“Polecam!!! 26.08-02.09 2017”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Coral Hills Resort Marsa Alam
Miejsce nr 39 wśród 68 hoteli w Marsa Alam
Zrecenzowano 2 września 2017

Hotel serdecznie polecam!!!
Hotel-Do hotelu byłam źle nastawiona ze względu na niektóre z opinii. Z większością absolutnie się nie zgadzam. Na miejscu powitał nas recepcjonista Mahmud, bardzo sympatyczny, pomocny. Hotelowe lobby zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, jak i restauracja. Podczas mojego pobytu nie spotkałam się z brudnymi naczyniami i sztućcami, o których mowa w części opinii. Co do jedzenia, zdarzały się lepsze i gorsze dni, lecz NIGDY nie spotkałam się z wydzielaniem porcji, o których również była mowa w opiniach.
Plaża i basen-przepiękne morze z fantastyczną rafą, mimo to czas spędzałam głównie nad basenem ze względu na panującą tam atmosferę, którą zapewniali animatorzy i barmani. Wszyscy fantastyczni i wyczuwający, czy gość chce ich towarzystwa czy nie. Miałam okazję poznać Noura Fakirmena, najlepszego tancerza Mahmeta (lub Mahometa, nie jestem pewna) fantastycznego „Hero” i Caleda, który prowadził doskonałe stretchingi. Co do baru, napoje ZIMNE Piwo, Coca-Cola, Sprite, Fanta, woda gazowana i tonic Schewppes.. Jeżeli ktoś martwi się, że będzie musiał wstać razem ze wschodem słońca, by „zająć” leżaki, to nie w Coral Hills. Hotel naprawdę kameralny, każdy każdego zna lub przynajmniej kojarzy.
JEDYNY minus to pokój, który nie należał do najurokliwszych ( widać , że wpływa na jego wygląd bliskość morza), lecz nadrabia tu widok na morze i basen z głęboką zielenią i pięknymi palmami daktylowymi.
Nie rozumiem bardzo negatywnych komentarzy. Bywając w lepszych hotelach, mogę stwierdzić, że Coral Hills bardzo nie odstaje od reszty i z czystym sumieniem mogę go polecić bo pewnie tam wrócę..

Data pobytu: sierpniu 2017
7  Dziękujemy, TWR L

Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Nie wiem skąd sie biorą pozytywne oceny na temat tego hotelu - ludzie którzy to piszą muszą być albo ślepi albo jeszcze pijani.
Byliśmy w tym hotelu 14 dni - sierpień 2017. Po wejściu do hotelowego lobby powitał nas niesamowity skwar , jeszcze gorszy niż na zewnątrz - klimatyzacja nie działała w tym miejscu ani razu. Pokoje oczywiście nie były gotowe więc czekaliśmy tam ponad godzine - pot lał sie po tyłku , tragedia! Ale to dopiero początek... Po otwarciu drzwi szok - pokoje nieposprzątane, na szafkach centymetrowy kurz, szyby brudne, do łazienki nie dało sie wejść. Musieliśmy dopłacić 5$ dla Pana sprzątającego żeby można tam było wejść.Pleśn i odpadające tynk w pokoju to norma. Niedomykające sie drzwi balkonowe miały centymentrowe prześwity.
hotel posiada 2 restauracje o 3 bary.
Restauracja hotelowa to obraz nędzy i rozpaczy!!! Brak czystych naczyń, koszmarne warunki higieniczne, wszechobecny brud, zaniedbania, brak klimatyzacji, dawkowane minimalne porcje z grilla, koszmarne jedzenie, brak menu dziecięcego, przekąski ze śniadaniowych suchych bułek, to niektóre z wielu zastrzeżeń jakie mamy (dokumentacja zdjeciowa na życzenie). Bemary są spleśniałe, brudne, zardzewiałe, podobnie jak pojemnik na zużytą herbatę. Słodzi się nożem, ponieważ łyżeczek brak. Brak elementarnych zasad higieny względem osób serwujących posiłki. Nieustanna kolejka do wszelkiego rodzaju jedzenia. Porcje są wyliczane, nie uzupełniane. Notorycznie ciepłe, wręcz gorące napoje typu fanta, cola, piwo itp., z którymi w godzinach popołudniowych pojawia się problem, a mianowicie ich brak.
W drugim dniu naszego pobytu odbyłem rozmowe z managerem hotelu odnśnie warunków panujących w hotelu i powiedziałem mu że opisze je na tripadvisor i holidaycheck - jego słowa to szczyt beszczelnośći : "Nie strasz mnie" i odszedł :)
Byliśmy grupą z małymi dziećmi i pokonywanie schodów z wózkiem było bardzo męczące, ponieważ żadna z wind nie działała, chyba nigdy nie została oddana do użytku. Brud na korytarzach i odpadający tynk. Brak jakichkolwiek atrakcji dla dzieci. Połamany plac zabaw zagrażający bezpieczeństwu. Animatorzy zmieniali sie 3 razy w trakcie naszego pobytu. W barze notoryczny brak klimatyzacji. Wody w basenie codziennie ubywało. Urwana, wisząca w wodzie lampa basenowa. Bardzo mała ilość leżaków przy basenach. Sprzęt plażowy bardzo zużyty (porwane , brudne, stare materace, połamane leżaki, potargane parasole).
W pierwszym dniu pobytu zgłosiliśmy wszelkie zastrzeżenia rezydentowi biura , z naciskiem na zmiane hotelu, ponieważ oferta biura daleko odbiegała od realiów jakie zastaliśmy. Proponowane ceny hoteli przekraczały nasze możliwości finansowe. Koszt przemeldowania był równoważny poniesionym już kosztom pierwotnym (100 dolarów dzienna dopłata za pokój x 13 noclegów).
Po wykupieniu wycieczki safari od rezydenta nie otrzymaliśmy należytej opieki. A mianowicie wracaliśmy nocą przez pustynię razem z dziećmi na kładach nie dostosowanych do panujących warunków (nie wszystkie z nich miały działające oświetlenie). Doszło do niebezpiecznego incydentu, w którym pozostawiony kład prowadzącego zsuwając się z góry uderzając w jedną z uczestniczek. Skończyło się na szczęście tylko stłuczonym, otartym kolanem. O całym zdarzeniu został poinformowany rezydent.
Hotel jest zaniedbany, zniszczony. Dzięki ekipie filmującej ośrodek mieliśmy możliwość zobaczenia funkcjonujących fontann, które do tek pory nie działały.
Hotel ma kilka pozytywów - niesamowita rafa koralowa, pracownicy hotelu bardzo sympatyczni i to chyba tyle.
REASUMUJĄC - JEŚLI CHCECIE SOBIE ZEPSUĆ WAKACJE HOTEL TEN NADAJE SIĘ DO TEGO IDEALNIE!!!

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, Mateusz B
Zrecenzowano 21 czerwca 2017

Bardzo ładny i zadbany hotel z super obsługą. Personel był niezwykle pomocny, wszystko było na dobrym poziomie.Dobre jedzenie,przyjazne miejsce na wypoczynek. Piękne widoki w otoczeniu.Niesamowicie piękna rafa!! 3 km od hotelu Mangrove Bay- jedna z najlepszych zatoczek w pobliżu Marsa-Alam.
Świetne warunki do nurkowania!
Uwaga!Nie kupować niczego w sklepie z przyprawami,który znajduje się w pobliżu plaży. Ceny są dużo (nawet o 10 razy) droższe niż w innych sklepach! Można kupić wszystko na rynku w El Quseir.

Wskazówka dotycząca pokojów: Prawie wszystkie pokoje mają widok na morze.)
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, djuiceman
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

byłam 12 raz w Egipcie i był to zdecydowanie najgorszy hotel w którym byłam . Po pierwsze przywitały nas karaluchy giganty w pierwszą noc - fakt z wymianą pokoju nie było problemu, w ogóle obsługa bardzo się stara ! dwa tygodnie spałam przy zapalonym świetle przez te cudowne istotki. Po drugie obrzydliwe monotonne jedzenie, ale ponieważ wiedziałam czego się spodziewać nie to było najgorsze najgorszy był brud na stołówce brudne talerze sztućce szklanki i cudne plastikowe kubki myte tak że szkoda gadać. Plaża tylko dla amatorów nurkowania małe dzieci tam do morza nie wejdą - olbrzymie fale i rafa . Jeden plus to niezbyt nachalni sprzedawcy usług hotelowych tj. masaży, wycieczek itd. Podsumowując więcej nie wybiorę tego hotelu nigdy więcej. Jestem zdumiona czytając opinie innych, którzy zachwalają ten obiekt też się tym kierowałam przy wyborze i niestety te opinie były guzik warte nikt nie pisze o brudzie na tej stołówce co jest dla mnie szokujące , o okropnych posiłkach i o muchach wszechobecnych na stołówce dziwne, ze to ludziom nie przeszkadza no ale każdy lubi co innego

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Magda C
Zrecenzowano 29 maja 2017

Hotel relatywnie tani , zależy kto czego szuka . Pokoje przestronne i czyste z widokiem na morze i basen oraz zadbany ogród.Obsługa miła nie nachalna . Na pochwałę zasługuje reakcja na problemy turystów.Każda zgłaszana uwaga lub niedogodność rozwiązywana jest od ręki i profesjonalnie.Menadżer hotelu osobiście angażuje się w ich rozwiązanie. Posiłki spożywane na tarasie restauracji z widokiem na morze są niezwykłą przyjemnością .Również różnorodność posiłków jak na taki mały hotel zasługuje na pochwałę Jedyny minus to brak baru na plaży.

• Data pobytu: maju 2017, podróż w pojedynkę
4  Dziękujemy, Ewa Z
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Marsa Alam)
w odległości 92,7 km
Resta Club Marina View Port Ghalib
Resta Club Marina View Port Ghal...
Nr 43 z 68 w lokalizacji Marsa Alam
Novotel Marsa Alam
Nr 16 z 68 w lokalizacji Marsa Alam
Liczba recenzji: 638
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Coral Hills Resort Marsa Alam? Podziel się wrażeniami!

Coral Hills Resort Marsa Alam — dodatkowe informacje

Adres: Marsa Alam Road | 27 Km, Marsa Alam, Egipt
Lokalizacja: Egipt > Morze Czerwone i Synaj > Marsa Alam
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 39 wśród 68 hoteli w Marsa Alam
Zakres cen: 75 zł–136 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Coral Hills Resort Marsa Alam 4*
Liczba pokoi: 349
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Coral Hills Resort Marsa Alam. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?