Marsa Alam

Pływanie z żółwiami

Zrecenzowano: 31 lipca 2019
Katarzyna S
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 850)

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Fajna przygoda, ciekawe spotkanie z żółwią babcią i krową morską:) Polecam Egypt Dream Travel Marsa Alam - Monika robi świetną robotę! Dziękujemy!

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz rafy i nowo budowanego hotelu oraz przeganianiu przez operatorów łodzi nie ma tam nic. Nie było krowy czy żółwia tylko rafa do której przybijają statki.

Dziękujemy, bloodysimpson
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wspaniałe przezycie. Rafa cudowna. Bardzo bogata w ryby i piękna kolorystycznie. Zółwie piękne, majestatyczne, choć troche męczone przez turystów. Trzeba pamiętać, aby dać im żyć przy okazji przyjemnosci pływania z nimi.

Dziękujemy, Katarzyna S
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Szukanie żółwi w tym miejscu to jak wędkowanie, raz się uda, raz nie. My trafiliśmy na silny wiatr przez co wyprawa się nie udała. Ludzie na SeaScope wymiotowali, ja na szczęście byłem na statku gdzie wszyscy dostali leki przeciwwymiotne. Słaba rafa.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Bartosz K
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Wypad do tej zatoki - Super udany w końcu mogliśmy zobaczyć dugonie oraz kolejny raz z żółwiami popływać . Super sprawa .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, tczarek