Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny obsluga miła i pomocna w kazdej sytuacji. Jedzenie róznorodne.
Nigdy nie wybierajcie tego hotelu w biurze Itaka. Miałam w lutym zarezerwowany pokój rodzinny. Tydzien przed wylotem tj na poczatku sierpnia otrzymalam informacje ze dostane dwa pokoje obok siebie albo zwrot kosztów. Na miejscu okazało sie ze nie ma dla mnie dwoch pokoi a jak juz je znalezli to były w innych budynkach. Na szczeście pomógł nam rozwiazac problem egipski menadzer tego hotelu. Pani rezydentka jeśli mozna nazwać ja wogóle Pania przyszla na sporkanie z łaski miała wszystkich gości gdzies radzcie sobie sami. Telefon do rezydenta podany w liście informacyjnym nie odpowiada. Więc hotel extra ale nigdy wiecej z ITAKĄ

Dziękujemy, Sylwia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Ten hotel jest godny polecenia. Pokoje ładne, z widokiem na morze (nic dodatkowo nie dawałam w paszport). Codziennie sprzątane, a co drugi dzień Ahmed robił zwierzątka z ręczników. Jedzenie przepyszne, co wieczór uroczysta kolacja w innej tematyce. Po kolacji fajne animacje. Śniadania bajka, bierzesz coś z gotowych składników albo czekasz w kolejce na omleta, jajecznicę, pizzę.. każdy na pewno znajdzie coś smacznego dla siebie. Woda w dużych baniakach coś jak u nas Dar Natury, spokojnie można uzupełniać swoją butelkę. Lód robią z wody butelkowanej. Napoje oryginalne cola, sprite. Piwo do wyboru z kija albo butelkowe. Nie polecam soków, są to mieszane proszki, źle się po nich czułam. Internet łapał w lobby, restauracji, barze i czasami na basenie. Rafa przepiękna, można snurkować z pomostu a przy dużym wietrze przy brzegu. Widziałam delfina ale z pomostu. Obsługa uprzejma, nienachalna, nie czekająca na napiwki. Polecam sklep przy plaży, ceny niższe niż w sklepach w hotelu a i tak można się targować :) jeśli ktoś lubi quady albo chce posnurkować w zatoce to po plaży i przy basenie chodzi taki 'Maruda' z King Motor z Hotelu Concorde. Byłam z nim na Abu Dabbab i Super Safari. Pojechałam z nim z polecenia, było super, więc polecam dalej!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo dobre, drinki mocne :) Zjeżdżalnie bardzo fajne nawet dla dorosłych. Fajne miejsce do snurkowania - pływałem z żółwiem i delfinami . Gorąco polecam :)

Dziękujemy, Piotr D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo przyjazna atmosfera, jedzenie różnorodne, piękna rafa koralowa, przestronna plaża, sprawna i dobra obsługa. Czystość pokoi i otoczenia jest bardzo satysfakcjonująca. Internet dostępny w lobby, ale ze względu na dużą ilość możliwych aktywności jest on zdecydowanie wystarczający. Naprawdę warto tu przyjechać.

Dziękujemy, Patrycja Ł

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Na początku lipca odwiedziłam hotel Three Corners w Mars Alam. I jestem pewna że będę te wakacje wspominać wspaniale! Najważniejszym punktem są dla mnie animacje które zaczynają się o 10 i trwają do 18 (wtedy się ściemnia i zostają wyłączane zjeżdżalnie), cały dzień animatorzy organizują dla gości przeróżne zajęcia, zaczynając od porannej jogi przez zumbe kończąc na meczu w siatkę na plaży (są to oczywiście tylko przykłady bo tych aktywności jest dużo więcej). Obsluga tego hotelu zawsze przyjazna i uśmiechnięta, przez dwa tygodnie pobytu zawarliśmy wiele znajomości z naprawdę interesującymi i sympatycznymi ludźmi. Najważniejszym punktem wyjazdu z rodziną do Egiptu była oczywiście rafa! Która nas zdecydowanie nie zawiodła. Przepiękne koralowce, wiele najróżniejszych rybek (niektóre tak piękne ze przez godzinę można by było je śledzić), i całkowicie inny świat który jest na wyciągnięcie ręki w tym hotelu. Jedzenie zdecydowanie mogłoby być lepsze, chociaż jestem bardzo wybredna jeśli o to chodzi ale śniadania są bardzo monotonne. Moge powiedzieć ze dla ludzi którzy chcą po prostu coś zjeść i się tym najeść to zdecydowanie ten hotel, mimo że było kilka kolacji które zapadły mi w pamięć. Zakwaterowanie niczego sobie, wygodne łóżka, ładna łazienka z wanna. Jedyne czego mogę się przyczepić to czekanie na posprzątanie pokoju, dopiero po 17 mogliśmy wejść do czystego pokoju.

Dziękujemy, Ola A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TTCHappyLife, Guest Relations Manager, The Three Corners Happy Life Beach ResortOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019