Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hi
Hte hotel and the sea are nice. The animatirs.. super hotel chybaju mi slovicka tak pisem blbosto takze am potomm badsd takze to takto bude napisem tam vsetko co budem chciet a mam to v pecku.. startovalo to.

Dziękujemy, Drbko123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liliia K, Assistant Guest Relations Manager, Concorde Moreen Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Drbko123,

Sunny Greetings from Concorde Moreen!

The words of your satisfaction are heartwarming and it is a pleasure to us to make a great vacation to you!

We wish you to have a marvelous vacation in Concorde Moreen Beach Resort & SPA Marsa Alam!

Kind Regards,

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

W hotelu byliśmy na przełomie lipiec/sierpień 2019 r. W Egipcie byłem po raz 5-ty więc porównam hotel do poprzednich moich doświadczeń. Z tak dobrym i urozmaiconym jedzeniem spotkałem się tylko raz jakieś 15 lat temu. W mojej ocenie jest w czy wybierać i chociaż dania powtarzają się w sekwencji tygodniowej można zjeść codziennie coś nowego przy założeniu że w pierwsze dwa dni pobytu nie będziemy chcieli zjeść wszystkich potraw naraz. Oczywiście o wieprzowinie można zapomnieć :-). Przy kolacji warto zajrzeć na grill zewnętrznego, codziennie coś innego. Obsługa hotelowa dla mnie na bardzo wysokim poziomie - tak jak wynika to z innych opinii duży atut hotelu. Zwłaszcza pochwalę kelnera basenowego Ahmeda Mousanhaned - bez przerwy 8 godzin z tacą w koło basenu, ciągle z uśmiechem na twarzy i z pytaniem ,,Czy coś przynieść do picia?", a wieczorem na 3 godziny do obsługi kolacji - pełen ,,szacun". Hotel nie należy do wielkich co jest dla mnie zaletą ponieważ w czasie posiłków nie ma problemu ze znalezieniem wolnego stolika. Potwierdzam dużą ilość zieleni w hotelu, ładnie rozplanowaną i zadbaną. Marketing bezpośredni stosowany przy sprzedaży różnych usług dodatkowo płatnych (masaże, pielęgnacja ciała, wycieczki, itp.) niczym nie różni się od standardu w tamtych rejonach - wystarczy być grzecznym i asertywnym na NIE. Leżaki jak wszędzie gdzie byłem podlegają ,,porannej rezerwacji" :-), ale poza sobotą gdzie występowała większa wymiana turnusów nie zauważyłem problemu z dostępnością - wystarczy podejść do obsługi basenowej, coś zorganizują. Czystość hotelu bez uwag - spełnił moje oczekiwania. Napiwki nie są obowiązkowe ale warto drobne dać czy też zostawić na łóżku. Skorzystałem z trzech masaży, zażyczyłem sobie mocnego i był naprawdę mocny - polecam wszystkim którzy lubią takie masaże całego ciała. Tematy do poprawy które widzę: przydałoby się ,,maksi disco" dla dorosłych; poinformowanie zaraz po przybyciu że jedynie w koszulkach sportowych nie bawełnianych można się kąpać w basenie jak ma ktoś wrażliwą skórę na UV - uniknie to nieprzyjemnych sytuacji jak obsługa będzie ,,wyciągała" z wody. Planujemy wrócić za rok do hotelu Concorde i liczę że utrzymają tegoroczny poziom.

Dziękujemy, Jarosław P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liliia K, Assistant Guest Relations Manager, Concorde Moreen Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dear Jarosław P,

Warm Greetings from Concorde Moreen Beach Resort & SPA Marsa Alam.

First of all let me seize an opportunity to thank you for letting us to host you. We are glad that you had been satisfied with our service and we are happy to read that you are going to visit us next year!

We are looking forward to welcoming you again in Concorde Moreen.

Sincerely,

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Pobyt uważam za udany.

Rafa to główna atrakcja. Zarówno ta przy plaży jak i ta dostępna z molo warte obejrzenia.

Niestety musze potwierdzić kilka wcześniejszych negatywnych opinii.

Te 5 gwiazdek to nie wiem według jakich kryteriów jest przyznawane. Dla mnie mocne 4, ale nie więcej.

Hotel swoje lata świetności ma już za sobą.

Dla 4 osób tylko 3 komplety ręczników. Sprzątanie też na niskim poziomie jak na 5 gwiazdkowy hotel. Piasek rozsypany na stoliku „przeleżał” trzy dni. Jedna butelka na 4 osoby wody dziennie.

Brak możliwości regulacji klimatyzacji (jest tylko opcja włącz/wyłącz) co w nocy jest uciążliwe ze względu na głośne działanie.

Jedzenie bardzo monotonne i mało urozmaicone. Alkohol bardzo kiepski. Piwo nalewane z butelki do małych kubeczków i do tego bardzo często ciepłe. Bar tylko przy basenie i w lobby.

Barman przy basenie pracuje za karę, zamawiający czuje jak intruz. Po czym z wielką łaską dostaje zamówiony napój słysząc przy tym jakieś niezrozumiałe mamrotanie barmana „pod nosem”.

W dystrybutorach samoobsługowych tylko rozwodniona cola i 7up. Soki trzeba zamawiać, więc dziecko samo się nie obsłuży a ze względu na wysokość baru ciężko mu zamówić.

O godzinie 8 rano brak wolnych leżaków przy basenie, a na plaży tylko klika wolnych. Dziwne jest to, że część leżaków przy basenie mimo, że zarezerwowana to przez pół dnia jest nieużywane przez nikogo.

Codziennie Ci sami naganiacze i codziennie namawiają na to samo mimo wcześniejszej odmowy. W przypadku odmowy są napastliwi i obrażeni (najgorszy jest facet od quadów). Niestety nie ma obiecanych w opisie kartek „Proszę nie przeszkadzać”.

Bogaty plan animacji wywieszony, ale niestety nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Poziom występów bardzo niski, czasem wręcz żenujący. Animatorzy nie wykazują zainteresowania prowadzeniem zajęć, a jeżeli już w coś się zaangażują to tylko na chwilę.

Animatorzy wymuszają na gościach wystawianie opinii pozytywnych na forum, do tego stopnia, że nawet angażują w to dzieci.

Z atrakcji poza animacjami jeden zepsuty stół z piłkarzykami ustawiony na zewnątrz w samym słońcu, obok sfatygowany stół do tenisa z rakietkami nienadającymi się do gry.

Stół do billarda ustawiony w lobby wciąż zajęty, tworzy się ”Komitet Kolejkowy”.

Wycieczki organizowane przez Itake bardzo drogie, na miejscu organizatorzy są niedużo tańsi. Ze względu na dużą odległość od miasta, brak konkurencji.

W sklepikach hotelowych bardzo drogo i brak możliwości „słynnego targowania się”(albo kupujesz albo nie).

Na pochwałę zasługują młodzi kelnerzy w jadalni i niski barman w lobby (ulubieniec dzieci).

WIFI działa w miarę na terenie hotelu.

Na szczęście pobyt przebiegł bez większych niemiłych przygód.

Pogoda i rafa zrekompensowały niedociągnięcia.

Dziękujemy, Potopek

Dear Potopek,

Warm Greetings!

Firstly we would like to thank you for a pleasure to host you in our property and we will be glad if you could accept our apology for anything made your stay not that much comfortable as we wish you could have!

All your comments were collected and sent to General Manager in order to be improved and do not let that happened again!

We still keep hope that your holiday anyway was enjoyable and you loved a nature of this destination!

We will be more than happy to have another chance to host you in our property!

Kind Regards,

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Może moje wyobrażenie i Egipskich hotelach jest wypaczone bo zawsze bywałem w Hiltonie, ale spróbowałem coś innego, hotel znacznie uboższy, co prawda ładnie wokół zagospodarowany, ale nie dorównuje Hiltonowi do pięt, rafa słabiutka. Generalnie nic ciekawego

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Tomasz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liliia K, Assistant Guest Relations Manager , Concorde Moreen Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Mr. Tomasz,

Warm Greetings from Concorde Moreen Beach Resort & SPA Marsa Alam.

First of all let me seize an opportunity to thank you for letting us to host you in Concorde during your vacation in Marsa Alam.

We do feel sad that you didn't like your stay with us though each person has different taste and we do respect your opinion about us.

We wish you the best choices in the future and we hope your next visit to Egypt will be more impressive than the last one!

Best regards,

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Concordzie spędziliśmy dwa tygodnie w lipcu 2019 roku. W hotelu byliśmy po raz drugi, pierwszy raz w 2016 roku. Hotel zasługuje na bardzo dobre opinie, które wyrażają turyści. Po przylocie bardzo sprawne zakwaterowanie w pokoju 18106. Położenie pokoju wspaniałe, na ogród i morze. Pokój duży, codziennie sprzątany przez Hammada. Hammad każdego dnia robił niesamowite figury z ręczników. Piękny ogród z super utrzymaną roślinnością. Plaża czysta z możliwością zejścia z pomostu na fajną rafę, jeszcze żywą. Baseny czyste i nie brakuje przy nich miejsca, jeśli przyjdzie się z rana. Restauracja główna z miłą obsługą i bardzo dobrym jedzeniem, nigdy nie brakowało miejsca. Pozdrowienia dla Ahmeda, który zawsze pojawiał się, jak był potrzebny. Animacje wieczorne trochę marnej jakości, aczkolwiek animatorzy mili. Podsumowując hotel godny polecenia wszystkim. W Egipcie byliśmy około 30 razy.

4  Dziękujemy, draszyr

Dear draszyr,

Warm Greetings from Concorde Moreen Beach Resort & SPA Marsa Alam.

On behalf of the entire team I would like to thank you for letting us to host you. This is a pleasure to us to read on TripAdvisor your opinion about our service. We always want to make a stay of our guests the most comfortable, full of fun and satisfaction and we are happy if we were succeed in it!

Also we would like to say thank you for your recommendations!

We are looking forward to welcoming you in Concorde Moreen Beach Resort & SPA Marsa Alam once again.

Best Regards,