Hotel godny polecenia. Obsługa miła, pokoje ładne i schludne, basen z barem i całkiem sporo animacji. Jedzenie naprawdę dobre i spory wybór. Osobiście bardzo podoba mi się wystrój który jest mieszanką klasyki budownictwa egipskiego i nowoczesności.

Dziękujemy, Grzegorz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Grzegorz K,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w Novotel Marsa Alam. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pana recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Manager Generalny

My niestety nie polecimy nikomu tego hotelu. Pomimo pieknych zdjec i faktycznie ladnego hotelu, jest to miejsce pelne skrajności. Zaczne od sytuacji w dniu naszego wyjazdu. Rozumiem ze pokoje zdawalismy o 12 a wyjazd byl dopiero o 17.30. Nie rozumiem jednak dlaczego 3/4 osob z naszej grupy została po zdaniu pokoju w opaskach, mogac isc na obiad a nam i jeszcze 4 osobom kazano zaplacic 20$. Co to za dyskryminacja i selekcja.... Jedni moga jeszcze zjesc a inni niech placa. My sie poczulismy jak śmiecie. Na nic sie zdaly zapewnienia pani rezydent ze mozemy isc na obiad, bo widzielismy ze ludzi wypraszano z restauracji. Poza tym nie pozwolono nam sie skontaktować z kierownikiem w sprawie wyjasnienia. Dodatkowo kazda grupe na wstepie obsluga recepcji naciaga na lepszy pokoj, ale po cichu. I tak znajomi zaplacili 20$ a pokoj i tak mieli praktycznie na koncu obiektu. My zaplacilismy 30$ i akurat pod tym względem sie nam udalo. Nie polecimy tez Novotelu ze wzgledu na jakość jedzenia. Bylo go duzo, przez pierwsze dwa dni bylo to dla nan WOW... ale po dwoch dniach zaczely sie bjegunki i bol brzucha. I tak sie to cieglo do dzis, czyli do tygodnia po powrocie do Polski. Niestety widzielismy jak w niektórych barach szklo jest jedynie lekko plulane. Nie pilismy napoi z lodem, nie jedlismy swiezych warzyw i owocow. Najgorsze byly napoje z automatow z baru w basenie. I tak o 7 mozna zapomniec. Ogolnie urlop byl super, ale nie mozna się nim w pelni cieszac majac problemy po kazdym posilku. Pracownicy recepcji tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Ale brawa dla animatorow i barmanow

Dziękujemy, Mateusz M

Dear Mateusz M,

we thank you very much for taking the time to write to us after your stay at the Novotel Marsa Alam and deeply regretting that the services provided did not meet your expectations. We apologize for the inconvenience caused. The hotels of the brand Novotel make every effort to provide you with the best possible service quality during your stay. Your opinion is of utmost interest to us. In addition, we can assure you that the necessary measures will be taken to sustainably improve the quality of the named services.

Regarding the bracelets, Kindly be informed that the international time for check out is at 12:00 and first day for check-in our guests starting with Lunch and for last day the last meal is breakfast. For any extra meals it’s always with extra charge. I would like to assure you that no difference is happening between any of our guests.

Regarding the rooms, I would like to clarify with you that all our rooms are the same standard and the only difference is with room view and there is supplement to upgrade for each category.

Regarding the food issue, we would like to highlight that, at Novotel Marsa Alam Resort; we cater to receive more than 700 clients per day from different nationalities with different needs. At the mentioned date, we do not have at the hotel or from our doctor any traces of similar case. We would appreciate if you had brought the issue to the management attention on site, we would take the necessary actions, i.e escorting you to the hospital to get a laboratory report because of the stomach upset. Meanwhile, in a hot country like Egypt, as repetitive notice from our hotel’s guest, it could be caused by high temperature and an exposition to the sun for long hours combined with very cold drinks. We apologize for the inconvenience experienced.

We assure you 100% that Novotel Marsa Alam is sticking to a very strict food safety and hygiene procedures and is regularly checked by international auditors.

We appreciate your sharing your concerns, and it is our hope that you will give us the opportunity to better serve you in the near future.

Sincerely,

General Manager

W hotelu spędziliśmy z dziewczyną i parą przyjaciół 11 dni. Hotel położony przy pięknej rafie koralowej jednak daleko od innych atrakcji. Morze piękne jednak dostępne maksymalnie 2 godziny w ciągu całego dnia przez czerwoną flagę. Pokoje w sam raz, nasze były z ładnym widokiem na morze, codziennie sprzątane, żadnego problemu. Na basenie przy barze trzeba było zajmować leżaki wcześnie rano bo później nie było miejsca, przy drugim basenie i przy plaży nie było z tym problemu. Ratownik na basenie mógł częściej zwracać uwagę na dzieci, które czasami przesadzały przy wskakiwaniu do basenu. Obsługa recepcji miła, pomocna, bez zarzutu. Obsługa restauracji niestety często myliła zamówienia napojów lub czasami całkiem o nich zapominała, sprawiali wrażenie jakby nas ignorowali. Jedynie menadżer starał się wszystko ogarnąć i dopilnować porządku, jednak to za mało. Jedzenie średnie, monotonne, trzeba było uważać co się je, jak na taki hotel słabo. Bardzo polecam włoską restauracje a'la carte, z włoską kuchnią miało to mało wspólnego ale jedzenie pyszne i obsługa świetna. Szczególne pochwały do barmanów Soliman, Ali i Eslam, robili świetne drinki i mieli oczy dookoła głowy, w dodatku bardzo mili. Animacje na wysokim poziomie, codziennie wieczorne show. Największe podziękowania dla Gouda, Francesco, Alex i Salem, dzięki nim nie można było się nudzić. Minusem hotelu były muchy, czasami wydawało się że są wszędzie. Sklepy w hotelu to plus jednak ich obsługa jest niepoważna, życzą sobie za dużo pieniędzy i szybko się denerwują. Ogólnie było dobrze ale tak jak w tytule, pozostał lekki niedosyt.

2  Dziękujemy, michalpolska97

Szanowny Panie michalpolska97,

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w Novotel Marsa Alam. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. W ramach Novotel, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Pragniemy zapewnić, że już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelować problem i uniknąć jego powtórzenia się w przyszłości. Jesteśmy wdzięczni, że podzieliła się podzielił się Pan z nami swoimi doświadczeniami i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości.

General Manager

Fotofraf w hotelu robi świetne zdjęcia warte uwagi. Abdullah(fotograf) jest w swoim fachu profesjonalistą, który poświęcił nam dużo uwagi i cierpliwości co przełożyło się na efekt. Super pamiątka, która zostanie nam na lata. Dziękujemy, pozdrawiamy Justyna i Kamil

Dziękujemy, justyna_biskup
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani ustyna_biskup,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w Novotel Marsa Alam. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pani recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsi animatorzy jakich mieliśmy. Zainteresowani turystami przebywającymi w hotelu, dziećmi bawiącymi się i pływającymi w basenie. Zachęcają do zabawy,organizują wieczorem mini disco dla dzieciaków pózniej dla dorosłych wszelakiego rodzaju imprezy. Podchodzą do stolików,pytają czy wszystko ok,czy mogą coś zmienić,w czymś pomóc...
The best team...S

1  Dziękujemy, Magdalena L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Magdalena L,