Mega hotel. Ogromnym plusem jest rafa koralowa, na którą wchodzi się z pomostu - kolorowa, niezniszczona, przepiękna! Plaża i basen czyste. Większość opinii dostępnych w internecie nie równa się z prawdą. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone z przyjaciółką i wrócimy na pewno.
Dodatkowo czas umilali animatorzy - kulturalni, mili i nienachalni. Z przyjemnością się z nimi rozmawiało, a zajęcia które prowadzili były miłym sposobem na spędzenie czasu.

Dziękujemy, Natalia C

Bardzo fajni animatorzy Fox i Boody z mnóstwem pomysłów i uśmiechem. Nie można sie z nimi nudzić. Foxi świetnie tańczy:)
HHotelprzyjazny, czysty. Piękne baseny i rafa przy hotelu.
Jedzenie.... hmmm.
Ogólnie polecam

Dziękujemy, Aga M

Animatorzy są bardzo dobrzy Fox, Body, jedzenie dobre, warto polecam miejsce, Czystość w pokojach bdb, czystość w hotelu ok. Atrakcje w hotelu bardzo ciekawe, wyjazd ze znajomymi bardzo udany:)
Pozdrawiam

Dziękujemy, Dawid F

Mr Foxy jest najlepszym animatorem, hotel do polecenia, typowo egipski standard, nie zgodzę się z komenatarzami, że tragedia. Jest na prawdę fajnie. Rafa jest piękna. Super! Animacje i wieczorne show jest

Dziękujemy, AnitaP2338

Była to moja pierwsza wizyta w tym hotelu ale z pewnością nie ostatnia. Hotel jest naprawę piękny. jak na 4 gwiazdki było naprawdę zaskakujaco dobrze. Pamiętajmy oczywiście, że to egipskie 4 gwiazdki :) Musimy pamietać, żę pracuja tam tylko mężczyźni. I tylko oni sprzątaja. (a wiemy jak sprzatają nasi mężczyźni :) - przynajmniej niektórzy)Ale było naprawę bardzo czysto, schludnie, pachnąco. Cieplutka, czyściutka woda w basenach, bardzo uprzejmi kelnerzy, barmani. Nikt nawet nie śmiał poprosić o napiwek (czego się obbawialiśmy, bo w niektórych hotlach podobno pracowncy wciągają rękę po dolary kiedy tylko mogą). A kiedy zostawialiśmy dolara na łózku dla pana, ktory sprzątał - to wręcz sam dopytywał sie czy dobrze sprzątnął czy ma cokolwiek poprawić, czy nie ma żadnego problemu, co nas ogromnie pozytywnie zostakoczyło. Jeśli chodzi o jedzenie to przede wszystkim kurczak, wołowina i ryba, ryż, ziemniaki, mnóstwo warzyw, slodkosci, owoców. Naprawdę cieżko byłoby sie do czegoś przyczepić. Oczywiście bardziej wybredni znajdą minusy :) Kelnerzy (naprawe z uśmiechem na ustach) donosili drinki, wiono do obiadu\kolacji kiedy tylko o to poprosiliśmy. jednym i największym minusem dla mie byli panowie, którzy na plazy dosłownie dzień w dzień proponowali swoje usługi typu: wycieczki, usługi spa, zakup perfum, biżuterii itp. Praktycznie codzień ktoś do nas podchodził i próbował cos wcisnąć. To było rzeczywiście troszke upierdliwe. Codzień były animacje, od rana na basenie, wieczorami w wyznaczoym miejscu w hotelu, gdzie odbywały się pokazy, tańce :) Trzy razy w tygodiu (na 7 dni pobytu) organizowany był (dodatkowo do kolacji) grill. Wyjazd oceniam na naprawe udany, hotel naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić. Dla kogoś kto chce odpocząć - hotel idealny.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, r2enata