Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel położony po środku niczego ;) ale ma wszystko co potrzeba żeby w nim egzystować i za nie duże pieniądze można się wybrać na zakupy do Port Ghalib. W hotelu widać parę niedociągnięć ale ogólnie zarówno pokoje jak i cały hotel jest ok. strefa basenowa całkiem fajna z podziałem na kilka basenów plus zjeżdżalnie i leniwą rzeczkę. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna, a wieczorem można zapalić sziszę przy drinku(miejscowy alkohol da się pić i to duży plus :) jedzenie takie, że każdy coś dla siebie znajdzie a codziennie pizza i makarony dla wielbicieli włoskiej kuchni. Największym minusem była rezydentka, która na dzień dobry powiedziała, że ci którzy wylatują o 2230 nie mają kolacji a jak nie oddadzą do 15 bransoletek to będą musieli zapłacić. W dzień wylotu menadżer wręcz zachęcał nas do korzystania z drinków i jedzenia do końca naszego wylotu za co należy się duży plus dla hotelu. Ogólnie bardzo nam się podobało a byliśmy w 21 osób także udało się znaleźć coś dla każdego. Przy hotelu jest naprawdę piękna rafa gdzie pływa mnóstwo ryb, żółwie, płaszczki i delfiny! Polceamy

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje mieliśmy takie same także nie wiem czy któraś część jest lepsza
Dziękujemy, sliwczan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny obsluga miła i pomocna w kazdej sytuacji. Jedzenie róznorodne.
Nigdy nie wybierajcie tego hotelu w biurze Itaka. Miałam w lutym zarezerwowany pokój rodzinny. Tydzien przed wylotem tj na poczatku sierpnia otrzymalam informacje ze dostane dwa pokoje obok siebie albo zwrot kosztów. Na miejscu okazało sie ze nie ma dla mnie dwoch pokoi a jak juz je znalezli to były w innych budynkach. Na szczeście pomógł nam rozwiazac problem egipski menadzer tego hotelu. Pani rezydentka jeśli mozna nazwać ja wogóle Pania przyszla na sporkanie z łaski miała wszystkich gości gdzies radzcie sobie sami. Telefon do rezydenta podany w liście informacyjnym nie odpowiada. Więc hotel extra ale nigdy wiecej z ITAKĄ

Dziękujemy, Sylwia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Ten hotel jest godny polecenia. Pokoje ładne, z widokiem na morze (nic dodatkowo nie dawałam w paszport). Codziennie sprzątane, a co drugi dzień Ahmed robił zwierzątka z ręczników. Jedzenie przepyszne, co wieczór uroczysta kolacja w innej tematyce. Po kolacji fajne animacje. Śniadania bajka, bierzesz coś z gotowych składników albo czekasz w kolejce na omleta, jajecznicę, pizzę.. każdy na pewno znajdzie coś smacznego dla siebie. Woda w dużych baniakach coś jak u nas Dar Natury, spokojnie można uzupełniać swoją butelkę. Lód robią z wody butelkowanej. Napoje oryginalne cola, sprite. Piwo do wyboru z kija albo butelkowe. Nie polecam soków, są to mieszane proszki, źle się po nich czułam. Internet łapał w lobby, restauracji, barze i czasami na basenie. Rafa przepiękna, można snurkować z pomostu a przy dużym wietrze przy brzegu. Widziałam delfina ale z pomostu. Obsługa uprzejma, nienachalna, nie czekająca na napiwki. Polecam sklep przy plaży, ceny niższe niż w sklepach w hotelu a i tak można się targować :) jeśli ktoś lubi quady albo chce posnurkować w zatoce to po plaży i przy basenie chodzi taki 'Maruda' z King Motor z Hotelu Concorde. Byłam z nim na Abu Dabbab i Super Safari. Pojechałam z nim z polecenia, było super, więc polecam dalej!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo dobre, drinki mocne :) Zjeżdżalnie bardzo fajne nawet dla dorosłych. Fajne miejsce do snurkowania - pływałem z żółwiem i delfinami . Gorąco polecam :)

Dziękujemy, Piotr D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo przyjazna atmosfera, jedzenie różnorodne, piękna rafa koralowa, przestronna plaża, sprawna i dobra obsługa. Czystość pokoi i otoczenia jest bardzo satysfakcjonująca. Internet dostępny w lobby, ale ze względu na dużą ilość możliwych aktywności jest on zdecydowanie wystarczający. Naprawdę warto tu przyjechać.

Dziękujemy, Patrycja Ł