W hotelu spędziliśmy z dziewczyną i parą przyjaciół 11 dni. Hotel położony przy pięknej rafie koralowej jednak daleko od innych atrakcji. Morze piękne jednak dostępne maksymalnie 2 godziny w ciągu całego dnia przez czerwoną flagę. Pokoje w sam raz, nasze były z ładnym widokiem na morze, codziennie sprzątane, żadnego problemu. Na basenie przy barze trzeba było zajmować leżaki wcześnie rano bo później nie było miejsca, przy drugim basenie i przy plaży nie było z tym problemu. Ratownik na basenie mógł częściej zwracać uwagę na dzieci, które czasami przesadzały przy wskakiwaniu do basenu. Obsługa recepcji miła, pomocna, bez zarzutu. Obsługa restauracji niestety często myliła zamówienia napojów lub czasami całkiem o nich zapominała, sprawiali wrażenie jakby nas ignorowali. Jedynie menadżer starał się wszystko ogarnąć i dopilnować porządku, jednak to za mało. Jedzenie średnie, monotonne, trzeba było uważać co się je, jak na taki hotel słabo. Bardzo polecam włoską restauracje a'la carte, z włoską kuchnią miało to mało wspólnego ale jedzenie pyszne i obsługa świetna. Szczególne pochwały do barmanów Soliman, Ali i Eslam, robili świetne drinki i mieli oczy dookoła głowy, w dodatku bardzo mili. Animacje na wysokim poziomie, codziennie wieczorne show. Największe podziękowania dla Gouda, Francesco, Alex i Salem, dzięki nim nie można było się nudzić. Minusem hotelu były muchy, czasami wydawało się że są wszędzie. Sklepy w hotelu to plus jednak ich obsługa jest niepoważna, życzą sobie za dużo pieniędzy i szybko się denerwują. Ogólnie było dobrze ale tak jak w tytule, pozostał lekki niedosyt.

2  Dziękujemy, michalpolska97
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie michalpolska97,

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w Novotel Marsa Alam. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. W ramach Novotel, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Pragniemy zapewnić, że już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelować problem i uniknąć jego powtórzenia się w przyszłości. Jesteśmy wdzięczni, że podzieliła się podzielił się Pan z nami swoimi doświadczeniami i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości.

General Manager

Fotofraf w hotelu robi świetne zdjęcia warte uwagi. Abdullah(fotograf) jest w swoim fachu profesjonalistą, który poświęcił nam dużo uwagi i cierpliwości co przełożyło się na efekt. Super pamiątka, która zostanie nam na lata. Dziękujemy, pozdrawiamy Justyna i Kamil

Dziękujemy, justyna_biskup
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani ustyna_biskup,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w Novotel Marsa Alam. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pani recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsi animatorzy jakich mieliśmy. Zainteresowani turystami przebywającymi w hotelu, dziećmi bawiącymi się i pływającymi w basenie. Zachęcają do zabawy,organizują wieczorem mini disco dla dzieciaków pózniej dla dorosłych wszelakiego rodzaju imprezy. Podchodzą do stolików,pytają czy wszystko ok,czy mogą coś zmienić,w czymś pomóc...
The best team...S

1  Dziękujemy, Magdalena L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Magdalena L,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śmiało mogę polecić hotel. Obsługa na wysokim poziomie, pokoje na duży plus. Animatorzy zasługują na ocenę "6". Zdecydowanie widać, że bardzo lubią Polaków. Wszytko dokładnie tak jak sobie wyobrażaliśmy. Szczerze polecam!...S

Dziękujemy, maciejw3100

Drodzy maciejw3100,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Pozdrawiamy,

General Manager

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje super. Obsługa na najwyższym poziomie. Wszędzie czysto i każdy jest zawsze chętny do pomocy. Widać że bardzo lubią tutaj Polaków. Codziennie ciekawe animacje. każdy może poczuć się wyjątkowo, animatorzy poświęcają bardzo dużo czasu gościom hotelu. Bardzo serdecznie polecam...S

Dziękujemy, Karolina P

Szanowna Karolina P,