Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Nie wiem skąd sie biorą pozytywne oceny na temat tego hotelu - ludzie którzy to piszą muszą być albo ślepi albo jeszcze pijani.
Byliśmy w tym hotelu 14 dni - sierpień 2017. Po wejściu do hotelowego lobby powitał nas niesamowity skwar , jeszcze gorszy niż na zewnątrz - klimatyzacja nie działała w tym miejscu ani razu. Pokoje oczywiście nie były gotowe więc czekaliśmy tam ponad godzine - pot lał sie po tyłku , tragedia! Ale to dopiero początek... Po otwarciu drzwi szok - pokoje nieposprzątane, na szafkach centymetrowy kurz, szyby brudne, do łazienki nie dało sie wejść. Musieliśmy dopłacić 5$ dla Pana sprzątającego żeby można tam było wejść.Pleśn i odpadające tynk w pokoju to norma. Niedomykające sie drzwi balkonowe miały centymentrowe prześwity.
hotel posiada 2 restauracje o 3 bary.
Restauracja hotelowa to obraz nędzy i rozpaczy!!! Brak czystych naczyń, koszmarne warunki higieniczne, wszechobecny brud, zaniedbania, brak klimatyzacji, dawkowane minimalne porcje z grilla, koszmarne jedzenie, brak menu dziecięcego, przekąski ze śniadaniowych suchych bułek, to niektóre z wielu zastrzeżeń jakie mamy (dokumentacja zdjeciowa na życzenie). Bemary są spleśniałe, brudne, zardzewiałe, podobnie jak pojemnik na zużytą herbatę. Słodzi się nożem, ponieważ łyżeczek brak. Brak elementarnych zasad higieny względem osób serwujących posiłki. Nieustanna kolejka do wszelkiego rodzaju jedzenia. Porcje są wyliczane, nie uzupełniane. Notorycznie ciepłe, wręcz gorące napoje typu fanta, cola, piwo itp., z którymi w godzinach popołudniowych pojawia się problem, a mianowicie ich brak.
W drugim dniu naszego pobytu odbyłem rozmowe z managerem hotelu odnśnie warunków panujących w hotelu i powiedziałem mu że opisze je na tripadvisor i holidaycheck - jego słowa to szczyt beszczelnośći : "Nie strasz mnie" i odszedł :)
Byliśmy grupą z małymi dziećmi i pokonywanie schodów z wózkiem było bardzo męczące, ponieważ żadna z wind nie działała, chyba nigdy nie została oddana do użytku. Brud na korytarzach i odpadający tynk. Brak jakichkolwiek atrakcji dla dzieci. Połamany plac zabaw zagrażający bezpieczeństwu. Animatorzy zmieniali sie 3 razy w trakcie naszego pobytu. W barze notoryczny brak klimatyzacji. Wody w basenie codziennie ubywało. Urwana, wisząca w wodzie lampa basenowa. Bardzo mała ilość leżaków przy basenach. Sprzęt plażowy bardzo zużyty (porwane , brudne, stare materace, połamane leżaki, potargane parasole).
W pierwszym dniu pobytu zgłosiliśmy wszelkie zastrzeżenia rezydentowi biura , z naciskiem na zmiane hotelu, ponieważ oferta biura daleko odbiegała od realiów jakie zastaliśmy. Proponowane ceny hoteli przekraczały nasze możliwości finansowe. Koszt przemeldowania był równoważny poniesionym już kosztom pierwotnym (100 dolarów dzienna dopłata za pokój x 13 noclegów).
Po wykupieniu wycieczki safari od rezydenta nie otrzymaliśmy należytej opieki. A mianowicie wracaliśmy nocą przez pustynię razem z dziećmi na kładach nie dostosowanych do panujących warunków (nie wszystkie z nich miały działające oświetlenie). Doszło do niebezpiecznego incydentu, w którym pozostawiony kład prowadzącego zsuwając się z góry uderzając w jedną z uczestniczek. Skończyło się na szczęście tylko stłuczonym, otartym kolanem. O całym zdarzeniu został poinformowany rezydent.
Hotel jest zaniedbany, zniszczony. Dzięki ekipie filmującej ośrodek mieliśmy możliwość zobaczenia funkcjonujących fontann, które do tek pory nie działały.
Hotel ma kilka pozytywów - niesamowita rafa koralowa, pracownicy hotelu bardzo sympatyczni i to chyba tyle.
REASUMUJĄC - JEŚLI CHCECIE SOBIE ZEPSUĆ WAKACJE HOTEL TEN NADAJE SIĘ DO TEGO IDEALNIE!!!

Termin pobytu: sierpień 2017
9  Dziękujemy, mati_bartusiak
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

Bardzo ładny i zadbany hotel z super obsługą. Personel był niezwykle pomocny, wszystko było na dobrym poziomie.Dobre jedzenie,przyjazne miejsce na wypoczynek. Piękne widoki w otoczeniu.Niesamowicie piękna rafa!! 3 km od hotelu Mangrove Bay- jedna z najlepszych zatoczek w pobliżu Marsa-Alam.
Świetne warunki do nurkowania!
Uwaga!Nie kupować niczego w sklepie z przyprawami,który znajduje się w pobliżu plaży. Ceny są dużo (nawet o 10 razy) droższe niż w innych sklepach! Można kupić wszystko na rynku w El Quseir.

Wskazówka dotycząca pokoi: Prawie wszystkie pokoje mają widok na morze.)
Termin pobytu: czerwiec 2017
6  Dziękujemy, djuiceman
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

byłam 12 raz w Egipcie i był to zdecydowanie najgorszy hotel w którym byłam . Po pierwsze przywitały nas karaluchy giganty w pierwszą noc - fakt z wymianą pokoju nie było problemu, w ogóle obsługa bardzo się stara ! dwa tygodnie spałam przy zapalonym świetle przez te cudowne istotki. Po drugie obrzydliwe monotonne jedzenie, ale ponieważ wiedziałam czego się spodziewać nie to było najgorsze najgorszy był brud na stołówce brudne talerze sztućce szklanki i cudne plastikowe kubki myte tak że szkoda gadać. Plaża tylko dla amatorów nurkowania małe dzieci tam do morza nie wejdą - olbrzymie fale i rafa . Jeden plus to niezbyt nachalni sprzedawcy usług hotelowych tj. masaży, wycieczek itd. Podsumowując więcej nie wybiorę tego hotelu nigdy więcej. Jestem zdumiona czytając opinie innych, którzy zachwalają ten obiekt też się tym kierowałam przy wyborze i niestety te opinie były guzik warte nikt nie pisze o brudzie na tej stołówce co jest dla mnie szokujące , o okropnych posiłkach i o muchach wszechobecnych na stołówce dziwne, ze to ludziom nie przeszkadza no ale każdy lubi co innego

Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, Magda C
Zrecenzowano: 29 maja 2017

Hotel relatywnie tani , zależy kto czego szuka . Pokoje przestronne i czyste z widokiem na morze i basen oraz zadbany ogród.Obsługa miła nie nachalna . Na pochwałę zasługuje reakcja na problemy turystów.Każda zgłaszana uwaga lub niedogodność rozwiązywana jest od ręki i profesjonalnie.Menadżer hotelu osobiście angażuje się w ich rozwiązanie. Posiłki spożywane na tarasie restauracji z widokiem na morze są niezwykłą przyjemnością .Również różnorodność posiłków jak na taki mały hotel zasługuje na pochwałę Jedyny minus to brak baru na plaży.

Termin pobytu: maj 2017
5  Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano: 3 maja 2017

Witam .Jak w tytule.Opinie są bardzo rózne w zależnosci od tego kto, w jakim wieku i celu poleciał do tego hotelu.Byłam już ponad 20x w Egipcie,wydaje mi się,że wiem czego mogę oczekiwać.Osobiście nastawilam się na samotność , czystość i cudowne morze.Swój cel niema osiągnęłam.Hotel duży w stylu mauretańskim(O czym mało kto wie)- bo nas ok 40 osób i bylo cudnieDuże 3 baseny i jacuzzi).2 bary- na plaży- nieczynne.Z przekąsek- bułeczki ze śniadania.Restauracja- wszędobylski brud,manager potrafił brać np pomidora z pojemnika do brudnej ręki i wrzucać ponownie- bardzo antypatyczny gość.Kawa????Cóż woda ciemna nawet nie o smaku kawy.Jedzenie monotonne.Wiecznie brakowało sztućców, Coli! i niezadowolenie menagera przy wydawaniu wina rozlewanego z worka:-).Animacje-byle jakie wieczorne.W dzień nawet aquaaerobiku nie było.Były 3 wieczorki z tańcami.Pokoje wszstkie z widokiem na morze, z tarasem, lodówką i dostarczaną wodą mineralną.
Dużo by pisać złych rzeczy o hotelu- ja przyjechałam odpocząć i odpoczywałam na plaży hotelu Dreams Beach:-))) .
....i jeszcze jedno-chyba ważne bo nie irytujące- nie domagali się bakszyszu.ODRADZAM spa Dolce Vita.

Wskazówka dotycząca pokoi: proponuję pokoje nasłonecznione po lewej stronie patrząc w kierunku morza.
Termin pobytu: kwiecień 2017
5  Dziękujemy, okulus2017