Mr Foxy jest najlepszym animatorem, hotel do polecenia, typowo egipski standard, nie zgodzę się z komenatarzami, że tragedia. Jest na prawdę fajnie. Rafa jest piękna. Super! Animacje i wieczorne show jest

Dziękujemy, AnitaP2338

Była to moja pierwsza wizyta w tym hotelu ale z pewnością nie ostatnia. Hotel jest naprawę piękny. jak na 4 gwiazdki było naprawdę zaskakujaco dobrze. Pamiętajmy oczywiście, że to egipskie 4 gwiazdki :) Musimy pamietać, żę pracuja tam tylko mężczyźni. I tylko oni sprzątaja. (a wiemy jak sprzatają nasi mężczyźni :) - przynajmniej niektórzy)Ale było naprawę bardzo czysto, schludnie, pachnąco. Cieplutka, czyściutka woda w basenach, bardzo uprzejmi kelnerzy, barmani. Nikt nawet nie śmiał poprosić o napiwek (czego się obbawialiśmy, bo w niektórych hotlach podobno pracowncy wciągają rękę po dolary kiedy tylko mogą). A kiedy zostawialiśmy dolara na łózku dla pana, ktory sprzątał - to wręcz sam dopytywał sie czy dobrze sprzątnął czy ma cokolwiek poprawić, czy nie ma żadnego problemu, co nas ogromnie pozytywnie zostakoczyło. Jeśli chodzi o jedzenie to przede wszystkim kurczak, wołowina i ryba, ryż, ziemniaki, mnóstwo warzyw, slodkosci, owoców. Naprawdę cieżko byłoby sie do czegoś przyczepić. Oczywiście bardziej wybredni znajdą minusy :) Kelnerzy (naprawe z uśmiechem na ustach) donosili drinki, wiono do obiadu\kolacji kiedy tylko o to poprosiliśmy. jednym i największym minusem dla mie byli panowie, którzy na plazy dosłownie dzień w dzień proponowali swoje usługi typu: wycieczki, usługi spa, zakup perfum, biżuterii itp. Praktycznie codzień ktoś do nas podchodził i próbował cos wcisnąć. To było rzeczywiście troszke upierdliwe. Codzień były animacje, od rana na basenie, wieczorami w wyznaczoym miejscu w hotelu, gdzie odbywały się pokazy, tańce :) Trzy razy w tygodiu (na 7 dni pobytu) organizowany był (dodatkowo do kolacji) grill. Wyjazd oceniam na naprawe udany, hotel naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić. Dla kogoś kto chce odpocząć - hotel idealny.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, r2enata
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podsumowując pobyt w tym hotelu uważam za zmarnowany czas. Zacznę od basenów są dwa lecz niestety nie filtrowanie więc są ciepłe codzień na wieczór jest wlewama chemia i nie wiadomo jeszcze co. Jedzenie bardzo monotonne i jedno tematyczne ryż kurczak, wołowina. Hotel wymaga remontu i inwestycji. Powalający jest wpis przy lobby barze o umiarkowanym piciu alkoholu radził bym Panu menadżerowi zająć się czystością wyżywieniem, etc basenami a nie wpisywaniem takich rzeczy dyskrymunujacych uważam Polaków. Nie wierzę że tylko Polacy piją na wakacjach a margines jest wszędzie.

Dziękujemy, artek123321
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjazny rodzinom z dziecmi.Przepiekne widoki, cudowna rafa przy hotelu!Przesympatyczni ludzie umilali Nam czas urlopu! Pozdrowienia dla Samy wspanialej dziewczynie z usmiechem przyklejonym do twarzy oraz grupy animatorow oraz Mamuta.

Dziękujemy, Marzena M
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładny, obsługa miła, ale....
1. Problemy z wodą do picia. Na pokój przysługiwała 1 butelka dziennie, poza tym można było pić w barach i restauracji ze szklanek, lecz niestety nie wolno było, napełniać butelek i zabierać ze sobą
2. Wino podają tylko i wyłącznie do lunchu i kolacji i to z zastrzeżeniem, że jak skończyłeś posiłek, to już nie przyjmują zamówienia, mimo, że siedzisz przy stoliku.
3. W zasadzie w pełni funkcjonuje przy basenach i na plaży, tylko jeden bar, który w związku z tym, jest mocno oblegany przez wczasowiczów. Bar przy plaży, bardzo ubogi, bez alkoholu.
4. W lobby klimatyzacja włączana tylko sporadycznie.
Hotel z dużym potencjałem, pięknie położony, z ładną rafą. Na pochwałę zasługuje ratownik, który przy nas miał dwie błyskawiczne, udane akcje.
Barman przy basenie, super, dwoi się i troi, żeby obsłużyć klientów.
Super centrum nurkowe z polskojęzyczną obsługą.

Ogólnie wyjazd

Dziękujemy, JolaiAndrzej1