Zrecenzowano: 9 września 2019

Na recepcji próbuja wciść inny lepszy pokój za dopłatą, lecz stanowcze nie robi swoje. Po za tym hotel czysty, spokojny z miłą obsługą . Barmani ok, kelnerzy ok a jak im sie da "one dolar" to jeszcze milsi. Piekną rafa, żadna wycieczka na malediwy egipskie czy żółwie nie mają porównania z rafa w elphidtone resort, poprosu piękna. Dużo miejsca na plaży brak problemów z leżakami, plaża piaszczysta w sam raz dla osób które nie umieja pływać. Jedzenie ok troche monotonne ale smaczne. Piwo zimne alkohole typowe egipskie. My jestesmy zadowoleni . Można spokojnie wypocząć. Jedyny problem to godzina wymeldowania o 12 a transfer na lotniski np. 17.20 czy 23 zostajesz sam sobie chyba ze wykupisz pokój za 40 dolców. Ale można przeczekać na basenie i mimo braku opaski kelnerzy mili i sami przynoszą drinki, może to efekt tych paru dolców które dla nich poświęciłem.

Dziękujemy, Bogusław J
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

To mój pierwszy pobyt w Egipcie i lekkie zaskoczenie. Hotel duży, lekko zużyty, aczkolwiek czysty. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Jedzenie bardzo średnie, ale to wszystko rekompensuje plaża i rafa. Jest cudowna.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Asia F
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedziemy 16 osób do Concorde lub Royal Tulip. Bo cena podobna, a lepiej- opinie z Itaki. Recepcjonisci są podobno u Was niemili dla osób, które nie dopłacają 40$/Dz. za lepszy pokój i dają nieposprzatane, macie bardzo słabe Wifi, za mało na śniadanie, brak kawy do obiadu i kolacji, brak czajnika na kawę w pokojach, drinki o smaku nafty, woda w butelce tylko 1 dnia, a potem nie można jej nabrać z restauracji, tylko w barze, pościel niezmieniana, brak dyskoteki. Znajomi nie chcieli tu przyjechać. Ja chciałem tu przyjechać ze względu na rafę, pobliską lagunę, dobrego ratownika i klub nurkowy. Cóż. Większość wybrała Concorde, więc pozostaje mi przyjechać tylko do klubu nurkowego i porozmawiać z Polakami czy faktycznie czują się gorzej traktowani niż Włosi. Będę w połowie listopada 2019- to potem opiszę

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Jarosław M
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Spokojne, zadbane miejsce z ładnym ogrodem, plażą i miłymi ludźmi. Obsługa bardzo sympatyczna, żadnego domagania się napiwków, żadnych pudełek na bakszysz. Po wielu wcześniejszych doświadczeniach w egipskich hotelach byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Wyśmienite jedzenie! Wiele owoców (arbuzy, melony, guavy, daktyle, banany i in.), świetnie przyrządzane mięsa (wołowina, kaczka, indyk, ryby) i przepyszne słodkości. Pokój mieliśmy bardzo dobry z funkcjonalnymi meblami (szafa, komoda, szafki przy łóżku), na parterze, z czego byliśmy ogromnie zadowoleni, mieliśmy tarasik. Rzeczywiście, recepcjonista ze zmrużonym okiem proponował 'lepszy' pokój, ale ci, co dali się nabrać, bardzo narzekali, bo tzw. widok na morze oznacza chodzenie po schodach przez nagrzany korytarz. Niesmaczne i pewnie w nadmiarze szkodliwe są również drinki, wydawane w plastikowych kubeczkach, ale nikt nie bronił nam nalać napoju do butelki lub własnego, dużego kubka. Ogród jest podlewany gnojówką, ale jak inaczej wyhodować tyle pięknej zieleni na pustyni? Wkoło tylko piach i pustka. Spragnieni atmosfery kurortu mogą udać się do Port Ghalib, gdzie wieczorami tętnią życiem bary i ulice. Poznaliśmy to miejsce podczas wspaniałej wycieczki zakupionej u lokalnego sprzedawcy. Był rejs stylowym statkiem z szybami w dolnym pokładzie pozwalającymi oglądać świat podwodny, snurkowanie, lunch, zdjęcia w strojach antycznych. Generalnie oferujący wycieczki nie są nachalni i warto zapoznać się z ich propozycjami, bo ceny mają zdecydowanie niższe niż rezydentka, a usługi nie budzą zastrzeżeń. Bardzo polecamy masaże (tu warto troszkę się potargować). Hotelowych sklepików też nie trzeba się obawiać. Jedynie pan doktor liczy za leki zależnie od widzimisię. Wieczornego szału nie ma, co nam akurat bardzo pasowało, ale jeśli ktoś oczekuje dyskotek, wielkich przedstawień itp. to tutaj nie znajdzie. Zapewnienie rozrywki całkowicie przerzucono na animatorów. Plan atrakcji znajduje się w hallu recepcji, młodzież stara się bardzo i grzecznie zaprasza na swoje popisy, ale przypomina to raczej występy grup na koloniach. Cierpliwie też czekają na gości, co powoduje duże opóźnienia i znudzenie już przybyłych. W morzu sporo żyjątek, śliczne rybki już blisko brzegu, rafa wszędzie raczej bura, niewiele barw, wygląda na umierającą. Podczas snurkowania w Abu Dabbab można zobaczyć żółwie, czasem też krowę morską. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu i serdecznie pozdrawiamy całą obsługę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ogólnie pokoje dobre. Te w głównym budynku, skierowane wprost na morze są jednocześnie najbardziej nasłonecznione i odległe od morza.
Dziękujemy, Opisajka
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Na godzinę przed wyjazdem poinformowano mnie,że mam zapłacić 15$ za ręcznik lekko
rozdarty i nie pomogło tłumaczenie,że taki ręcznik przyniosła obsługa hotelu.
Zagrozili,że jeśli nie zapłacę nie wypuszczą autobusu z terenu hotelu.
Nie chcąc szkodzić innym zapłaciłem.
Nauczka na przyszłość,omijać takie hotele, i być czujnym.
ODRADZAM TEN (HOTEL)

Dziękujemy, tomasz k