Jaz Lamaya Resort(Marsa Alam)
285 USD
Booking.com
180 USD
Expedia.com
  • Basen
Jaz Grand Resta(Marsa Alam)
230 USD
223 USD
Expedia.com
  • Basen
232 USD
227 USD
Uwaga, okazja! 17% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 17% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (275 USD).

201 USD
182 USD
Orbitz.com
  • Śniadanie w cenie
Aurora Bay Resort(Marsa Alam)(Świetna cena!)
578 USD
182 USD
Booking.com
192 USD
167 USD
  • Śniadanie w cenie
Coral Hills Resort Marsa Alam(Marsa Alam)(Świetna cena!)
100 USD
78 USD
Hotels.com
165 USD
Zrecenzowano 28 września 2017

Pokój: bardzo schludny i czysty, sprzątany codziennie. Łóżka wygodne. Balkon wygodny i przytulny. Lokalizacja hotelu bardzo dobra, blisko plaży. Rafa w morzu przepiękna. Na plaży bardzo dużo leżaków i parasoli, bar, sklepik, kącik dj'a. Jedzenie smaczne i urozmaicone, każdy może znaleźć coś dla siebie. Obsługa BARDZO miła, uśmiechnięta i przyjazna - zarówno obsługa restauracji jak i barów. Animacje świetne a prowadzący zarażają energią i dobrym humorem. :) naprawdę polecamy i na pewno tam wrócimy bo nie wyobrażamy sobie innych wakacji w Egipcie bez ludzi tam pracujących, których możemy nazwać przyjaciółmi :) polecamy.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, maciekkozlowski
Zrecenzowano 26 września 2017

Bardzo przyjemny hotel, jedzenie...hmm w miarę, mimo starań kucharzy wszystko jakby podobne, w sezonie troszkę trzeba oczekiwać na stolik. Pokoje ok, ładnie położony, mieliśmy widok na morze i na baseny z balkonu więc OK. Wszystko w jak najlepszym porządku. Na koniec dajcie dolara za walizki bo kto nie dał to miał troszkę jakby poobijane ;). Dzieci zadowolone z przyjaznej plaży. Koniecznie zabrać maski do nurkowania i dobry humor. Piwo nie najgorsze, drinki w miarę. Baseny w porządku, animatorzy pozytywni. Polecam :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Koniecznie widok na morze
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, tomasz_jg
Zrecenzowano 13 września 2017

Dobry hotel na plażowanie i snoorkowanie. Smaczne i urozmaicone śniadania. Obiady i kolacje nie smakowały mi wybitnie, ale ogólnie nie można narzekać. Drinki słabe.
Ładne i czyste pokoje. Problem z ciepłą wodą w niektórych pokojach.
Świetne miejsce jeśli ktoś lubi wieczorne animacje.

Data pobytu: marzec 2017
1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 13 września 2017

Na początku pragnę zaznaczyć ,że nie spodziewaliśmy się nie wiadomo jakich luksusów za kwotę jaką zapłaciliśmy za pobyt w tym hotelu.Nasz wyjazd nastawiony był na podziwianie rafy i dlatego wybraliśmy właśnie ten obiekt.W związku z tym ,że tuz przed naszym wyjazdem pojawiło się trochę złych opinii myśleliśmy ,że będzie dużo gorzej niż było.Owszem hotel z pewnością nie zasługuje na 5 gwiazdek ale tez nie jest to, aż taka tragedia jak sugerowali niektórzy.Byliśmy dość dużą grupą i wszyscy zgodnie stwierdzili ,ze jedzenie wcale nie jest złe ,wręcz przeciwnie każdy znajdzie coś dla siebie,zawsze coś mięsnego ,ryby ,makarony i mnóstwo warzyw pod różną postacią ,dużo różnych świeżych owoców i na prawdę pyszne słodkości .Nie spotkałam się z tym , że na lunch są resztki ze śniadania jak to ktoś napisał (niby co?). Prawdą natomiast jest to ze czasami skończyły się szklanki i chwilkę trzeba było poczekać żeby donieśli, ale przez 2 tygodniowy pobyt zdarzyło się to ledwie parę razy i na prawdę czekaliśmy tylko chwilę .Kelnerzy przemili ,uśmiechnięci uwijają się jak w ukropie . Cały hotel oczywiście lata świetność ma już za sobą potrzebuje na pewno remontu ale jeśli ktoś nie jest bardzo wymagający to nie będzie miał z tym problemu .Baseny są czyste nawet w ciągu dnia wyławiane są zanieczyszczenia w postaci suchych liści czy płatków z kwiatów otaczających cały hotel.Mozaika odpada w wielu miejscach to fakt ,ale nie rzuca się to wcale w oczy i nie spotkałam się z tym żeby ktoś poranił stopy ,a w czasie pool party czy aqua gym ludzie na prawdę tam szaleją .Ogólnie pomijając podniszczoną infrastrukturę hotel bardzo fajny ,przepiękna zieleń duże baseny ,cudowna rafa z różnorodną fauną i florą z żółwiami a nawet delfinami ,super plaża( i tu coś co mi się nie podoba to zajmowanie skoro świt leżaków ale to już wina wczasowiczów a nie hotelu). Na koniec muszę pochwalić na prawdę przemiłą pomocną i zawsze uśmiechniętą obsługę :kelnerów,kucharzy ,sprzątających,a zwłaszcza barmanów z pool baru i oczywiście super animatorów którzy dbali żeby nam się nie nudziło.Przez całe 2 tygodnie świetnie się bawiliśmy,odpoczywaliśmy i wróciliśmy z żalem, że to już koniec ale zadowoleni z pobytu.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Iwona R
Zrecenzowano 8 września 2017

Na początku zaznaczę, że kochamy( rodzina:2+2(11lat+4 lata) Egipt, podróżujemy do niego od lat i smakuje nam serwowane tam jedzenie( nie musimy mieć mięsa aby się najeść). Byliśmy w hotelu Royal Brayka Beach Resort w 2015 roku i teraz w sierpniu. Niestety nie ma co porównywać, teraz jest dużo gorzej. Hotel ma już swoje lata a dodatkowo widać że przez te dwa lata nie inwestowano w niego- nie jest to jednak powód naszego niezadowolenia. Jest nim: brak talerzy, szklanek, sztućców podczas kolacji, brak leżaków, parasoli oraz brak przekąsek na terenie tego obiektu. Co prawda przekąski były dostępne w Restauracji Tamara na terenie Brayka Bay Resort , ale ciągle brakowało pizzy czy naleśników, lodów nie dało się zjeść (nawet synek lodożerca grzecznie odmawiał już po pierwszym spróbowaniu). Byłam też świadkiem jak Pan obsługujący przekąski rzucał wręcz kawałki pizzy 8 letniemu chłopcu, po zwróceniu uwagi z mojej strony usłyszałam "just kidding"!!! Na terenie hotelu nie ma już stoiska z czystymi ręcznikami(jedynie na plaży), które wcześniej było przy basenie. Kiedy już poszliśmy z synem z plaży na zjeżdżalnie w godzinach otwarcia niestety nie działały, nie było też nikogo z obsługi ani informacji, żę jest awaria. Więcej razy nie poszliśmy. Przy basenie ze zjeżdżalniami prawie całkowity brak parasoli, na prośbę o doniesienie usłyszałam, że niestety nie ma takiej możliwości, bo nie ma parasoli(nawet $ nie pomogły). Jedzenie dramat w porównaniu z 2015, w myśl zasady nic sie nie marnuje- mieliśmy na obiad resztki ze śniadania a na kolacje to co nie zeszło na obiad. Po kilku rozmowach z miejscowymi pracownikami dowiedziałam się iż wynika to z faktu że w 2015 obłożenie hotelu w 60% stanowili Włosi a teraz w 90% Polacy. Co za tym idzie Polak chce zapłacić jak najmniej a więc na czymś trzeba zaoszczędzić-najprościej na posiłkach i tak też się stało, niestety. Dwa lata temu w hotelu była muzyka na żywo teraz też ją znaleźliśmy ale w Brayka Bay Resort pomimo że to jest hotel 4*. Miał jednak więcej turystów z Włoch czy Niemiec i to pewnie jest odpowiedź. Plaża i rafa piękna( z odwiedzającymi ją delfinami!!). Całokształt niestety sprawia że , hotel dzisiaj zasługuje na max. 3*. Trzeba podkreślić że jesteśmy niestety narodem, który pije już od śniadania i mocno to komunikuje i nawet miejscowi Egipcjanie nie chcą pracować w hotelach gdzie głównymi turystami są Polacy. Przykra prawda usłyszana od przemiłej obsługi. Aha w hotelu nie ma konieczności ciągłego dawania napiwków, obsługa jest miła i pomocna bez tego.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marek K