Witam, byliśmy w tym hotelu na początku września przez 7 dni. Po pierwsze jeśli chodzi o WODE, masakra.... na początku dostaliśmy jedną butelkę plastikową 1,5l w lodówce i przez następne dni nic. Woda jedynie z dystrybutora, po której choroba Faraona gwarantowana. Jeśli chodzi o alkohole, rozlewane w 100ml kubeczkach plastikowych, po dolarach dla barmanów udało sie uzyskać 150 ml szklanke. Jedzenie monotonne, słabe, zero urozmaicenia. WIeczorami dania z grilla najlepsze, poza tym wszystko to samo, na kolacjach brakowało piwa. Kelnerzy i barmani patrzą tylko kiedy dostaną dolary. Osoba sprzątająca pokoje bardzo przyjemne, ale też musisz dać dolara, bardzo natarczywi. W dzien wylotu odcinają opaskę o 12 i trzeba później czekać na autokar który przyjeżdża około 19. Dostep jedynie do basenu i plazy. Co do plusów jedynie plaza i rafa koralowa oraz pomost. Jedyne plusy.. Nie wspomne juz o natarczywych ludziach którzy ciągle namawiają na różne "atrakcje".... wielblad 10 min 10 $. Naciągacze... woda w hotelu 3$ wystarczy wyjść do hotelowego sklepu na zewnątrz i kupisz za 1.5$.. Hotel w oplakanym stanie nadający sie do kompletnego remontu. Przez 7 dni identyczne sniadania...... Klimatyzacja w pokojach to raczej nawiew niż klimatyzacja, aczkolwiek nie było to duzym minusem. Basemy pod wieczór widać jak woda jaki jest stojąca ile syfu się w nich znajduje ale nikt nie mysli nawet sie tym zająć.. NIE POLECAM!!! Najgorszy hotel zaslugujacy na 3*** max! Dwie gwiazdki za rafe, morze oraz pomost.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje z widokiem na morze
Dziękujemy, Daniel L

Wszystkie negatywne opinie ktore przeczytlem na tej stronie potwierdzily sie. Jeszcze rok temu hotel był super, ludzie wracali tam nawet 3 raz z rzędu (pozytywy są jeszcze z ,,dobrego okresu"). W TYM ROKU WSZYSTKO SIE ZMIENILO. Na początek próbują naciągnąć 35$ za lepszy pokój (nie dajcie się, prawie wszystkie pokoje są takie same). Jedzenie bardzo słabe i codziennie to samo ale zawsze jakoś można przetrwać na kurczaku i ryżu (tylko czy o to chodzi w wakacjach all inclusive ????) Najgorsze są ALKOHOLE I NAPOJE. Żadnego alkoholu wysokoprocentowego nie da się przełknąć (śmierdzi nafta, bardzo słaby bimber) a ci którym się udało na drugi dzień chorowali. Tylko piwo i woda nadawala sie do picia, niestety czesto brakowalo piwa co dla mnie bylo szokiem. Wszystko podawane w kubeczkach 100 ml czyli jedno piwo = 5 razy spacer do baru. Zdarzyło mi się też że poszedłem głodny spac bo restauracje zamknęli 15 min przed końcem kolacji i już nie dostałem jedzenia (dramat !!!) W pokoju mrówki i raz nawet jaszczurka. Ogólnie widać starość, hotel dość wysluzony. Jeśli chodzi o obsługę to każdy patrzy tylko na kasę (jak nie dasz napiwku traktują Cię źle). Oczywiście nie wszyscy ale większość. Plus to taki że w miarę dbają o czystość wokół hotelu i basen. Jednak ciągle strasznie śmierdzi szambem ponieważ od rana do wieczora podlewaja nim wszystko. Jestem w stanie to zrozumieć bo wyhodować coś na pustyni nie jest łatwo ale mogli by to robić w odpowiednich porach!!! Jeśli chodzi o moją subiektywną opinię hotel zasługuje na słabe 3*. Słabe dlatego że w niektórych 3* hotelach w których byłem, było znacznie znacznie lepiej.

Dziękujemy, Uchwat
Zrecenzowano: 10 września 2019

Nigdy więcej nie pojadę w takie miejsce, fakt, że skusiła mnie dobra cena, ale nawet to nie tłumaczy bezczelnego zachowania niektórych facetów z obsługi. Naganiacze przechodzili samych siebie, przez dobrą godzinę nie ma szans poczytać książki i to kilka razy dziennie jest fala. Kartek które wysłałam w hotelu nigdy nikt nie dostał, dla porównania znajomej kartki doszły po 2 tygodniach, ale z innego hotelu. Jedzenie cały czas takie samo, zemsta faraona już po pierwszej kolacji. Gdyby nie rafa koralowa nie wytrzymałabym całego tygodnia niestety.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, micha87188
Zrecenzowano: 9 września 2019

Na recepcji próbuja wciść inny lepszy pokój za dopłatą, lecz stanowcze nie robi swoje. Po za tym hotel czysty, spokojny z miłą obsługą . Barmani ok, kelnerzy ok a jak im sie da "one dolar" to jeszcze milsi. Piekną rafa, żadna wycieczka na malediwy egipskie czy żółwie nie mają porównania z rafa w elphidtone resort, poprosu piękna. Dużo miejsca na plaży brak problemów z leżakami, plaża piaszczysta w sam raz dla osób które nie umieja pływać. Jedzenie ok troche monotonne ale smaczne. Piwo zimne alkohole typowe egipskie. My jestesmy zadowoleni . Można spokojnie wypocząć. Jedyny problem to godzina wymeldowania o 12 a transfer na lotniski np. 17.20 czy 23 zostajesz sam sobie chyba ze wykupisz pokój za 40 dolców. Ale można przeczekać na basenie i mimo braku opaski kelnerzy mili i sami przynoszą drinki, może to efekt tych paru dolców które dla nich poświęciłem.

Dziękujemy, Bogusław J
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

To mój pierwszy pobyt w Egipcie i lekkie zaskoczenie. Hotel duży, lekko zużyty, aczkolwiek czysty. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Jedzenie bardzo średnie, ale to wszystko rekompensuje plaża i rafa. Jest cudowna.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Asia F