Marsa Alam
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam na wstępie to był nasz pierwszy pobyt w egipcie zdecydowaliśmy się na ten ze względu na dobre oceny gości. Zaczynając od początku dotarlismy do hotelu 31.08 po 22.00 przywitano nas i poproszono nas odrazu na kolację naszych bagaży pilnowali przy recepcji. Po otrzymaniu zakwaterowania przyniesli nam bagaże. Pokój odświeżony czysty bez wielkich och ach ale dla nas było ok tv, klima, lodowka, sejf, codziennie sprzatany oczywiscie dobrze bylo zostawic co drugi dzien 1$ podejscie bylo lepsze. Jedzenie jak dla mnie trochę bez szału liczyłem na coś bardziej wyrazistego a tu praktycznie wszystko na jedno kopyto ale dało się zjeść być może taka mam opinie ponieważ rok wcześniej bylem w Hiszpanii i jedzenie tam a tu to niebo a ziemia owoce smierdzace stechlizna praktycznie nikt ich nie jadł i napoje bardzo bardzo słodkie . Zaletą hotelu jest plaża super rafa na plaży kelnerzy wręcz latają między wszystkimi i noszą drinki. A oczywiscie po otrzymaniu 1$ chodzili non stop. Na animacje nie bede sie wypowiadał bo mnje to nie interesuje dla mnie mogło ich nie być wcale. Bardzo wielu Polaków :-) to na plus. Alkohole regionalne no szalu nie ma ale się cos wypiło. Osoby chcące dorobić quady, zdjecia, masaż, pytają ale nie są uporczywe. Nie chcesz zrozumieją. I najważniejsze klątwa faraona dopadała wiele osób co było słychać wśród osób nie wiem czy to przypadłość tego hotelu czy ogolnie egiptu bo bylem tak jak pisalem 1 raz. Trzeba uważać nie jedzcie krewetek :-p. Personel uśmiechnięty chetny do pomocy. W jezyku polskim tez niektórzy rozumieja ale najlepiej angielski. Oglnie tygodniowy pobyt uważam za udany były niedociągnięcia ale tak jak pisalem wcześniej pewnje dlatego ze rok temu bylem w Hiszpanii czy polecę do egiptu jeszczr raz wątpię dla mnie za gorąco za duszno za krótki dzień 6-18 i ciemność.

Dziękujemy, gniewko91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, General Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Warm greetings from Suneo Club Reef Marsa,

On behalf of Suneo Club Reef Marsa resort’s Management and Team, please allow us to express our sincerest appreciation for your gesture of sharing your experience with us through TripAdvisor, it has provided us a vision that we succeed to achieve our goals and improve our service.
We are glad to hear you fully enjoyed the experience in Suneo Club Reef Marsa and your comments with regards to the helpful attitude of our associates made our motto complete. As our prime responsibility is to provide our guests a maximum level of satisfaction.

Once again, thank you very much and we are looking forward to host you in the near future.

Hotel Manager – Suneo Club Reef Marsa

Zrecenzowano: 3 września 2019

Z czystym sercem polecam ten hotel - jest naprawdę super! Hotel, pokoje, basen, plaża - bardzo czyste, pokoje świeżo wymalowane, obsługa hotelu miła i bardzo pomocna. Przy okazji dopytują jak mija pobyt, czy wszystko jest w porządku i czy zgodnie z oczekiwaniami. Jedzenie dobre i urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Cudowna rafa tuż przy plaży zarówno dla tych, którzy nie potrafią pływać jak i tych, którzy nie boją się głębin (należy zabrać ze sobą buty do wody). POLECAM

1  Dziękujemy, wczasowicze1824
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, General Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Drogi naszym cenionym gościu,

Serdeczne pozdrowienia z Suneo Club Reef Marsa,

W imieniu kierownictwa i zespołu ośrodka Suneo Club Reef Marsa pozwól nam wyrazić nasze najszczersze uznanie za gest dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami za pośrednictwem strony TripAdvisor, dało nam wizję, że uda nam się osiągnąć nasze cele i ulepszyć nasze usługi.
Cieszymy się, że w pełni cieszyłeś się doświadczeniem w Suneo Club Reef Marsa, a twoje komentarze dotyczące pomocnej postawy naszych współpracowników dopełniły nasze motto. Ponieważ naszym głównym obowiązkiem jest zapewnienie naszym gościom maksymalnego poziomu satysfakcji.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i czekamy na przyjęcie w najbliższej przyszłości.

Dziękuję Ci,
Hotel Manager - Suneo Club Reef Marsa

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jeden z trzech, sąsiadujących z sobą, hoteli Jaz Group (należącej do Tui) w Marsa Alam: Jaz Lamaya Resort, Jaz Grand Marsa i SuneoClub Reef Marsa. Dwa pierwsze pięciogwiazdkowe i Suneo cztero. Hotel wyremontowany w 2018 r. (dość pobieżnie) ale czysty i schludny. Obsługa sympatyczna i pomocna. Dużym atutem hotelu jest bliskość częściowo żywej rafy koralowej przy hotelowej plaży, można obserwować morską faunę stojąc po kolana w wodzie lub snurkując (cenne dla początkujących i dzieci). Ogromny teren trzech hoteli (dla lubiących spacery) dostępny dla wszystkich gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje z widokiem na morze i ogród.
1  Dziękujemy, Tabalug
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Warm greetings from SuneoClub Reef Marsa,

On behalf of SuneoClub Reef Marsa’s Management and Team, please allow us to express our sincerest appreciation for the amazing comments you mentioned on TripAdvisor.
With great pleasure, we aim to guarantee our valued guests a feeling of being home while away from home, and your comments have given us more satisfaction than what you have experienced during your stay here at SuneoClub Reef Marsa.
As such, we will strive to provide our guests even better hospitality service not only to meet but in order to surpass their expectations.
We wish to thank you for mentioning and appreciating our staff, and our customer service as they were all intended to provide you comfort and an enjoyable stay.

Once again, thank you very much and we are looking forward to welcoming in the near future.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wszystkim obawiajacym się, z czystym sumieniem, polecam ten hotel.
To była nasza pierwsza wizyta w Marsa Alam i była dla nas bardzo miłym zaskoczeniem.
Hotel nie duży i spokojny, w którym na pewno można miło wypocząć. Dojazd z lotniska to tylko 15 minut. Bardzo ładna rafa przy hotelu, nawet lepsza niż przy 5-gwiazdkowych Jazach obok, leżaki dostępne o każdej porze, zarówno przy basenach jak i na plaży. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie, oczywiście trzeba uważać bo łatwo przytyć
Cała obsługa hotel, od recepcji, poprzez restaurację i bary, po sprzątajacych i dbających o cały teren, bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna.
Może trochę mało animacji, ale to tak żeby się czegoś czepić, i bary przy basenach i plaży otwarte tylko do 17-tej☹️ ale poza tym same plusy. Naprawdę mogłabym tam spędzić urlop jeszcze raz.

Dziękujemy, EwaR1196
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z wczasów w hotelu Suneo Club.
Jak dla nas było idealnie , hotel po remoncie , leżaki i osprzęt na basenach nowy, przy plaży starsze leżaki .
Cisza spokój , nie ma rezerwowania leżaków, o każdej porze można znależć masę wolnych leżaków.
jedzenie bardzo dobre , duży wybór potraw słodyczy , owoców (codziennie jadłem zupy czego nie robię nawet w domu)
obsługa wyśmienita , przemiła i zawsze uśmiechnięta od opiekuna zieleni po managera
osobiście polecam barmanów Mohameda i Taha, chociaż wszystkim należą się słowa uznania.
a nasz sprzątający Ajman to człowiek którego pomysłowość i umiejętności w wystroju pokoju nie miała granic , a z jego twarzy nie schodził uśmiech , ponadto przemiła obsługa restauracji , wspaniali kucharze i nieodzowne zapytanie "czy jest ok" z ust całej obsługi
ponadto niewiele animacji , ale przyznać należy że animatorzy mieli nie lada problem do namowy na udział w zabawach ,grach itp pomimo ich usilnych starań .
można korzystać z atrakcji w sąsiednich hotelach.
wspaniała rafa , duża różnorodność ryb i stworzeń , ponadto polecamy wycieczkę na snorkowanie w Hamacie
oraz safari na kładach. Jest bezpiecznie i polecam wszystkim . Na pewno pomyślę o powrocie

Dziękujemy, Wojtek B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SuneoClubReef, Manager, SuneoClub Reef MarsaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019