Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały, zadbany hotel, w którym spędziliśmy niesamowite dwa tygodnie. Wszystko na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne, a obsługa bardzo uprzejma i pomocna:) Wrócimy tam w przyszłym roku na pewno!! Polecam wszystkim :)

Dziękujemy, Milka_f
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Waheed-AlTohamy, General Manager, Gemma ResortOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Droga Pani,

Dziekujemy za przemily komentarz z Pani strony. Cieszymy sie bardzo, ze byla Pani naszym gosciem I mamy nadzieje goscic Pania wkrotce po raz kolejny.

Z powazaniem,
Waheed Altohamy
General Manager

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2018

Bylismy w tym hotelu od 7.04 przez tydzien. Jesli ktos szuka ciszy spokoju i relaksu to polecam ten hotel jak najbardziej. Transfer trwajacy loko 1,30 godziny wynagrodza mili ludzie z obslugi i wspaniale posilki. Mysle ze kazdy znajdzie tu cos dla siebie mimo ze nastawienie hotelu jest na gosci wloskich .Kuchnia srodziemnomorska, ryby, pasty, slodycze naprawde w bardzo dobrym wydaniu. Pokoje przestronne,czyste ( pozdrawiamy pana ktory sprzadal pokoj 1208)
Obsluga naprawde mila, szybka i czytajaca czasem mysli. Kelnerzy pachnacy. Toalety ogolne rowniez bardzo czyste.
Animatorzy super! Pozdrawiamy Anna,Pawel i Maximilian.Wieczorne show tez na dobrym poziomie, Show z ogniami rewelacja.
Z czystym sercem moge polecic ten hotel.
Pozdrawiamy Kati i Roman

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam budynek 1, blisko wszedzei
Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, katil544
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: waheedeltohamy, Manager, Gemma ResortOdpowiedź udzielona 29 kwietnia 2018

Dragi gospod Kati,

Pozdrav iz LABRANDA Marse Alam Zahvaljujemo na vašem komentaru na TripAdvisor i vremenu koje ste proveli dijeljenjem.
Svaki komentar pomaže nam da neprestano poboljšamo hotel.
Drago nam je što ste zadovoljni radom svih odjela.
Osoblje koje ste spomenuli bilo je veseljeno vašem komentaru, kao i animacijskom timu i gostu. Nadalje,
zadovoljstvo je za vas da uživate u vremenu u našem hotelu i tako se optimalno oporavimo.
Rado ćemo vam još jednom dočekati.

iskreno vaš
Waheed El-Tohamy
Generalni direktor

Zrecenzowano: 30 stycznia 2018

Bardzo fajny hotel mimo że oddalony ok. 70 km od lotniska to na prawdę warto go wybrać. Spędziliśmy tam tydzień w pokoju rodzinnym, który wszystkim polecam. Cały teren zadbany i na prawdę bardzo ładny. Obiekt nastawiony na turystów głównie z Włoch co dobrze wpływa na jakość potraw serwowanych w restauracjach. Baseny są zróżnicowane głębokością więc każde z dzieci również znajdzie jeden dla siebie. Najważniejsze, że głośna strefa jest znacznie oddalona od pokoi więc wieczorami i w nocy panuje cisza i spokój. Jak na tą cenę to szczerze polecam !!

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Sanczez
Zrecenzowano: 9 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Moc dekujeme za skvelou dovolenou. Krasne ubytovani, kazdy den uklid pokoju, velice mily pristup vsech zamestnancu! Velice pekny hotel i jeho okoli. Naprosto skvely animacni tym, ktery od rana do vecera mel program pro vsechny, co maji zajem, uzasne tanecni vecery. Naprosta spokojenost!
Jidlo - velky vyber, skvela obsluha,......

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Soňa P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: waheedeltohamy, Manager, Gemma ResortOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2018

Vážený pane Sone!

V zájmu celého Gemma Premium LABRANDA bychom Vám rádi poděkovali za to, že jste si vybrali náš hotel pro Vaši dovolenou a Vaše recenze!

Děkujeme, že jste si udělali čas a zašlete nám svůj názor na TripAdvisor.
Jsme rádi, že jste se s námi těšili a že jste se vrátili domů s dobrými vzpomínkami na náš hotel a tým.
Spokojenost našich hostů je naší největší odměnou a ukazuje nám, že kvalita našich služeb odpovídá potřebám našich hostů.
Děkujeme za vaše milé slova a doufáme, že vás brzy uvidíme

S pozdravem,

Waheed El-Tohamy

Generální ředitel

Zrecenzowano: 16 lipca 2017

Bardzo atrakcyjny hotel, działający od 6 lat, ukierunkowany na potrzeby turystów włoskich, co bardzo pozytywnie odbija się na jakości jedzenia w restauracji i poziomie obsługi. Znam dziesiątki hoteli o podobnym standardzie (realne 4 gwiazdki) w Egipcie - ten zalicza się do grupy kilku najlepszych. Oddalony od lotniska 70 km - trzeba przygotować się na ponad godzinny transfer.
Atrakcyjnie położony w niewielkiej odległości od rafy koralowej, wyposażony w dwa duże baseny i kilka mniejszych ulokowanych na patio miedzy budynkami mieszkalnymi. Możliwość blisko kilometrowego spaceru wzdłuż plaży, przy której - w cichym miejscu - ulokowano parasole i leżaki. Na niewielkim wzniesieniu nad plażą sympatyczny bar. Zdecydowanie przeważa domowa kuchnia włoska, pastę przygotowują włoscy kucharze (spagetti frutti di mare - pyszne!). Desery europejskie np. smaczne torciki czekoladowe. Wysoką jakość jedzenia widać po dzieciach, które jedzą ze smakiem. Wino przyzwoitej jakości, świetna kawa z ekspresu. Prosta pizza z pieca opalanego drewnem serwowana między 17:00-18:00 w okolicach baru przy głównym basenie, blisko plaży.
Barmani posługują się kilkoma językami (angielski, niemiecki), w tym świetnie mówią po włosku. Mam wrażenie, że praktykowali w europejskich hotelach lub najlepszych hotelach w Sharm lub Hurghadzie. Kelnerzy roznoszą owoce przy plaży a barmani zachęceni napiwkiem przynoszą zamówione napoje na baseny.
Słaba jakość bezpłatnego Internetu - dostępnego tylko w hotelowym lobby i tzw. Club House. Można zakupić tę usługę za 25 Euro/tydzień. Galeria sklepików z różnorodnymi towarami, zwyczajowo nabywanymi przez turystów.
Przestronne i wysokie pokoje. Część mieszkalna hotelu oddalona od głównego budynku hotelu, głównego basenu i plaży, co gwarantuje wypoczynek w ciszy.
Bardzo dobra relacja ceny do jakości.

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, GLOMB