Marsa Alam
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjazny rodzinom z dziecmi.Przepiekne widoki, cudowna rafa przy hotelu!Przesympatyczni ludzie umilali Nam czas urlopu! Pozdrowienia dla Samy wspanialej dziewczynie z usmiechem przyklejonym do twarzy oraz grupy animatorow oraz Mamuta.

Dziękujemy, Marzena M
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładny, obsługa miła, ale....
1. Problemy z wodą do picia. Na pokój przysługiwała 1 butelka dziennie, poza tym można było pić w barach i restauracji ze szklanek, lecz niestety nie wolno było, napełniać butelek i zabierać ze sobą
2. Wino podają tylko i wyłącznie do lunchu i kolacji i to z zastrzeżeniem, że jak skończyłeś posiłek, to już nie przyjmują zamówienia, mimo, że siedzisz przy stoliku.
3. W zasadzie w pełni funkcjonuje przy basenach i na plaży, tylko jeden bar, który w związku z tym, jest mocno oblegany przez wczasowiczów. Bar przy plaży, bardzo ubogi, bez alkoholu.
4. W lobby klimatyzacja włączana tylko sporadycznie.
Hotel z dużym potencjałem, pięknie położony, z ładną rafą. Na pochwałę zasługuje ratownik, który przy nas miał dwie błyskawiczne, udane akcje.
Barman przy basenie, super, dwoi się i troi, żeby obsłużyć klientów.
Super centrum nurkowe z polskojęzyczną obsługą.

Ogólnie wyjazd

Dziękujemy, JolaiAndrzej1
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Jeśli ktoś lubi spokój to hotel rewelacyjny dla takich osób. Jeden basen na relaks a drugi z animacjami . Animatorzy sympatyczni i otwarci . Dzięki nim ten wyjazd był fajny . Jedzenie średnie, codziennie to samo, i słabe drinki. Cały dzień pijesz i nic nie działa. Bardzo dużo Polaków. Więc jeśli nie znasz języka to be problemu sobie poradzisz. Super ładne rafy. Jedne z najlepszych.

Dziękujemy, EwelinaS936
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Hotel na pierwszy rzut oka zrobił na nas dobre wrażenie. Komunikatywny Pan Mustafa na recepcji, czekała na nas ciepła kolacja mimo, że przyjechaliśmy o 23. Pokój ładny. Jednak przy bliższym przyjrzeniu się otoczeniu zaczęły wychodzić "kwiatki". Choć łazienka duża, to bardzo zapuszczona, pokoje sprzątane jakby niestarannie, ale bez przesady żeby podłoga się kleiła. Elementy elewacji kruszą się i odpadają na naszych oczach,ewidentnie czas na remont. Niektóre sprzęty w pokoju, także się rozpadały, dodatkowo problem był z czytnikiem kart otwierającym drzwi i nie był to odosobniony przypadek. Hotel jest idealnym miejscem do spokojnego i cichego wypoczynku, głównie dlatego bo mało w nim ludzi, w porównaniu z hotelem obok wręcz przerażająco mało! Daje to do myślenia. Przeważnie obsługa bardzo miła, rozmowna, jednak szoku doznałam gdy okazało się, że na recepcji jedynie Pan Mustafa zna jakiś język obcy, co jest o tyle skandaliczne w świetle faktu, że nawet serwis sprzątający umiał co nie co po angielsku! Osobiście mnie to rozwaliło. Jedzenie w stołówce smaczne, choć czasami faktycznie monotonne. Raz w tygodniu zrobiono grilla i raz zorganizowano uroczystą kolację. Głodni nie chodziliśmy na pewno. Na barze bywało różnie, od razu mówię że piwo i drinki z wódką mają niższe procenty niż u nas. Jedynie Brendy wg mnie nie było oszukane. Każdy alkohol podawany jest w małych szklaneczkach. Szokiem był dla mnie widok, gdy barman zlewał resztki piwa z 3 butelek do szklanki i wyciągał palcem pianę, również umieszczając ja później w szklance! Rozczarowała mnie plaża, była mało ciekawa, bardzo dużo głazów. Nie było opcji pocieszać się basenem bo ten nie miał podgrzewanej wody co jest ciekawą historią. Wycieczkę kupiliśmy w grudniu, miesiąc później dostaliśmy wiadomość ,że właśnie tak to z tym basenem bedzie. Na miejscu rezydentka powiedziała, że podgrzewanie jest zepsute od pazdziernika. Na szczęście kierując się w prawo brzegiem dojdziemy do pieknej zatoki z jeszcze piękniejsza rafą. Ponadto niedaleko jest centrum snurkowania i nurkowania, w którym pracuje nasz rodak, więc jak widać można zorganizować sobie ciekawie czas, nie będąc zdanym na hotel. Nie wspominając o chodzących, czasami do obrzydzenia, nagabywaczach oferujących wycieczki w DUŻO KORZYSTNIEJSZYCH cenach niż rezydent, wiadomo jednak że trzeba się mocno targować. Wieczorami animacje, między innymi pokaz tańca egipskiego, fire show, fakir show, różne gry i zabawy. Mieliśmy świetnego animatora, złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, bardzo kontaktowy, poliglota, każdego przed wyjazdem osobiście żegnał. Wisienka na torcie tego pobytu był fakt, że wymeldowanie ma miejsce o 12 i po spożyciu obiadu już zabrano opaski także siedzieliśmy jak te nieszczęścia w lobby przez 5 godzin.

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, PaczekBezRaczek
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem spędziliśmy tydzień w Coral Hills Marsa Alam.
Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu, chętnie byśmy tam wrócili.
1. HOTEL kameralny, dzięki czemu panowała cisza i spokój. Położony ok. 40 min od lotniska.
2. Pokój z widokiem na morze (prawie wszystkie pokoje mają widok na morze). Wschód słońca widziany z balkonu zapiera dech w piersiach.
Pokoje wyremontowane, codziennie sprzątane.
3. Jedzenie dobre-każdy znajdzie coś dla siebie, idzie się najeść. Nam najbardziej smakowały kolacje (kurczaki w panierce, dania z grilla, wołowina).
4. Animatorzy-super ludzie, cały czas uśmiechnięci, organizują różne zajęcia-nie ma nudy, a także wyjazdy na imprezy na miasto.
5. Obsługa zaskoczyła nas bardzo pozytywnie swoja uprzejmością. Barman nad basenem robi świetne drinki, pan od ręczników zawsze ogarnął nam dobrą miejscówkę do opalania
6. Wycieczki fakultatywne - polecamy Super Safari- wiele atrakcji w programie, quady, wielbłądy, zachód słońca a na koniec kolacja i szisza.
Wycieczka kupiona u rezydenta.
Polecamy także wycieczkę na zatokę delfinów w biurze u Pana naprzeciwko recepcji
7. Pamiątki - na plaży znajduje się sklep 'Herbatka U Tadka'. Sprzedawca ugoscil nas herbatą. Można w dobrej cenie kupić herbaty, olejki, kremy, przyprawy.

Hotel polecany zarówno parom, rodzinom jak i senioriom. Każdy znajdzie kąt dla siebie czy to nad jednym z dwóch basenów przy hotelu czy na plaży.

Dziękujemy, 189iwonak