem polecam ten hotel - jest naprawdę super! Hotel, pokoje, basen, plaża - bardzo czyste, pokoje świeżo wymalowane, obsługa hotelu miła i bardzo pomocna. Przy okazji dopytują jak mija pobyt, czy wszystko jest w porządku i czy zgodnie z oczekiwaniami. Jedzenie dobre i urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Cudowna rafa tuż przy plaży zarówno dla tych, którzy nie potrafią pływać jak i tych, którzy nie boją się głębin (należy zabrać ze sobą buty do wody). POLECAM

1  Dziękujemy, wczasowicze1824
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, General Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Drogi naszym cenionym gościu,

Serdeczne pozdrowienia z Suneo Club Reef Marsa,

W imieniu kierownictwa i zespołu ośrodka Suneo Club Reef Marsa pozwól nam wyrazić nasze najszczersze uznanie za gest dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami za pośrednictwem strony TripAdvisor, dało nam wizję, że uda nam się osiągnąć nasze cele i ulepszyć nasze usługi.
Cieszymy się, że w pełni cieszyłeś się doświadczeniem w Suneo Club Reef Marsa, a twoje komentarze dotyczące pomocnej postawy naszych współpracowników dopełniły nasze motto. Ponieważ naszym głównym obowiązkiem jest zapewnienie naszym gościom maksymalnego poziomu satysfakcji.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i czekamy na przyjęcie w najbliższej przyszłości.

Dziękuję Ci,
Hotel Manager - Suneo Club Reef Marsa