Marsa Alam
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Byliśmy w tym hotelu tydzień czasu z pakietem all inclusive. Obsługa była pomocna i profesjonalna, dzięki temu udało nam się bardzo szybko zameldować i rozpakować w pokoju. Był przestronny i zadbany. Oczywiście codzienne sprzątanie pokoju było w pakiecie. W restauracji, kelnerzy podchodzili do nas bardzo przyjaźnie i pomagali w wyborze jedzenia. Nie ma na co narzekać, nie chodziliśmy głodni. Jednak w naszej opinii, jedzenie było zbyt mało zróżnicowane w szczególności posiłki obiadowe. Wieczorowe animacje były na wysokim poziomie, dzieciaki były bardzo zadowolone z całego pobytu i nie narzekały na nudę, a to dla nas najważniejsze. Przy plaży jest wiele leżaków i nie ma problemu z wolnymi miejscami. Plaża jest piaszczysta, a wejść do wody można również przez długie molo. Właśnie przy plaży można spotkać tubylców oferujących wycieczki fakultatywne, jednak my wybraliśmy ofertę z Tiba tour com. Znaleźliśmy dużo tańsze oferty oraz bardziej urozmaicone. Będziemy dobrze wspominać nasze wakacje w tym miejscu głównie ze względu na jedzenie oraz obsługę. Kolejny raz w Egipcie i kolejny raz dobrze spędzony urlop.

Dziękujemy, mrsvinat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Drodzy mrsvinat,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Fajny hotel. Czysto, miło, profesjonalny personel, pyszne jedzenie, świetna architektura. Piękna plaża, molo i rafa pełna kolorowych rybek. Trzy baseny. Przemili animatorzy, cały personel bardzo przyjazny, uśmiechnięty i pomocny. Posiłki bardzo smaczne i wszystko świeże. Polecam na wakacje, relaks aż miło.
Duże przestronne pokoje, dokładnie sprzątanie, klimatyzacja ( budynki postawione w taki sposób, ze nawet w ciągu dnia pokój trzymał przyjemny chlodek po wyłączeniu klimatyzacji). Cały hotel przestronny, każdy znajdzie dla siebie mile miejsce. Ładne ogrody. Wszystko na plus. Polecam

Dziękujemy, kik20162016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2019

Szanowna kik20162016,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w Novotel Marsa Alam. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pani recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Z poważaniem,

Manager Generalny

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Hotel duży rozłożysty, czysty i zadbany, położony w pierwszej linii brzegowej. Jedzenie dobra i świeże. Pokoje duże i czyste, codzienne sprzątane.
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne w stosunku do obiektu jak i obsługi.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, jaro-G66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Drodzy Jarosław G,

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Hotel fajny i pięknie usytuowany, Zejście do morza z pomostu. W połowie drogi są też schodki do uroczego "jacuzzi w morzu"-tam woda po kolana i cieplutko. Rafa przepiękna.
Kuchnia i każdy posiłek był przepyszny! Polecam hotel Novotel

1  Dziękujemy, Iwona G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Drodzy Iwona G,

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Bardzo dobry hotel, smaczne jedzenie, choć mało zróżnicowane, miła grupa animatorów, którzy dobrze radzą sobie w wielu dziedzinach, super spędzony czas, może wrócimy z rodzinką na następne wakacje. Przemiła obsługa, otwarta na prośby gości. Z okazji rocznicy ślubu rodzice dostali pyszny tort

Dziękujemy, ameliawaliszewska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amrsalah10, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

Dear ameliawaliszewska,

First of all, we congratulate you with your Wedding Anniversary and we thank you for choosing our Novotel Marsa Alam hotel for such a special occasion.We take a lot of pleasure in making each of our guests' visits "fantastic", especially when it comes to special occasions.

Thank you once again for making us your choice hotel and for your constructive critics, we certaily look forward to serving you again and to have the opportunity to exceed you expectations in a not too distant future.

Sincerely,