Egipski Dubaj

Port Ghalib ma być "nowym Dubajem". Plany zakładają, że Port będzie ogromny. Na ten moment trochę... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Wizyta w Porcie

Zrecenzowano: 14 lipca 2019
Cruiser01010862698
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Port Ghalib - fajne miejsce , dużo sklepików choć jak dla mnie trochę drogo ale oczywiście można się targować ;) . Na lotniski o wiele taniej . Klimat fajny , Polska restauracja Hakuna Matata . Warto wybrać się do portu , usiaść , wypić kawkę bądź zrobić zakupy .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Cruiser01010862698
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel, święta i pomocna obsługa, pyszne jedzenie, pokoje sprzątane codziennie. Plaża prywatna z bardzo ładną rafą. Dodatkowo na wieczorne spacery blisko port z fajnymi knajpkami. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, bart_omiejg311
Zrecenzowano: 23 października 2018

wielki obiekt na pustyni przy rafie koralowej. Upał, morze, baseny, czysto, smacznie ( poleca all incl.)

Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano: 23 października 2018

Rafa przy samym hotelu, czyste pokoje, smaczne urozmaicone jedzenie, cały kompleks czysty i zadbany. Zdecydowanie polecam. Miejsce gwarantujące poczucie bezpieczeństwa.

Dziękujemy, Witek K
Zrecenzowano: 9 października 2018

Piękny, doskonałą obsługa, ma wszystko czego szukasz w Egipcie: rafa przy hotelu, oprucz basenów hotelowych 100metrów od wejścia aqua park. Po prostu cudo!

Dziękujemy, Edyta M