Jaz Grand Resta(Marsa Alam)
172 USD
  • Basen
155 USD
80 USD
Uwaga, okazja! 22% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 22% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (103 USD).

178 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 23/07
103 USD
  • Śniadanie w cenie
Jaz Lamaya Resort(Marsa Alam)
233 USD
228 USD
100 USD
98 USD
Expedia.com
  • Basen
Aurora Bay Resort(Marsa Alam)(Świetna cena!)
118 USD
80 USD
134 USD
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (149 USD).

147 USD
134 USD
Priceline
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017

Byliśmy dwa razy zimą i latem. Piękna rafa. Latem woda cieplutka, dużo fajnych animacji, pozdrowienia dla Mido, Jani i iBrownie. Niesamowite stworzonka z ręczników układane przez pana sprzątajacego. Bardzo miła obsługa.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, annajel2017
Zrecenzowano 20 lipca 2017

W drugiej połowie maja mieliśmy okazję gościć w hotelu Brayka Bay. Sam hotel jest dosyć rozległy - jest to tak naprawdę kompleks trzech hoteli - z których otwarte są dwa. Hotel jest położony przy pięknej zatoce ze wspaniałą rafą koralową i łagodnym zejściem do morza.W czasie naszego pobytu hotel był obłożony jak szacuję w jakiś 75 procentach. Pomimo tego znalezienie wolnego leżaka na plaży ok. godziny 8.00 graniczyło niemal z cudem (wszystko pozajmowane w dużej mierze przez naszych południowych sąsiadów, których w hotelu było bardzo dużo) natomiast naszych rodaków w hotelu było bardzo mało.Obsługa hotelu bardzo miła i uczynna, w hotelu bardzo dużo starannie wypielęgnowanej zieleni .... i na tym plusy chyba się kończą. Warto jeszcze wspomnieć o dobrym jedzeniu, które było dobrze doprawione, natomiast wybór nie był zbyt duży. W hotelu Brayka Bay funkcjonują praktycznie dwa bary: jeden przy plaży oraz przy basenie niestety widać już na nich ząb czasu i to dość mocno. Napoje podawane w kubkach plastikowych, które były już bardzo mocno zużyte.Brak przekąsek pomiędzy posiłkami nie licząc pseudo - pizzy podawanej od godz. 15,00. Warto również w tym miejscu obalić mit często spotykany w różnych recenzjach,że "hotel jest w zatoce to nie wieje". Jest to nieprawda ponieważ bywały dni, kiedy przy basenie nie można było rozłożyć parasola - właśnie ze względu na wiatr. Ilość leżaków przy basenie również pozostawia sporo do życzenia. Warto również nadmienić o nie działającej klimatyzacji, zarówno w restauracji jaki i barze w lobby. Jeżeli chodzi o animacje to odbywały się głównie w sąsiadującym hotelu Brayka Beach. Był to mój kolejny pobyt w Egipcie, uważam, że hotel jest dosyć słaby jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z wypoczynku w hotelu Brayka Bay Resort.To miejsce do którego będę wracać z rodziną.Przemiła,nienachalna obsługa,wyżywienie bardzo dobre,zadbane wygodne pokoje w klasycznym stylu,kompleks hotelowy tonie w doskonale utrzymanej egzotycznej zieleni,plaża z właściwą dla liczby gości ilością leżaków i parasoli ,sprawnie działające bary,zadbane baseny.Dostępność do dobrze zachowanej rafy nawet przy wysokiej fali ze względu na położenie w zatoce.Jest to miejsce godne szczerego polecenia,zarówno dla rodzin z dziećmi,miłośników rafy,jak i osób ceniących dobrze zorganizowaną rozrywkę w godzinach wieczornych.Danuta W.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, julita12017
Zrecenzowano 19 kwietnia 2017

Bardzo piękne miejsce. Byłam na początku kwietnia i temperatura wody i powietrza była wyśmieinta do nurkowania bez pianki.
Hotel bardzo dobry, organizacja i obsługa wyśmienite.
Należy pamiętać, że hotel składa się z dwóch części:
a) starej Brayka Bay, czrety gwiazki
b) nowej Brayka Royal, pięć gwiazdek
Stara część (Brayka Bay) jest znacznie lepsza i nie różni się standardem od nowej.
Natomiasta stara część ma więcej ogrodów, jest bardziej zielona i większa, budynki są niższe przez co intymniejsze wśród zieleni i ma plażę. Z części nowej (Brayka Royal) jest oddalona od plaży i nie ma tak ładnych ogrodów.
Stanowczo polecam starą część. Nie dajmy się złapać na 5 gwiazdek z tej nowej.
Poza tym wszystko rewelacyjne. Polecam też pakiet 4 wycieczek z 80 dolarów (Safari z quadami, nurkowanie na super plaży Sharm El Luli, Port Galib oraz mmiasto Al Quiseir). To dobra cena (w pakiecie z biura podrózy ITAKA) i warto z niej skorzystać.
Jedzenie bardzo dobre. Warto spróbować egipskiego jedzenia podczas lunch'u w Tamara bar (należy zamówić dzień wcześniej, ale jest wliczone w opcję allinclusive).
Sprzęt do snorklingu można kupić na miejscu w sklepikach hotelowych w tej samej cenie, co w Europie.
Jedyny defekt to internet. Za tydzień trzeba zapłacić 50 euro. Nie ma internetu za darmo nawet w recepcji, ani nigdzie indziej. Dlatego już na lotnisku po przylocie trzeba kupić kartę. Jest ona tania (15 dolarów) i na 1,25 GB. To na trochę wystarczy, a 15 dolarów to nie 50!
Ogólnie bardzo polecam i uważam, że to świetna opcja na wakacje, szczególnie wiosną.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Edyta W
Zrecenzowano 15 kwietnia 2017

Hotel , a właściwie kompleks hotelowy składający się z Royal i Bay to potężna powierzchnia wokół zatoki z fajną rafą.Dzięki swojemu położeniu ( zatoka ) wiatr staje się prawie nie odczuwalny co pozwala na codzienne snurkowania. Jak to w Marsa Alam hotel położony jest na pustyni wokół zatoki.Cisza .spokój i o to nam chodziło. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo mili i kulturalni bez parcia na napiwki.Szczególne podziękowania dla barmana Mohameda Elmoghazy z lobby baru Tiffany w części Bay .Wszystkie atrakcje i animacje w sezonie zimowym odbywają się w części Bay , w części Royal totalna cisza. W sezonie zimowym jeden basen podgrzewany tylko w Royal , ogólnie baseny czyste ładnie położone na różnych poziomach. Zjeżdżalnie czynne ale nie skusiliśmy się na zjazd do lodowatej wody. Plaża potężna z niezliczoną ilością leżaków , dla lubiących spacerować jest potężna ilość alejek wśród wspaniałej i licznej zieleni , która jest wizytówką hotelu. Przykładowo przejście z jednego krańca zatoki na drugi trwało ok godziny .Hotel nie jest dla tych którzy chcą mieć wszystko pod nosem. Na plaży wyznaczona jest strefa ciszy.Jedzenie z uwagi na niewielkie obłożenie turystów ( grudzień przed świętami ) dość skromne ale każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pyszne lody włoskie w barze na plaży. Bardzo dobra pizza w barze przy basenach Bay. Pokój nasz był may ale bardzo przytulny , codziennie sprzątany. Woda mineralna codziennie uzupełniana ,Był to nasz 10 pobyt w Egipcie i uważamy że hotel jest rewelacyjny , pomimo niskiego obłożenia i wyłączonej z użytku dużej jego części. Postanawiamy wrócić ponownie w sezonie letnim. Z całego serca polecamy ten hotel dla ludzi ceniących spokój i wysoki standard .

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Gabriel W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Moataz E, Guest Relations Manager, Brayka Bay Reef ResortOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2017

Dear Gabriel,

Thank you for visiting the Brayka Resort and for taking the time to review your experience. We are very pleased that you enjoyed your visit and we look forward to welcoming you back.

Best Regards
Brayka Resort