Marsa Alam
Zrecenzowano: 10 września 2019

Polecam bardzo fajne występy "mini disco"bardzo miła i przyjemna atmosfera bardzo fajny team animatorów plaża na wyciągnięcie ręki.Najlepsza rafa koralowa jaką widziałem. Bardzo dobre jedzenie i piękne widoki

Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dear Guest,

Thank you for your kind feedback. We are delighted to know that you have fully enjoyed your stay. It is our aim to provide the complete guest satisfaction. We are very happy that our services was met your expectations.

Hope to see you very soon again.

Sunny greetings,

Zrecenzowano: 10 września 2019

W hotelu jest bardzo ładnie, pokoje są czyste i sprzątane codziennie. Bardzo dobre jedzenie. Codziennie wieczorem jest najpier zorganizowane coś dla dzieci a potem są przeróżne konkuręcje w których publiczność bierze udział.

Dziękujemy, Monika P

Dear Guest,

Hope to see you very soon again.

Sunny greetings,

Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo przyjemny hotel 4 gwiazdkowy, jak na ten standard wszystko jest ok. Uważam że największą( poza rafą) zaleta hotelu jest obsługa. Wszyscy uśmiechnięci , pomocni i bardzo życzliwi a ANIMATION TEAM NAJLEPSZY NA ŚWIECIE :) są niesamowici, każdego wprawią w dobry humor.
Manager cały dzień dyskretnie wszystkiego dogląda-bardzo dobrze.
Jedzenie-do zaakceptowania , napoje gazowane-oryginalne
Jak na 4 gwiazdki hotel oceniam bardzo dobrze.
Rafa cudowna pełna ryb i żółwi w pełni wynagradza niedogodności niższej klasy hotelu.
Myślę że wraz z moja rodzina kiedyś tu wrócimy.

Dziękujemy, magdamdm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Cari Ospiti,

Grazie per le tue gentili parole.
È bello sapere che ti è piaciuta così tanto la tua vacanza!
Speriamo di riavervi presto.

Con i saluti soleggiati dal Mar Rosso

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel położony po środku niczego ;) ale ma wszystko co potrzeba żeby w nim egzystować i za nie duże pieniądze można się wybrać na zakupy do Port Ghalib. W hotelu widać parę niedociągnięć ale ogólnie zarówno pokoje jak i cały hotel jest ok. strefa basenowa całkiem fajna z podziałem na kilka basenów plus zjeżdżalnie i leniwą rzeczkę. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna, a wieczorem można zapalić sziszę przy drinku(miejscowy alkohol da się pić i to duży plus :) jedzenie takie, że każdy coś dla siebie znajdzie a codziennie pizza i makarony dla wielbicieli włoskiej kuchni. Największym minusem była rezydentka, która na dzień dobry powiedziała, że ci którzy wylatują o 2230 nie mają kolacji a jak nie oddadzą do 15 bransoletek to będą musieli zapłacić. W dzień wylotu menadżer wręcz zachęcał nas do korzystania z drinków i jedzenia do końca naszego wylotu za co należy się duży plus dla hotelu. Ogólnie bardzo nam się podobało a byliśmy w 21 osób także udało się znaleźć coś dla każdego. Przy hotelu jest naprawdę piękna rafa gdzie pływa mnóstwo ryb, żółwie, płaszczki i delfiny! Polceamy

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje mieliśmy takie same także nie wiem czy któraś część jest lepsza
Dziękujemy, sliwczan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to rate us on Trip Advisor.
We are pleased that you had a pleasant holiday with us.
We hope to welcome you back in our resort soon.

Sunny greetings from Marsa Alam

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny obsluga miła i pomocna w kazdej sytuacji. Jedzenie róznorodne.
Nigdy nie wybierajcie tego hotelu w biurze Itaka. Miałam w lutym zarezerwowany pokój rodzinny. Tydzien przed wylotem tj na poczatku sierpnia otrzymalam informacje ze dostane dwa pokoje obok siebie albo zwrot kosztów. Na miejscu okazało sie ze nie ma dla mnie dwoch pokoi a jak juz je znalezli to były w innych budynkach. Na szczeście pomógł nam rozwiazac problem egipski menadzer tego hotelu. Pani rezydentka jeśli mozna nazwać ja wogóle Pania przyszla na sporkanie z łaski miała wszystkich gości gdzies radzcie sobie sami. Telefon do rezydenta podany w liście informacyjnym nie odpowiada. Więc hotel extra ale nigdy wiecej z ITAKĄ

Dziękujemy, Sylwia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to rate us on Trip Advisor.
We are pleased that you had a pleasant holiday with us.
We hope to welcome you back in our resort soon.

Sunny greetings from Marsa Alam