Jaz Lamaya Resort(Marsa Alam)
285 USD
485 USD
102 USD
180 USD
  • Basen
Jaz Grand Resta(Marsa Alam)
230 USD
223 USD
  • Basen
232 USD
223 USD
Priceline
Uwaga, okazja! 39% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 39% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (364 USD).

180 USD
201 USD
177 USD
  • Śniadanie w cenie
Aurora Bay Resort(Marsa Alam)(Świetna cena!)
578 USD
182 USD
  • Śniadanie w cenie
Coral Hills Resort Marsa Alam(Marsa Alam)(Świetna cena!)
100 USD
78 USD
Hotels.com
162 USD
Priceline
Zrecenzowano 11 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest bardzo dobry, jedzenie jest bardzo dobre, codziennie wieczorem są występy karaoke, egipskie pokazy taneczne, pokazy taneczne, konkursy. Animatorzy zapewniają codziennie atrakcje siatkówka, wodny aerobic❤ ❤

Data pobytu: grudzień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Magdalena K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Galal E, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 12 grudnia 2017

Szanowna Pani Magdalena K,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w Novotel Marsa Alam. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana, że Pani opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Pokoje ładne, nowocześnie urządzone, otoczenie hotelu czyste, zadbane. Jedzenie ok, każdy znajdzie coś dla siebie. Alternatywą dla obiadu może być burger i frytki podawane w barze przy basenie, polecam. Jeśli chodzi o alkohol to piwko jest ok, drinki to kwestia upodobań. Obsługa bez zarzutu, nigdzie nie spotkałam się z tak pozytywnym nastawieniem, taką troską i dbałością o szczegóły. Wszyscy są mili, manager bardzo sympatyczny, gotowy do pomocy. Animatorzy najlepsi jakich poznałam, uśmiechnięci, otwarci, towarzyscy, nienachalnie zachęcają do udziału w animacjach. Polecam naukę tańca bachata oraz gry na plaży. Dwa razy w tygodniu "egipski wieczór", bardziej uroczysta kolacja, tematyczne show w barze. Basen podgrzewany przy restauracji idealny na listopad, ponieważ woda w morzu nie jest zbyt przyjemna. Plaża super, w listopadzie nie ma problemu ze znalezieniem wolnego leżaka, pogoda dopisuje (25-27*C), momentami bywa wietrznie. Wi-Fi działa na terenie całego obiektu również na plaży.
Na pewno tam wrócę!! <3

Data pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Małgorzata W

Szanowna Pani Malgorzata W,

Zrecenzowano 7 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel otoczony zielenią. Mieliśmy pokój w budynku 21 z wyjściem tarasowym na basen. Dwa baseny ten przy pokoju bez podgrzewanej wody idealny bo woda nie była gorąca. Drugi przy lobby hotelowym z podgrzewaną wodą. Pokoje przestronne, urządzone bardzo gustownie. Na wyposażeniu lodówka, czajniki (kawa,herbata). Klimatyzacja trochę głośno chodziła, ale o tej porze roku nie była nam potrzebna. Cały kompleks bardzo przyjemny. Jeśli chodzi o jedzenie każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Przy basenie od 13 podawane dobre hamburgery
Plaża bardzo duża, parasole i leżaki których jest dużo. Długo pomost który nocą jest pięknie oświetlony. Z pomostu zejście do morza i można spokojnie nurkowac, ale jak jest żółta lub zielona flaga. Nam się udało tylko raz nurkowac,bo fale i wiatr szalały. Aczkolwiek można wybrać się spacerkiem w inne miejsce gdzie w zatoce byli spokojniej i przyjemnie.
Obsługa hotelowa rewelacyjna. Szczególne podziękowania dla Ayad naszego barmana przy basenie i lobby hotelowym. Młody, uśmiechnięty i bardzo pozytywny chłopak, który już wiedziała co pijemy i zawsze nas zaskakiwał pozytywnie.
Drugie podziękowania dla Abdallha, który uśmiechnięty zawsze nas obsługiwał w restauracji i zawsze dopilnował aby niczego nam nie brakowało.
Mili animatorzy, codziennie wieczorem animacje.
Dużym plusem, że było mało ludzi i słonko było przyjemne
Dziękujemy za super wakacje i z przyjemnością polecimy hotel znajomym

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, KateKate1979

Szanowna Pani KateKate1979,

Zrecenzowano 6 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję spędzić dwa tygodnie w Novotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Około godziny jazdy autokarem od lotniska. Pod względem wyglądu hotel na prawdę ładny, pokoje duże przestronne i nowoczesne w środku. Zestaw do zrobienia herbaty, lodówka na wodę która codziennie jest uzupełniana i tv z możliwością podłączenia hdmi lub usb. Pokoje sprzątnie codziennie. Wszystkie pokoje identyczne. W hotelu są 3 baseny z czego jeden tylko podgrzewany, w dwóch pozostałych zimna woda w listopadzie (nie zdąży się nagrzać) + jeden basy kryty. Plaża ok. Najlepsza jest chyba rafa przy hotelu, po zejściu z pomostu można podziwiać piękna rafę. Ze względu na często wietrzne dni często jest czerwona flaga. Jedynym minusem jest jedziecie, które jest dosyć monotonne, ale zawsze coś się znalazło do zjedzenia. Alkohol regionalny, raczej słaby. Jesli chodzi o wycieczki to hotel jest dobrze położony dla osób które chcą zwiedzić Luksor (wyjeżdża się najpóźniej), natomiast polecam wybrać się na snurkowanie na wyspy Qulaan. Tam można zobaczyć piękne wyspy z piękna rafą i rybami. Niestety droga do portu trwa ok 3,5-4 h.
Podsumowując polecam hotel na wypoczynek i snurkowanie.

Data pobytu: listopad 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, novelisimo

Szanowny Panie Novelisimo,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w Novotel Marsa Alam. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jesteśmy Międzynarodowym Hotelem. Nasi goście pochodzą z całego świata. Każda Narodowość posiada własny smak i obyczaje, którym staramy się sprostać. Nie zawsze jest łatwo spełnić wszystkie oczekiwania ale zawsze, bierzemy pod uwagę Państwa Komentarze.

Uprzejmie informujemy, że podobnie jak w większości hoteli w Marsa Alam z uwagi na położenie przy rafie koralowej, wejście do wody jest możliwe tylko z pomostu, a czerwona flaga jest wywieszana w wietrzne dni dla bezpieczeństwa Naszych Gości.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano 6 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, w którym jest bardzo dużo miejsca, leżaków nie brakuje. Pokoje bardzo duże, czyste (codziennie sprzątane), obsługa na najwyższym poziomie, jedyne do czego można się przyczepić to jedzenie, które jest dość monotonne, ale zawsze coś tam wybrać można. Najlepszy team animatorów jaki kiedykolwiek spotkałam. W pobliżu hotelu przepieknayrafa, do której prowadzi długi pomost, można spotkać również delfiny. Niestety często jest czerwona flaga, ponieważ są tutaj dość silne wiatry, które powodują duże fale.

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Zuzanna W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Galal E, General Manager, Novotel Marsa AlamOdpowiedź udzielona 15 grudnia 2017

Szanowna Pani Zuzanna W,

Codzienny bufet jest staranie przygotowywany z uwaga o coraz nowsze elementy by dorównać najbardziej wygórowanym smakom.